Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 by RED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH !!! :)

jest to moje piersze Audi ;-)

po zakupie wpadlo troche zmian na PLUS ze tak powiem ;-) ale o tym ponizej :-P

OGÓLNIE:

MODEL: A4 B5

SILNIK: 1.8

MOC: 125KM

ROK: 1994/1995

MODY POD MASKĄ: seria

ZAWIESZENIE: OBECNIE GWINTOWANE TA-TECHNIC

UKLAD HAMULCOWY: seria + ABS

KOLA: 15" zima i 17" na lato

WYPOSAŻENIE:

- 2x el.szyby

- el. lusterka

- el.szyberdach

- wspomaganie kier.

- 2xPP.

- ABS

- centralny zamek + pilot

PO MODYFIKACJACH:

- 4x el. szyby

- gril z czarnym logo AUDI

- zawieszenie gwintowane TA-technics

- dymione lapmy tylne

- lapmy przednie poliftowe czarne

- przyciemnione kierunki boczne

- chromowane ramki zegarów

- podswietlenie wewnatrz LED

- podswietlane kratki nawiewu

- podswietlenie nog kierowcy i pasazera

- dodatkowe podswietlenie bagaznika z prawej strony

- czerwone lampki otwarcia drzwi x4

- czarna podgrzewana skórzana tapicerka

- trójramienna kierownica

- długie prawe lusterko

- trój-ramienna kierownica przeszyta czerwona nicią

- nowy mieszek skrzyni biegów przeszyty czerwoną nicią

- lusterka i klamki w kolorze

- no i oczywiscie LPG ;-)

Jezeli cos dojdzie między czasie to będę aktualizowal początek tematu na bierząco ;-)

poczatkowych zdjec nie mam a obecnny wyglad ponizej ;-)

wnętrze:

2c81f216828c00f8m.jpgfc4b5bfe39cc8890m.jpg5792c88032b8d88cm.jpg

d0a5efb35fdc17eam.jpg92e47a1f46c29338m.jpg7687a5711fc7d1dem.jpg

no i z zewnatrz :

edd2958c5cf16128m.jpg

b11ad6a845fb4926m.jpg

b0826ea068bf27f2m.jpg

1955fcae15c83f60m.jpg

aff95736780d02b7m.jpg

4271b7f84fc9e996m.jpg

Opublikowano

ta 17 wydaje się taka malutka, szkoda że nie 1.8T-najlepszy motor

Opublikowano
  • Autor
ta 17 wydaje się taka malutka, szkoda że nie 1.8T-najlepszy motor

z 1.8T to sie zgodze przydaloby sie ale ten tez daje rade :wink: a 17'' delikatnie pomniejsza rant al mysle ze na przyszly sezon zawita cos wiekszego :wink:

Opublikowano

siema kolezko z vaga:wink:

Opublikowano
  • Autor
siema kolezko z vaga:wink:

a witam witam :wink:

Opublikowano

ładna sztuka... szkoda, że nie ma klimy :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

przyznam ze brak klimy troszke ale to troszke doskwiera :kwasny: fajnie by bylo jakby byla - ale nie ma. za to skórzana tapicerka i grzane siedzenia przednie spisuja sie swietnie :thumbup1:

Opublikowano

no nawet nie zauważyłem że klimy nie ma,felgi trochę śmierdzą BBS podobny styl-a ja takie preferuje i już nawet upolowałem 18" BBS

Opublikowano
  • Autor

no z tego wszystkiego to tylko klimy brak i bylby komplet :kwasny: i mysle ze na przyszly sezon tez ogarne jakies 18" a poki co to pozostaje tak jak jest :wink:

Opublikowano

o:decayed: siema Mariusz! wybierasz sie na zlot 30-stego?:wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no przeciez :wink: nie ma innej opcji :wink:

---------- Post dopisany 05-12-2012 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 17:26 ----------

I znowu zmiana zamiast rurki w miejsce katalizatora wpadła dzisiaj strumiennica :-P ze tak powiem szału nie robi ale przynajmniej znikl juz ten metaliczny dzwięk jak w polonezie :mrgreen:

do tego dzisiaj przyszła paczka: 2x ori halogen Valeo audi po lifcie.

imag0039vd.th.jpg

brak tylko jeszcze ramek halogenów i zaczynamy montaż halogenów poliftowych w zderzaku przedliftowym :mrgreen:

Opublikowano

miałem okazje zobaczyc na żywo, bardzo elgancko sie przentuje ;)

Opublikowano
no przeciez :wink: nie ma innej opcji :wink:

---------- Post dopisany 05-12-2012 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 17:26 ----------

I znowu zmiana zamiast rurki w miejsce katalizatora wpadła dzisiaj strumiennica :-P ze tak powiem szału nie robi ale przynajmniej znikl juz ten metaliczny dzwięk jak w polonezie :mrgreen:

do tego dzisiaj przyszła paczka: 2x ori halogen Valeo audi po lifcie.

http://imageshack.us/a/img846/9091/imag0039vd.th.jpg

brak tylko jeszcze ramek halogenów i zaczynamy montaż halogenów poliftowych w zderzaku przedliftowym :mrgreen:

niedawno to przerabiałem (halogeny), temat ogólnie prosty i w dobry sposób przedstawiony przez Mrogala w dziale warsztat :wink: udanej zabawy życze:decayed:

Opublikowano

Felga mi się zupełnie nie podoba. Światła z tyłu tak samo. Jak ktoś ci przywali dzwona w tył to i tak będzie twoja wina ze względu na te światła. Tak jak, by mówiły (wal dzwona i tak na mnie). Co do a4 to sporo zmian na +. Fajna fajerka. Silnik mam taki sam i nie jestem z niego zbyt zadowolony. Jak dla mnie jedyny sensowny wybór teraz do 1.8T chip / 2.8 tylko w Q. poZDRO

Opublikowano

jak długo jeździsz na tym gwincie?nie przechyla sie za bardzo bo chce też taki kupić:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jak długo jeździsz na tym gwincie?nie przechyla sie za bardzo bo chce też taki kupić:decayed:

na gwincie juz mija 2-gi rok i nie narzekam. Autko stabilne szczególnie na max. obnizeniu. nie przechyla ani nie buja :wink: gwint ze tak powiem taki w sam raz nie jest kolosalnie twardy ale zbytnio miekki tez nie jest. ogółem jestem zadowolony i smialo moge polecic kazdemu kto szuka gwintu w przystepnej cenie a jednoczesnie dobrego. :wink:

---------- Post dopisany 15-12-2012 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 22:06 ----------

Zapewne po tej operacji niektórzy nazwią mnie Rzeźnikiem albo Rzeźbiarzem :shock: ale cóż :mrgreen:

Jako ze dzisiaj miałem troche czasu to prace przy halo delikatnie ruszyły :mrgreen: Póki co tylko prawa strona ale juz cos sie dzieje :-P

małe rzeźbienie troche wyciąc tu i tam i cos powstalo :-P wyglada i zapowiada sie obiecująco:

imag0065vt.th.jpg

A tu juz mała przymiarka :mrgreen: :

imag0067ft.th.jpg

z powodu braku czasu lewa strona i dokonczenie prawej nastąpi troche pozniej. Mysle ze do konca tygodnia sie jakos wyrobie. :->

Foty z koncowego efektu zapewne zawitają niebawem :hehe:

Opublikowano

Możesz cyknąć zdjęcia co uciąłeś, co przyszlifowałeś że weszło i ładnie trzyma?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zdjęcia bedzie ciezko ale moge podpowiedziec ze wystarczy zostawic tylko samą przednią ramke a cały tył wypier*** :wink: do tego przykładamy przednia osłone halo i podpinamy pod spód halo pozniej ladnie wszystko pasujemy i przyklejamy osłone halo do starej kratki. reszta to juz we własnym zakresie. ja planuje uszytwnic włuknem szklanym i szpachla do plastiku. Obecnie prace trwają. efekt końcowy na pewno bedzie pokazany.:wink:

reszta pomysłu zaczerpnieta z tematu na forum w dziale warsztat takze tam poczytaj.:wink:

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 13:57 ----------

no i dzisiaj wpadł pierwszy halo po stronie kierowcy :

p2312121311.jpgp231212131101.jpg

ze tak powiem wyszło bardzo zacnie :mrgreen:

obecnie czekam na przycisk właczania halogenów i bedzie mozna ciagnąć instalacje :-P

---------- Post dopisany 12-02-2013 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 15:29 ----------

w związku ze ostatnio zawital zderzaczek od polifta ze spryskami :mrgreen:

pora na reszte fantów:

ostatnio przyszla paczka: nowy wiekszy zbiorniczek spryskiwaczy na 2 pompki:

09022013.jpg

i dzisiak dotarla do tego manetka wersja przedlift a4 b5 avant :mrgreen: z przyciskiem wycieraczki tylniej szyby :mrgreen:

przycisk posluzy jako osobny wlacznik spryskow reflektorów :-P

Spryskiwacze beda dzialac niezaleznie od wycieraczek przedniej szyby.

11022013003.jpg

i po montazu :-> :

11022013006.jpg

Opublikowano

ale manetka:slina:

dżołk:decayed:, fajnie modzisz, też muszę halo wyrezać, podoba mi się kierownica - tzn ta skórka perforowana-dobrze że nie na całości kiery tak jest fajniej

Opublikowano

Ładny kolorek. :kox: Powodzenia w modzeniu. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.