Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 by RED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i oto kółka na sezon 2013 :decayed::

18" 8.5J ET38

p2112121155.jpg

obecnie całe w bieli i tak juz zostanie :-P

zawita na nich oponka 225/40/18 no i oczywiscie gwint skrecimy ile sie da ale tak by jezdzic mona bylo :decayed:

Opublikowano

No ciekawe jak to będzie wyglądało:thumbup1:

Opublikowano

Myszle ze te kola ktore miałes lepiej sie prezentowały na aucie .ale to tylko moje zdanie

Opublikowano

no ja czekam ąż będą na aucie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a tu jeszcze jedno zdjecie sama felga po zalozeniu :wink:

powinno ciekawie wygladac. wiecej zdj jak kapcie beda na felgach.:wink:

p1912121130.jpg

---------- Post dopisany 02-03-2013 at 05:53 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2013 at 05:49 ----------

a tu mala modyfikacja:

sorry za jakosc zdj ale fonem na szybko zrobilem.

zegary i ich mocne podswietlenie przed:

123rpn.jpglicznika4o.jpg

a tu juz po zmianach :-P pozno juz bylo jak to robilem i zostalo kilka szczegówów do poprawki :

przede wszystkim jest troche ciemniej juz nie bije tak po oczach no i wskazowki w koncu świecą :jupi:

sam0204fe.jpg

ale wyszło bardzo zacnie :mrgreen:

Opublikowano

Mariusz, w liczniku masz diody czy żaróweczki? genialnie to wygląda:wink:

Opublikowano

fajnie wyglada, lubie czerwone :)

Opublikowano

No i pięknie u mnie już siedzą z 3 tygodnie i nadal nie umiem się nacieszyć nimi :) mod na duży plus

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

slimaczek89rz w liczniku diody :wink:

Mati_23 biale podswietlenie faktycznie cieszy oko :decayed:

Opublikowano

ogarnoles kola juz? pokaz jakie foty jak masz

Opublikowano
  • Autor

kółka są już :

ET38 8.5 J 18"

obecnie całe w bieli i tak już zostanie :decayed:

p2112121155.jpgsam0196t.jpg

Opublikowano

fajna sztuka wyglada na bardzo zadbana szkoda ze faktycznie nie ma tej klimy w lato to ci sie d*pa odparzy :) pozatym spoko

Opublikowano
  • Autor

oponki juz zamowione :decayed:

rozmiar: 225/40/18 :decayed: powinno ładnie leżeć :decayed:

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 21:58 ----------

Dzisiaj zderzaczek pojechal do malowania :-D

A skoro pogoda sprzyjała to mała przymiarka się odbyła :mrgreen:

---> rozmiar opony: 225/40/18

---> alufelga: ET38 8.5J 18"

20032013082.jpg20032013081.jpg

i taka mała przymiarka:

20032013076.jpg20032013071.jpg20032013072.jpg20032013073.jpg20032013074.jpg

20032013075.jpg20032013079.jpg20032013080.jpg20032013078v.jpg20032013077.jpg

oczywiście wszystko siadnie duzo nizej na wiosne :mrgreen: i zapewne zawitają jakies dystanse zeby to ładnie spasowało ;-)

Opublikowano

musowo na dol i ten bialy chyba nie pasuje:whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie zeby nie bylo ze temat stoi w miejscu :mrgreen:

zderzaczek załorzony a całość wygląda tak :decayed:

22042013137.jpg22042013132.jpg22042013133.jpg

22042013136.jpg22042013135.jpg22042013134.jpg

Opublikowano

a rejke jak bedziesz teraz montował:naughty:

Opublikowano

no pinknie, tylko rejka będzie leżała za szybką grzecznie

Opublikowano
  • Autor

Panowie ramka rejestracji montowana obecnie na opaskach zaciskowych do kratek zderzaka, (do wyboru na calej szerokości kratek lewa prawa strona bez znaczenia :decayed: ) takze w razie czego mozna zdjąc w dosłownie 10 sek. a z załozeniem i przymocowaniem ramki rejestracji tez nie ma problemu :decayed:

z resztą z rejką za szybą juz chwile jeżdziłem i jakoś nic sie nie stało :decayed:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 03:27 ----------

i jeszcze jedno zdj takie z rej chwilowo tak na szybko :mrgreen:

23042013139.jpg

no i dzisiaj wskoczyły wreszcie słupki zewnętrzne w połysku :mrgreen:

23042013142.jpg

Opublikowano

witam kolejnego gładkiego ryjka w lifcie :hi::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.