Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski czytaj dokładnie. Mówimy o róznicy w stabilizatorach już w RS4 bo z tyłu były 2 wersje. :decayed: :decayed: :decayed:

A róznica po założeniu jest mega. Sam śmigam na stabilizatorach już rok i jest miodzio!!!

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:17_________________________________________________jeśli chodzi o tył to róznica jest w grubości też.

Jeśli chodzi o przód to zależy to od tego jaki zawias mamy. (przy Q i 1BE lub 1BV przedni stabilizator jest taki sam jak w RS4)

Opublikowano
  • Autor

Wąski czytaj dokładnie. Mówimy o róznicy w stabilizatorach już w RS4 bo z tyłu były 2 wersje. :decayed: :decayed: :decayed:

A róznica po założeniu jest mega. Sam śmigam na stabilizatorach już rok i jest miodzio!!!

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:17_________________________________________________jeśli chodzi o tył to róznica jest w grubości też.

Jeśli chodzi o przód to zależy to od tego jaki zawias mamy. (przy Q i 1BE lub 1BV przedni stabilizator jest taki sam jak w RS4)

TAK jest SZEFIE :embarrassed:
Opublikowano

:>

Opublikowano

dzięki za wszystkie odpowiedzi. Zostawię tego moda "na deser" bo i tak jest już twardo i sztywno a zmiana byłaby pewnie minimalna

Opublikowano

zalezy jak jezdzisz. Jesli upalasz to zmiana jest znaczna

Opublikowano

zalezy jak jezdzisz. Jesli upalasz to zmiana jest znaczna

ja zauważyłem zmianę podczas wyprzedania-lubię podjeżdżać blisko i szybkim ruchem zmieniać pas-wcześniej auto się bujało-teraz tylko delikatnie :wink4:
Opublikowano

wymiana na RSowe stabilizatory nie zwiększa twardosci amortyzowania, a jedynie powoduje że auto się mniej buja, wychyla itp.

Nie odkładaj... naprawde jest duża różnica i warto to to tych kilku stówek czy 1k PLN.

Myślę że jakbym wiedział to od tego bym zaczął.

Opublikowano

wymiana na RSowe stabilizatory nie zwiększa twardosci amortyzowania, a jedynie powoduje że auto się mniej buja, wychyla itp.

Nie odkładaj... naprawde jest duża różnica i warto to to tych kilku stówek czy 1k PLN.

Myślę że jakbym wiedział to od tego bym zaczął.

to samo napisalem juz dawno temu,ze od tego bym zaczal

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jak tam ceny tyłu się teraz mają??

Opublikowano

O ceny pytajcie GETEM.PL (na forum jest Rafał) - znacznie tansi niz Gajos...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak tam ceny tyłu się teraz mają??

Ktoś jeszcze jest zainteresowany zakupem tylnego stabilizatora? Może w końcu uda się przeprowadzić ten grupowy zakup ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:17_________________________________________________jeśli chodzi o tył to róznica jest w grubości też.

Jeśli chodzi o przód to zależy to od tego jaki zawias mamy. (przy Q i 1BE lub 1BV przedni stabilizator jest taki sam jak w RS4)

Ktos wie czy stabilizator z tyłu w Q 1BE jest taki sam jak RS?? Pozdrawiam

Opublikowano

Wezne komplet P+T

:shocked:

Opublikowano

Ktos wie czy stabilizator z tyłu w Q 1BE jest taki sam jak RS?? Pozdrawiam

jakbyś poczytał przynajmniej dwie ostatnie strony-nie pytałbyś :wink4:

1BA 16mm-standardowe zawieszenie

1BE 18mm-S-line

20mm-S4 B6

22mm-RS4 :wink4:

Opublikowano

jakbyś poczytał przynajmniej dwie ostatnie strony-nie pytałbyś :wink4

Dzieki kolego za odpowiedz. Nie bede ukrywal ze czytalem wszystko:) Po przeczytaniu ok 15 stron tego tematu nie znalazlem o tym i wywnioskowałem ze może nikt o tym nie pisal;) Jeszcze raz dzieki

Opublikowano

ja bym wziął tył, jakby grupowe było :good:

Opublikowano

Panowie a ten numero 8E0511409AP

To 16, 18, 20 czy 22 mm??

Opublikowano

Panowie a ten numero 8E0511409AP

To 16, 18, 20 czy 22 mm??

a czytasz coś-czy tylko pytania zadajesz? końcówka AL-22 mm,końcówka AJ 20mm-czyli albo s-line,albo standard :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.