Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wole przelew :) [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:54_________________________________________________wąski szczegóły z toba uzgodni kokos na PW :P

przesyłka moja pojedzie do niego :) bo jak ojcic zobaczy ze cos jeszcze do mnei przyszło do audi to mnie zabije :)

Opublikowano

ja wole przelew :) [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:54_________________________________________________wąski szczegóły z toba uzgodni kokos na PW :P

przesyłka moja pojedzie do niego :) bo jak ojcic zobaczy ze cos jeszcze do mnei przyszło do audi to mnie zabije :)

a myslisz ze ja to co w domu powiem? ze to dla mnie? dla kolegow :polew:

niech szybko lato nadchodzi do mi juz sie graty nie mieszcza, :wink4:

----------------------------------------------------------------------

Wąski poszlo pw. odnosnie platnosci i wysylki,pzdr

Opublikowano

Jak sie boicie zon i ojcow, to dawajcie do mnie :decayed:

Opublikowano

Jak sie boicie zon i ojcow, to dawajcie do mnie :decayed:

tyle lat sobie radze to i teraz bedzie dobrze :decayed:,tylko po chacie juz zaczynamy chodzic zygzakiem :polew:

Opublikowano

to ja się wtrące z pytaniem:

czy do b5 fwd stabilizatory z rs4 b5 podejdą, a jeśli tak to w jakim stopniu wpłyną na trakcje ???

Opublikowano

Jak sie boicie zon i ojcow, to dawajcie do mnie :decayed:

ta :) mój tata juz sie denerwuje :) bo cały czas za cos musi płacic :)

dzis kiera przyjdzie + manetki do juz 650 zł :)

w środe pewnie będzie poduszka kolejne 500 zł :)

więc wole zeby stabilizator przyszedł do kogos innego :)

jego nie denerwuje ze ja to kupuje tylko ze musi na poczte jezdzic cały czas :) i cos odbierać :)

Opublikowano
  • Autor

cena przodu 300 zł + 19+12 = 331 zł

tył 230 zł+15+15 = 260 zł

ceny niestety są wyższe bo cena euro jest wysoka :evil:

Proszę pisać adresy i określic się co z płątą

wyślę pocztą koszty wysyłki pokrywa kupujacy /odbireający /

Opublikowano

a ile wysyłka ??

3 szt do jednej osoby ;)

Opublikowano

Kasa ode mnie poszla :cool1:

Opublikowano

Wąski. ja mam przelewać teraz czy jak przyjdzie mój bajerek ? :rolleyes:

Opublikowano

a co zamówiłes pucuj sie :)

Opublikowano

kabel a w zasadzie wiązkę dla kumpla także nie jest to żaden ukryty mod :polew:

Opublikowano

Moj tez niech idzie do Warszawy wspolna wysylka. Poprosze nr konta na PW.

Opublikowano

kabel a w zasadzie wiązkę dla kumpla także nie jest to żaden ukryty mod :polew:

no ja mysle :) zebyś sie z kolegami podzielił :)

a nie ukrywał super bajeranckie mody tylko dla siebie :)[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 11:28_________________________________________________

Moj tez niech idzie do Warszawy wspolna wysylka. Poprosze nr konta na PW.

kazdy dostał numer konta na PW ;)

Opublikowano

kabel a w zasadzie wiązkę dla kumpla także nie jest to żaden ukryty mod :polew:

no ja mysle :) zebyś sie z kolegami podzielił :)

a nie ukrywał super bajeranckie mody tylko dla siebie :)[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 11:28_________________________________________________

Moj tez niech idzie do Warszawy wspolna wysylka. Poprosze nr konta na PW.

kazdy dostał numer konta na PW ;)

ja nie dostałem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wąski. ja mam przelewać teraz czy jak przyjdzie mój bajerek ? :rolleyes:

Jak chcesz kolego :mysli:

Opublikowano

Wpłacę za wszystko i wyślesz mi jedną paczką ok ? :notworthy:

Opublikowano

to ja się wtrące z pytaniem:

czy do b5 fwd stabilizatory z rs4 b5 podejdą, a jeśli tak to w jakim stopniu wpłyną na trakcje ???

do B5 chyba nikt jeszcze nie zakladal, sam jestem ciekaw bo tez mam taka tylko ze Quattro

Opublikowano
  • Autor

Wpłacę za wszystko i wyślesz mi jedną paczką ok ? :notworthy:

tylko bank muszę zrobić

Opublikowano

Waski, czy jest opcja zeby poszla jedna paczka do Wawy? [do mnie np.]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.