Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wytnie wnęke na koło zapasowe i akurat bedzie pasowało:decayed:

no u nas w b5 to jedyne wyjście:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że bez kratek bo ciężko będzie do tej dokładki je zdobyć;/

Dzisiaj odebrałem zderzak przód od rs-a i się tylko wkur.... koleś mówił coś o lekkim pęknięciu, ale nie wspomniał że to pęknięcie było przez cały zderzak (w pół złamany) Co najlepsze to był naprawiony (zgrzany- co nic nie daje w tym zderzaku bo jest zrobiony z PUR-u) Jak tylko go podniosłem to zaczął się łamać... Gdy tylko to zobaczyłem, za telefon i dzwonie do dziada a on na to że był w profesjonalnym zakładzie naprawczym......hahha padłem. Teraz tylko załatwić zwrot kasy i szukać następnego:) A taki byłem podjarany że zaraz go zacznę modzić...... przedłuży sie to modzenie;/

Opublikowano

Czyli ze zderzakiem lipa. Resztę gratów do body RS4 masz?Czy tylko myślisz o zderzakach.:wink:

Opublikowano

wielka szkoda ;/ .. mam nadzieje że dopniesz swego :wink:

Opublikowano
  • Autor

no na dniach miałem kupować tył i dyfuzor na 2 wyloty, i rezać w końcu ten przód a tu d*pa;/ jeszcze nie wiem jak zrobić te progi bo każdy co innego pisze;/ Cymek a Ty to sam docinałeś te zderzaki? Z czego masz progi?

Opublikowano

Wszystko sam.Progi Omega B.

Opublikowano
  • Autor

Masz może jakieś foto z przeprowadzanego zabiegu?:D

Opublikowano
Masz może jakieś foto z przeprowadzanego zabiegu?:D

Na przedni zderzak jest na forum Kowi watek pisał a tylny robi się tak samo.:wink::wink::wink:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Masz

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-zderzaka-rs4-a4-93451/

Opublikowano
  • Autor

to widziałem, ale myślałem że ma ktoś bardziej szczegółowo opisane, bo też chyba trzeba dół przyciąć żeby nie był szerszy niż góra;p

A i jeszcze jedno pytanie- czy spryski z poliftowego zderzaka będą pasowały do zderzaka rs?

Opublikowano
Masz może jakieś foto z przeprowadzanego zabiegu?:D

Na przedni zderzak jest na forum Kowi watek pisał a tylny robi się tak samo.:wink::wink::wink:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Masz

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-zderzaka-rs4-a4-93451/

tam i tylny jest pokazany co i jak robić:wink:

a co do sprysków, dysze są takie same, ale zaślepki zderzaka minimalnie inne:whistling: trzeba od RSa szukac

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzięki Kowi za info. ogarniam kolesia żeby szybko zwrot zrobić i w między czasie może znajdę coś ciekawego:)

U Sida było coś ciekawego. Może coś wybiorę:D

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 22:18 ----------

niedługo fotki z rezania, ale teraz mam pytanie:

czy oto wnętrze wam się podoba:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Dodam tylko że mi sie podoba i by fajnie wyglądało w mojej czarnej a-czwórce- ale chciałem żeby ktoś inny na to zerknął i coś podpowiedział:D

Opublikowano

jak skompletujesz w tym kolorze to będziesz "Miszczem" allegro, ebya itp :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale to jest cały komplet:D

Opublikowano

ja bym to brał jak wszystko jest w ładnym stanie :kox:

Opublikowano
  • Autor

byłem, zobaczyłem i się napaliłem..... d*pa bo to przedliftowe;/

Opublikowano

Ładne kombii. Czarne to czarne. pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i zaczynamy przygodę ze zderzakiem od rs-a. Pierwsze przymiarki:

20130508202041.jpg

20130508202103.jpg

Do celu już niedaleko:D

Więcej fot zrobię za dnia bo przy tych już się szaro robiło;/

Opublikowano

a robiłeś już coś z bokami bo fest odstają :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Mati pierwsze przymiarki i pierwsze cięcia już były. Waliłem fotę na szybko bo się już ściemniało;/

Opublikowano

No no czekam na wiecej, rozumiem ze tylny tez rs 4 zderzak? Progi jakie dajesz? S4, omega czy moze repliki rs 4?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.