Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przypalana końcówka wydechu


michaland1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam gangsterskie A4 B5 1,6...Jak bym urządzał konkurs dla niepełnosprawnych "zgadnij jakie mam auto bo nie umiesz czytać" to Cie zgłoszę, nic się nie martw...

Wracaj do piaskownicy...jak nie masz nic sensownego do napisania to nie marnuj mojego czasu i nie oceniaj moich gustów bo Cie o to nie pytałem..

Kojarzysz takie firmy jak Mugen i wiesz co to jest "JDM styled Euro"???

amuseex.jpg

Albo Kreissieg???

golf-4.jpg

A tu dla Ciebie super wieśniacki zestaw do auta dla mega wieśniaków FERRARI 458 Italia za jedyne 9500 dolców

20120913_dd5322.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieś tyle w temacie:hi: mugen i JDM zostaw dla hondziarzy

Wiesz co to DOPE, MTM, ABT? masz audi nie rób z tego hundy bo i tak G z tego wyjdzie:wink:

polecam audizine albo vortex poprzeglądać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieś tyle w temacie:hi: mugen i JDM zostaw dla hondziarzy

Wiesz co to DOPE, MTM, ABT? masz audi nie rób z tego hundy bo i tak G z tego wyjdzie:wink:

polecam audizine albo vortex poprzeglądać:wink:

Cii.. Kolega chce po prostu mieć podróbkę czegoś, co ma Ferrari we własnym 1.9TDI :wink: Wydech wygląda ciulowo, nie widzi mi się nawet w JDM'ie. To, że coś kosztuje dużo albo robi to jakaś tam firma, nie oznacza, że będzie to pasować do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak będę chciał rady, albo będę pytał czy wam się to podoba czy nie to wtedy będziecie mi dawać rady a tym czasem mam to gdzieś...pytałem tylko czy ktoś nie wie gdzie to dostać i jeden tylko inteligentny Mauros88 odpowiedział zgodnie z zadawanym pytaniem...

Jak będę pytał o wasze zdanie to będziecie mieć pole do popisu, tym czasem szkoda waszych wypocin tutaj które mi tylko temat zaśmiecają...

PS: Kolego JawoR36 Ty to jesteś wybitnym typem w tej dyskusji: po co wkładać do B6 kierownice z B7/B8, przecież to B6...po co dokładać fotele S4 skoro to A4...po co dokładać wydech z 3,0 skoro to 2,0...po to samo dokładać układ wydechowy z ferrari = czytaj dużymi literami: BO MI SIĘ TAK PODOBA i mam na serio głęboko co Ty o tym myślisz i nie chce mi się marnować czasu na czytanie tego !!!

Wam się może nie podobać, dla mnie na przykład ten golfik w JDM styled Euro za***isty FEATURE: SUGA’S BAGGED R32 GOLF – THE-LOWDOWN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki JDM:facepalm:

daj sobie spokój z tym określeniem prosze:jerk:

jak nie zapomne jutro znajde Ci zwieśniaczone B6 z mega mugenem z tyłu, uwierz potrafie:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Tobie się podoba mi nie musi i odwrotnie, jeden się jara Rat Stylem, a drugi Stickerbombem a inny JDM styled EURO. Ja nie zrozumiem gości od Ratu ale nie próbuje niech sobie robią co chcą i co najważniejsze się tym jarają i tyle...coś co jest dla Ciebie wieśniackie dla kogoś jest kozakiem i tyle...nie ma sensu o tym rozmawiać, szkoda czasu.

Jak bym miał Subaru Impreze i chciał ją robić w HellaFlush to domyślam się, że goście z forum by właśnie tak jechali a ja właśnie tak bym miał w**ebane...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz audi, nie masz hondy subaru czy tojki:wink: a ten przytoczony golf nie ma poza tymi końcówkami nic wspólnego z JDM:wink: dałem Ci pare haseł przejrzyj poczytaj zastanów sie i wróc z pomysłami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...