Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Krzyś a TRAKTOR już żyje że środek się bierzesz :grin:

Traktor ma się dobrze :P Narazie nie ale kto wie co w przyszłości będzie... :)

takie pakuj:slina:

388.jpg

a nie recaro jak wszyscy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrvaa...troszku mnie tu nie było i majkel auto na zoll spuścił...:shock3: ładnie...wręcz :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrvaa...troszku mnie tu nie było i majkel auto na zoll spuścił...:shock3: ładnie...wręcz :slina:

No troche Cię Polko nie było... nie żebym się martwił, ale jakieś znaki życia mogłeś dać :decayed:

Będe miał sprawe kiedyś, ale to jak już w kraju będę i zderzaki nowe wpadną - tzw. 'szparing-passing' :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: ...a tak się kiedyś zarzekał :grin:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

a że jestem, to tylko "odświętnie" dziś nie "miałem wakacji na malcie, krecie i rodos"

...od jutra zaś rutyna...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:...a tak się kiedyś zarzekał :grin:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

a że jestem, to tylko "odświętnie" dziś nie "miałem wakacji na malcie, krecie i rodos"

...od jutra zaś rutyna...:facepalm:

z tą chorobą nie wygrosz! :decayed::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 12-04-2014 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 21:18 ----------

Dziś z wielką i nieocenioną pomocą Artura i Andrzeja udało się w końcu ogarnąć nowe heble :wink: Na pokład wpadł komplet 320/288 - tarcze OZ, klocki niby ori, płyn ATE 200 i przewody w stalowym oplocie HEL-a (dzięki Dev! :notworthy:)

Mam nadzieje, że teraz auto zacznie jako tako w końcu hamować, jak się wszystko dopasuje, poukłada to napisze jak wrażenia, ale na pewno będzie przeskok niesamowity :kox:

Lada moment pewnie pojawią się foty z całego dnia rezania pstrykane przez Artura :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Avant kolego. Buda b6 się nie starzeje. Skąd jesteś bo widzę żeś też z Sgl ale jakoś nie mogę sobie doszukać niczego znajomego na zdjęciach.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Avant kolego. Buda b6 się nie starzeje. Skąd jesteś bo widzę żeś też z Sgl ale jakoś nie mogę sobie doszukać niczego znajomego na zdjęciach.pzdr

Dzięki Kolego! :wink:

Niebawem kolejny stage - tym razem full S-line zewnątrz - wtedy myślę już to auto jakoś będzie wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lada moment :wink:

Tak wyglądał przód.....

yrysu7aj.jpg

zamiłowanie do barw zostało...co prawda trochę bardziej stonowane kolory zagościły ale...jednak :decayed: ...

7ugu5ega.jpg

....

8a8equza.jpg

enybeget.jpg

a6yma5ej.jpg

8e2ydypa.jpg....

Przednie osłony tarcz pozostały z zestawu 288mm , a na tył wpadły nowe osłony :wink:

u3uba4e5.jpg

Ciut lepszy płyn....by układ był bardziel wydolny.....

7a7ehavu.jpg

a3u2ybuj.jpg...

I pierwszy "pomagier" :decayed: przy odkręcaniu przedniego ,zapieczonego zestawu ...

vu9ete4y.jpg

Andrzej przy usuwaniu smaru , który był wszędzie nacisnięty przeze mnie w "odpowiedniej" proporcji ....:polew:....

ama3a5e3.jpg

Mała przerwa.....Majkel po 15'sto minowym pobycie w kuchni zaprosił na mały poczęstunek :wink: ....

ymyny2ab.jpg

I na gotowo z dystansami pod "tuaregi"

P

u9yhegez.jpg

3u5y2yze.jpg

T

ese5ava5.jpg

u8ysyma7.jpg

Chyba na tyle by było tego ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to będzie hamować :wink::thumbup1: Michał tylko na 2 raz nie kupuj tyle smaru :wink: bo arturoo wysmaruje ci klocki i tarcze :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie zacisków trzeba zmieniać przewody hamulcowe?

nic nie trzeba zmieniać :wink: tylko Michał uwielbia czerwony kolor i stwierdził że musi mieć coś czerwonego w kołach :grin: i kupił czerwone przewody ham. w oplocie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotostory Artur - dobra robota :oklasky:

Ode mnie też jeszcze 3 fotki z dzisiaj, wydaje mi się że kolor nowych zacisków nie jest taki zły :wink:

20140413339.jpg

20140413340.jpg

20140413341.jpg

:banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Po zmianie zacisków trzeba zmieniać przewody hamulcowe?

nic nie trzeba zmieniać :wink: tylko Michał uwielbia czerwony kolor i stwierdził że musi mieć coś czerwonego w kołach :grin: i kupił czerwone przewody ham. w oplocie :grin:

:grin::grin::grin:

coś czerwonego musiało zostać, zaciski poszły out więc chociaż przewody emanują czerwienią :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tylko jedz a inni ci będą robić:facepalm::grin:

Panie... wszyscy My tam jedli... mam też fote Artura i Andrzeja przy stole jak siedzą, ale nie mogę jej wrzucić bo Artur ma fotke trytytki w pewnym miejscu u mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...