Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

no wiem, że są CR-y. ale wolę się upewnić :decayed: bo Passat B7 korzystnie wypada np. przy Superbie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, że są CR-y. ale wolę się upewnić :decayed: bo Passat B7 korzystnie wypada np. przy Superbie :decayed:

Pw poszło zeby tu ot nie robić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odświeżamy bo dawno nic się nie działo :wink:

Miały być INTERLAGOS a ostatecznie wpadły SAMAKAND (8J x 18" ET44 z oponami 235/40). Tutaj oczywiście podziękowania dla Roberta, który znajduje mi takie wynalazki :wink: Myślałem, że będzie potrzebny dystans ale całkiem ładnie wypchnęło koło w okolice rantu.

samakand1.JPG

samakand2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bartek, gdzie byłeś jak Cie nie było! :decayed:

Wróciłem ale tylko na chwilę... W poniedziałek wracam do lodówy :decayed:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Ładnie, felgi miód , ale koza jak mój :kwasny::wink:

To prawda... Urobiłem teścia na 18" to teraz chwilę zajmie wytłumaczenie przewagi obniżonego zawieszenia nad obecnym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bartek, gdzie byłeś jak Cie nie było! :decayed:

Wróciłem ale tylko na chwilę... W poniedziałek wracam do lodówy :decayed:

A Ty co narodowość zmieniasz:decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie coś ruszyło...bo zaglądam tu często i cisza była.fajnie sie prezenci.a co do urobienia tescia na glebe to bedzie ciezki orzech do zgryzienia ale trzymamy kciuki:wink: niech sie chłopina lansuje na glebie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech założy eibachy , pokaz mu na stronie Bartek opis ze niby komfort sie nie zmieni itd moze uwierzy i sie przekona , ja będę przekonywał aso zeby mi uznali gwarancje jak zmienilbym springi - oby sie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w lodówie nie ma neta? :decayed: Emigrowałeś? Poszedłeś moimi śladami??:decayed:

Delegacja... Net jest - wieczorami jestem na forum :wink:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

...z glebą na spokojnie - niech pojeżdżą trochę tak jak jest a potem coś się wymyśli (próbuję rozgryźć klasy wagowe w VW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie teraz wygląda :)

Brakuje tylko jakiejś korekty lakieru :decayed:

? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy INTERLAGOS czy obecne - i tak myślę, że wyszłoby fajnie (jest SAMAKAND bo takie wpadły - dzień po zakupie znalazłem komplet INTERLAGOS za tę samą cenę :polew:).

Jeszcze przed obniżeniem zawieszenia wjedzie body R line (części już w drodze). Mam nadzieję, że uda się wszystko założyć przy następnej wizycie w PL :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...