Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiem, że są CR-y. ale wolę się upewnić :decayed: bo Passat B7 korzystnie wypada np. przy Superbie :decayed:

Opublikowano
no wiem, że są CR-y. ale wolę się upewnić :decayed: bo Passat B7 korzystnie wypada np. przy Superbie :decayed:

Pw poszło zeby tu ot nie robić :decayed:

Opublikowano

mam ale 1 sztukę na początek

Obraz_345.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i odświeżamy bo dawno nic się nie działo :wink:

Miały być INTERLAGOS a ostatecznie wpadły SAMAKAND (8J x 18" ET44 z oponami 235/40). Tutaj oczywiście podziękowania dla Roberta, który znajduje mi takie wynalazki :wink: Myślałem, że będzie potrzebny dystans ale całkiem ładnie wypchnęło koło w okolice rantu.

samakand1.JPG

samakand2.JPG

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:
Opublikowano

Siemano Bartek, gdzie byłeś jak Cie nie było! :decayed:

Opublikowano

Ładnie, felgi miód , ale koza jak mój :kwasny::wink:

Opublikowano
  • Autor
Siemano Bartek, gdzie byłeś jak Cie nie było! :decayed:

Wróciłem ale tylko na chwilę... W poniedziałek wracam do lodówy :decayed:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Ładnie, felgi miód , ale koza jak mój :kwasny::wink:

To prawda... Urobiłem teścia na 18" to teraz chwilę zajmie wytłumaczenie przewagi obniżonego zawieszenia nad obecnym :wink:

Opublikowano
Siemano Bartek, gdzie byłeś jak Cie nie było! :decayed:

Wróciłem ale tylko na chwilę... W poniedziałek wracam do lodówy :decayed:

A Ty co narodowość zmieniasz:decayed::decayed:
Opublikowano

A w lodówie nie ma neta? :decayed: Emigrowałeś? Poszedłeś moimi śladami??:decayed:

Opublikowano

no nareszcie coś ruszyło...bo zaglądam tu często i cisza była.fajnie sie prezenci.a co do urobienia tescia na glebe to bedzie ciezki orzech do zgryzienia ale trzymamy kciuki:wink: niech sie chłopina lansuje na glebie:decayed:

Opublikowano

Niech założy eibachy , pokaz mu na stronie Bartek opis ze niby komfort sie nie zmieni itd moze uwierzy i sie przekona , ja będę przekonywał aso zeby mi uznali gwarancje jak zmienilbym springi - oby sie udało

Opublikowano

ja bym wolał Interlagos ale każdy woli coś innego

Opublikowano
  • Autor
A w lodówie nie ma neta? :decayed: Emigrowałeś? Poszedłeś moimi śladami??:decayed:

Delegacja... Net jest - wieczorami jestem na forum :wink:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

...z glebą na spokojnie - niech pojeżdżą trochę tak jak jest a potem coś się wymyśli (próbuję rozgryźć klasy wagowe w VW).

Opublikowano

Fajnie teraz wygląda :)

Brakuje tylko jakiejś korekty lakieru :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie teraz wygląda :)

Brakuje tylko jakiejś korekty lakieru :decayed:

? :eusathink:

Opublikowano

frosty korekta była w połowie 2012

Opublikowano

fajne koło, w 18 calach to w sumie dużo modeli vw robi robote :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czy INTERLAGOS czy obecne - i tak myślę, że wyszłoby fajnie (jest SAMAKAND bo takie wpadły - dzień po zakupie znalazłem komplet INTERLAGOS za tę samą cenę :polew:).

Jeszcze przed obniżeniem zawieszenia wjedzie body R line (części już w drodze). Mam nadzieję, że uda się wszystko założyć przy następnej wizycie w PL :decayed:

Opublikowano

fajnie, passat b6 to wdzięczne auto, wiem bo w domu takie użytkujemy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.