Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ładnie idziesz z modami :kox: podoba mi się passacik, i amelinium wpadnie :naughty::kox: bo to drewno, fujjjj :whistling:

Póki co jest kupa... Będzie ładniej jak troszkę we wnętrzu namieszam :wink:

Opublikowano
Soft navi jest dla VW - podejrzewam, że to uniwersalny obrazek.

To nie jest uniwersalny obrazek :wink: nawet są różne oznaczenia obszarów które pokazują odległość od przeszkody itp. Na bank masz nowszy soft niż 2009 czy jakoś tak. Sofcik przy wgrywaniu odczytuje z gatewaya jakie masz autko i jak wyposażone np. szyberdach lub panoramę itp. i masz takie szczegóły na obrazku w OPS ;) A jak tak patrzę na tego paska u Ciebie to chyba jakiś kanciasty na obrazku i bardziej B7 przypomina :) jeśli masz nowszy sofcik to mógł Ci wgrać wizualizację B7 zamiast B6 :wink:

Opublikowano

od przyszłego piątku będę poruszał się też Paszczurem, tylko Variantem... wujaszek idzie na emeryturę i oddaje auto służbowe :wink: ten sam kolor, to samo wnętrze (jak u Ciebie po zmianie foteli).. z podgrzewaną przednią szybą itp itd... jak dla mnie full wypas, lepszy niż w byłym A6 mojego ojca, nie wspominając o moim A5 :grin::decayed: tylko silniczek ciut żwawszy bo 170-konny :wink: i przelot 135kkm :naughty: zobaczymy jak to z tym jest :wink:

Opublikowano

Bartek jakie masz webasto u siebie bo kumpel się przymierza zakupić do swojego Paska:wink:

Opublikowano
  • Autor
Soft navi jest dla VW - podejrzewam, że to uniwersalny obrazek.

To nie jest uniwersalny obrazek :wink: nawet są różne oznaczenia obszarów które pokazują odległość od przeszkody itp. Na bank masz nowszy soft niż 2009 czy jakoś tak. Sofcik przy wgrywaniu odczytuje z gatewaya jakie masz autko i jak wyposażone np. szyberdach lub panoramę itp. i masz takie szczegóły na obrazku w OPS ;) A jak tak patrzę na tego paska u Ciebie to chyba jakiś kanciasty na obrazku i bardziej B7 przypomina :) jeśli masz nowszy sofcik to mógł Ci wgrać wizualizację B7 zamiast B6 :wink:

Soft 4120.

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

od przyszłego piątku będę poruszał się też Paszczurem, tylko Variantem... wujaszek idzie na emeryturę i oddaje auto służbowe :wink: ten sam kolor, to samo wnętrze (jak u Ciebie po zmianie foteli).. z podgrzewaną przednią szybą itp itd... jak dla mnie full wypas, lepszy niż w byłym A6 mojego ojca, nie wspominając o moim A5 :grin::decayed: tylko silniczek ciut żwawszy bo 170-konny :wink: i przelot 135kkm :naughty: zobaczymy jak to z tym jest :wink:

Na stałe Jędruś? Będziemy modzić :eusathink::decayed:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Bartek jakie masz webasto u siebie bo kumpel się przymierza zakupić do swojego Paska:wink:

Jeszcze nie ma pieca Włodku - ale tutaj jest tylko jedna wersja Thermo Top V (z podziałem na wersję z możliwością odpalenia zdalnego lub pracującą tylko przy włączonym silnku = dogrzewacz).

Opublikowano

Czyli tylko cyfrowe wchodzi w grę?

Opublikowano
  • Autor
Czyli tylko cyfrowe wchodzi w grę?

Tak - z tego co zdążyłem rozkminić, tylko taka wersja pieca wychodziła w tym modelu. Mario pewnie mógłby napisać coś więcej...

Opublikowano

No właśnie coś w tym temacie ruszyło i uhu2 rozkminił że można w B6 założyć nie ori zestaw, który będzie śmigał na zegarku jak i z pilota...ciekawe czy w Pasku można by było to samo wrzucić:whistling:

Opublikowano
od przyszłego piątku będę poruszał się też Paszczurem, tylko Variantem... wujaszek idzie na emeryturę i oddaje auto służbowe :wink: ten sam kolor, to samo wnętrze (jak u Ciebie po zmianie foteli).. z podgrzewaną przednią szybą itp itd... jak dla mnie full wypas, lepszy niż w byłym A6 mojego ojca, nie wspominając o moim A5 :grin::decayed: tylko silniczek ciut żwawszy bo 170-konny :wink: i przelot 135kkm :naughty: zobaczymy jak to z tym jest :wink:

Na stałe Jędruś? Będziemy modzić :eusathink::decayed:

na stałe nie, wezmę go na trochę żeby A5 odpoczęło :decayed::naughty: innymi słowy dopóki nie przydzielą go komuś innemu :grin:

Opublikowano
Czyli tylko cyfrowe wchodzi w grę?

Tak - z tego co zdążyłem rozkminić, tylko taka wersja pieca wychodziła w tym modelu. Mario pewnie mógłby napisać coś więcej...

Witam wszystkich.

Bartek, pisząc Mario nie wiem czy miałeś mnie na myśli ale przyjmuję że tak.

Od około 7-miu miesięcy śmigam paskiem z 2007r. Motor 2.0 TDI 170 koników ( czyli wersja jaką Jędrek pojedzie na pasterkę, u mnie też variant ) do tego jest DSG. Poza tym to w sumie golas. Mniej więcej od 2 lat dołożone jest w nim webasto Thermo Top V ( mam foty jak ktoś chce podeślę na pw - tutaj coś nie mogę wkleić ). U mnie jest tak: webasto zamontowane ( 1x akumulator ), brak sterowania z poziomu panela klimamtronika, czyli włącza/wyłącza się z pilota + automatycznie przy uruchomieniu auta jeżeli temperatura jest poniżej +8. Ustawione jest tak, że dogrzewa silnik, nie dogrzewa natomiast wnętrza kabiny.

Moja subiektywna opinia jest taka:

- jeżeli już jest webasto to powinno grzać też budę ( ale przy 1 aku jest ryzyko że któregoś razu nie uruchomimy autka )

- fajnie jednak żeby była możliwość uruchamiania pieca z panela klimatronika ( pilot dość toporny i trzeba o nim pamiętać )

- jak ktoś planuje dokładać webasto, jeżeli tylko jest szansa na dodatkowy aku - moim zdaniem warto dołożyć to aku jeżeli tylko jest na nie miejsce np w bagażniku ( Bartek u Ciebie teraz okazja dołożyc kabelki do dodatkowego akumulatora ) no i wtedy mamy ciepło wewnątrz autka.

Generalnie pracuje to nieżle, ale... czasami jest sytuacja, że ma biedę z odpaleniem - zadymi i zdechnie. Jest tam ( tak doczytałem ) sitko czy coś takiego co jest odpowiedzialne za rozpylanie diesla - i to ustrojstwo się zasyfia. Szwagier z "de" też ma w firmowym pasku takie samo webasto - u niego nie ma problemu - widać nasz diesel rózni się nadal jakością od tego który dostępny jest za Odrą.

Czyli ogólnie webasto jako takie na +

Minusem w pasku jest: przekombinowany układ smarownia silnika lub prościej jest on poprostu do d..y ( ale tu już Bartek trzyma rękę na pulsie - mam nadzieję ) no i ten elektryczny hamulec postojowy - to jest k....a zemsta.

Opublikowano
  • Autor
Czyli tylko cyfrowe wchodzi w grę?

Tak - z tego co zdążyłem rozkminić, tylko taka wersja pieca wychodziła w tym modelu. Mario pewnie mógłby napisać coś więcej...

Witam wszystkich.

Bartek, pisząc Mario nie wiem czy miałeś mnie na myśli ale przyjmuję że tak.

Od około 7-miu miesięcy śmigam paskiem z 2007r. Motor 2.0 TDI 170 koników ( czyli wersja jaką Jędrek pojedzie na pasterkę, u mnie też variant ) do tego jest DSG. Poza tym to w sumie golas. Mniej więcej od 2 lat dołożone jest w nim webasto Thermo Top V ( mam foty jak ktoś chce podeślę na pw - tutaj coś nie mogę wkleić ). U mnie jest tak: webasto zamontowane ( 1x akumulator ), brak sterowania z poziomu panela klimamtronika, czyli włącza/wyłącza się z pilota + automatycznie przy uruchomieniu auta jeżeli temperatura jest poniżej +8. Ustawione jest tak, że dogrzewa silnik, nie dogrzewa natomiast wnętrza kabiny.

Moja subiektywna opinia jest taka:

- jeżeli już jest webasto to powinno grzać też budę ( ale przy 1 aku jest ryzyko że któregoś razu nie uruchomimy autka )

- fajnie jednak żeby była możliwość uruchamiania pieca z panela klimatronika ( pilot dość toporny i trzeba o nim pamiętać )

- jak ktoś planuje dokładać webasto, jeżeli tylko jest szansa na dodatkowy aku - moim zdaniem warto dołożyć to aku jeżeli tylko jest na nie miejsce np w bagażniku ( Bartek u Ciebie teraz okazja dołożyc kabelki do dodatkowego akumulatora ) no i wtedy mamy ciepło wewnątrz autka.

Generalnie pracuje to nieżle, ale... czasami jest sytuacja, że ma biedę z odpaleniem - zadymi i zdechnie. Jest tam ( tak doczytałem ) sitko czy coś takiego co jest odpowiedzialne za rozpylanie diesla - i to ustrojstwo się zasyfia. Szwagier z "de" też ma w firmowym pasku takie samo webasto - u niego nie ma problemu - widać nasz diesel rózni się nadal jakością od tego który dostępny jest za Odrą.

Czyli ogólnie webasto jako takie na +

Minusem w pasku jest: przekombinowany układ smarownia silnika lub prościej jest on poprostu do d..y ( ale tu już Bartek trzyma rękę na pulsie - mam nadzieję ) no i ten elektryczny hamulec postojowy - to jest k....a zemsta.

Miałem na myśli naszego speca od Webasto czyli _Mario :wink: Ale każdy elaborat na temat webasto przyda się jako wskazówki do zbliżającego się montażu (dzięki Mariusz :wink:).

Jedziemy dalej z modami: elektryczna roleta zamontowana... Jeszcze na golasa (bez słupków C i półki) ale śmiga :thumbup1:

rolo.JPG

rolo2.JPG

rolobt.JPG

Niestety VW dało d*py i trzeba ciąć część podsufitki zachodzącą od góry na słupki C :thumbdown: Na szczęście nie rzuca się to tak w oczy...

Cpillarcut.JPG

I jeszcze filmik na potwierdzenie, że działa :decayed::wink:

Opublikowano

elektryczna roleta robi robote..fajny bajer.u mnie tez jest roletka.widze ze w pasku to inaczej rozwiazane bo jest zamontowana osobno a nie razem z półką

Opublikowano

Fajny gadżecik :wink: Gratki. Lubię reakcje ludzi jak siedzą na tylnej kanapie a ja zasuwam lub odsuwam roletę - "co się dzieje?" i oglądanie się za siebie :decayed: A poza tym sprawdza się w nocy, mimo lusterka fotochrom.

A tutaj fajny pastuszek: Stanced386 Passat 3C by StreetArt Production on Vimeo

Dziwi mnie tylko, że nie ma "testu" zegarów przy włożeniu kluczyka i że pojawia mu się kombiak na wyświetlaczu zegarów a nie sedan :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dziwi mnie tylko, że nie ma "testu" zegarów przy włożeniu kluczyka i że pojawia mu się kombiak na wyświetlaczu zegarów a nie sedan :decayed:

Zegary bez funkcji "Staging" i w wersji bez zmiany nadwozia więc dlatego widzisz kombiaka (ew. jest funkcja przekodowania nadwozia ale rezający o tym nie wie ;)).

Opublikowano

ciekawe kiedy fotki tyłu wrzucisz :whistling:...

Opublikowano
  • Autor
ciekawe kiedy fotki tyłu wrzucisz :whistling:...

Lampy podmienię po złożeniu środka - modów do zrobienia troszkę troszkę zostało (do niedzieli będę sobie spokojnie dłubał).

Opublikowano

ty masz wolne juz? czy praca?

Opublikowano
  • Autor
ty masz wolne juz? czy praca?

W piątek mam nockę a po niej wolne do 2 stycznia.

Opublikowano

Chłopaku powiedz mi od czego są te dwa przełoczniki na słupku B od strony kierowcy?

Opublikowano
  • Autor
Chłopaku powiedz mi od czego są te dwa przełoczniki na słupku B od strony kierowcy?

Deaktywacja poszczególnych funkcji alarmu fabrycznego... Możesz wyłaczyć czujniki ruchu we wnętrzu auta (gdy np. zostawiasz dziecko lub zwierzaka w aucie) oraz czujnik przechyłu (tzw. zabezpieczenie przed odholowaniem).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.