Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

A wszystko dziala? Zn skrzynia gra itp? Bo jak idA iskry to jak by było napiecie albo gdzies sie masowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem MIchał pewnie też Ghost pewnie też wpadnie Arek się postara bo nie dawał gwarancji Darek może też. No naj lepiej by było jak wszyscy by byli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


Zobaczymy jak będę wracał bo chyba u teściów będę ale postaram sie :)

zaczęły sie niedzielne obiadki u teściowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już zamawiać gotowy Kit Vogtlanda -40mm ale okazało się, że do polifta nie ma bo jest jakaś różnica w amortyzatorach z tyłu i poliftowych Kitów nie produkują.

Czy ktoś się orientuje co to za różnica i czy ewentualnie jest to w jakiś sposób do przeskoczenia?

Sprzedawca zaproponował kupno samych sprężyn -40mm i montaż na seryjne amortyzatory. Nie do końca mi się to widzi, gdyż wolałbym wymienić cały zestaw od razu z racji tego, że tylne i tak do niczego już się nie nadają.


Na twoim miejscu kupił bym amorki od 1be i sprezyny -40mm moim zdaniem to nie jest gleba ale cos niżej niz 1be a gwarantuje ze wjedziesz wszędzie:)

Jakie amortyzatory kupić, żeby były właśnie od 1BE?

Edytowane przez befol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu różnica jest taka że w przedlifcie jest dłuższy gwint na tłoku amora. Związane jest to z inną budową górnych mocowań amora. W przedlifice mam kilka elementów, osobno poduchy, osobno łoże sprężyny i takie tam. W polifcie jest jeden element. Generalnie amory z polifta można założyć do pzredlifta tylko trzeba zmienić mocowania na te poliftowe. Sam tak mam zrobione u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli skoro mam polifta to przedliftowe nie podejdą...? Czy gdybym skołował jeszcze poduchy, łoże itp to mógłbym zamontować przedliftowy zestaw u siebie?

Tutaj koleś z kolei oferuje jeden amor dla wszystkich B5: http://allegro.pl/amortyzatory-sachs-audi-a4-b5-avant-1996-2001-tyl-i4699330238.html O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmy, w drugą stronę chyba nie byłoby problemu. Przedliftowy amor powinien podejść do poliftowego mocowania - co najwyżej więcej gwintu będzie wystawać. Wracać do starych przed liftowych poduch jak dla mnie nie ma sensu. Po za tym wiele amorów jest robionych już tak że nie ma rozgraniczenia na polift/przedlift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wracać do starych przed liftowych poduch jak dla mnie nie ma sensu.

Chodzi mi o zamontowanie dokładnie tego Kitu:
http://allegro.pl/sportowe-zawieszenie-vogtland-audi-a4-typ-8d-b5-i4700425397.html

Niestety nie ma wersji do polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho ja dziś auto umyłem i odkurzyłem na jutro :D więc o której się spotykamy


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e6fa7c318a518a3.html Z cyklu ciekawa fotka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...