Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać klocki już są teraz tylko czas potrzebny. :grin:5417a3e12ec8131c915d5adf346f4af6.jpg

Wybór na + u mnie też tarcze i tył czekają ale najpierw muszę kupić zderzak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie. :hi: Mam pytanie radio z a 6 c6 podejdzie do c5?

Bez rezania chyba sie nie obejdzie. Jakie radio 2din i jaki model?

Powitać klocki już są teraz tylko czas potrzebny. :grin:5417a3e12ec8131c915d5adf346f4af6.jpg

Wybór na + u mnie też tarcze i tył czekają ale najpierw muszę kupić zderzak :)

Do czego te TRW ? Nie wiem jak tam ci hamuje ale ogólnie to średnia firma. Klocki Ferrodo i to te wyższe serie. Ja mam takie u siebie i nienzaluje kasy :) chociaż 312 juz szukam :)

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio to normalne 1 din tylko to oryginalne jest węższe niż to co jest zakupione 17832406ea8e16035fc8b89d414da6ba.jpgb79635489539b320f7b24be5113b6ac7.jpg co do klocków to za 80 zł to było warto je brać. :) w turku za te same dał bym około 150 zł więc prawie jak za darmo. :) teraz myślę przewodami albo kruger&matz albo powerbass obie widziałem na sklepie i solidne przewody tak więc po tym ogarne kierownicę i zostanie może mi blacharka ale to już w nowym garażu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ją już klocki wymieniłem. :) Teraz czas na dalsze plany. Moje stare klocki wyglądały tak. 398121c9377374c8f8dbd2ea59fc5ead.jpg no i 2ed936bb50f240a58975bcbd6e807771.jpg teraz o niebo lepiej się hamuje a mam pytanie jeszcze czy muszę odpowietrzyc hamulce? Niby nic nie odkrecałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ją już klocki wymieniłem. :) Teraz czas na dalsze plany. Moje stare klocki wyglądały tak. 398121c9377374c8f8dbd2ea59fc5ead.jpg no i 2ed936bb50f240a58975bcbd6e807771.jpg teraz o niebo lepiej się hamuje a mam pytanie jeszcze czy muszę odpowietrzyc hamulce? Niby nic nie odkrecałem.

Jak nie odkręcałeś nic (czyt. zaworków czy też przewodów) to nie trzeba odpowietrzać bo układ nie pozbywał się ciśnienia.

Rozumiem że ściskiem je wcisnąłeś i wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciskiem? Nie wkręca się tłoczka?

Wkręca się tylko w tylnych zaciskach bo tam jest ręczny i tłoczek jest na gwincie z przodu takiego czegoś nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh centralny nie zamyka trza poszukac pompke :/ tylko buczy nie zamyka:/

No niestety bracie pompka to częsta usterka w tych modelach. :D Wyrezaj teraz z końcówką K to dorobisz sobie scyzora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh centralny nie zamyka trza poszukac pompke :/ tylko buczy nie zamyka:/

No niestety bracie pompka to częsta usterka w tych modelach. :D Wyrezaj teraz z końcówką K to dorobisz sobie scyzora :D

zostaje przy tej a jeszcze zostane zmuszony fotele kuppic bo mój cos sie buja :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robi się coraz cieplej może by jakoś w lutym spocika ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...