Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas mi chodzi po glowie ten GTR-35

P.S ja nie chce żeby ktoś myślał że się tutaj "wożę" na forum. Bo tak nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli mam być szczery do bólu do powiem tak. Mam trochę kaca że kupiłem eSke. Trzeba było brać GTR'a i do tego sobie wziąć z salonu jakies auto na co dzień. Wyszloby na to samo finansowo a dwa auta w tym jedno przecinak

Ale jak to mówią młody jestem to mi hormony zagrały

No wiesz gtr nie przewiezie rodziny ja i tak jesem zdania ze jezeli komus nie zalezy na srodku to 400 konne EVO da ci dwa razy wiecej frajdy niz gtr za 1/3 ceny.S6 to taki troche sprzet dla dziada czy kogos takiego jak ja nie upalam z pos kazdch swiatel cenie sobie wygode zwlaszcza jak jafe z rodzina i duzo jezdze na dlugie dystanse autostada.da mnie idealne ale dl kgos kto szuka adenaliny raczej nie bsrdzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś dasz poujeżdzać swoją furkę:wink::wink::wink:

Może w BT da Ci się przejechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rybka ale ciężko się jeździ z taaaaakim brzuchem. Już teraz jest ciężko w jakąś dłuższą trasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rybka ale ciężko się jeździ z taaaaakim brzuchem. Już teraz jest ciężko w jakąś dłuższą trasę ;)
Co Ty pier**l....:polew: ja jechałem do Zakopca ze znajomymi i żona kolegi była w 8 miesiącu chyba jak nie dalej i jakoś to pyknęliśmy po powrocie urodziła:decayed::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no Szymek weź żonkę urodzi na zlocie będzie podwójna frajda:polew::polew::wink:

ta a Moskal odbierze poród :grin:

No jak ma papiery akuszerki to czemu nie:polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak było to dopiero okazja by była do chlania. Zlot przedłużony o tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak było to dopiero okazja by była do chlania. Zlot przedłużony o tydzień :)

Nic tylko się pojawić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem dział o zlocie ale tylko jest data. No nic czekamy

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Przeglądam ogłoszenia i różne fora jak na razie dwóch faworytów GTR i EVO. Z tym że Evo tańsze i jeszcze kasa zostałaby na grube mody. Z kolei Nissan w wersji rocznik 2011/2012 ma 530 koni a często mają jeszcze bonusy i praktycznie auto nie do pokonania. Znalazłem jednego Switzera kosztował znosnie ale rocznik 2009 za to 800 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ agresji się tu wylało! aż taki merc hater? ja lubie zarowno BMW, Audi jak i AMG, ze wszystkimi mialem do czynienia i nie moge sie zgodzic z aż tak drastycznymi stwierdzeniami. naprawde myslisz ze do 585 konnego auta wstawili by 4matic z GLK? to tylko nazwa, tak jak quattro w a3 i quattro w R8. tam ma być stały 33:67, przepotężny moment no i ten dźwięk. w koncu poszli po rozum do głowy z tym 4matikiem, bo faktycznie z trakcją bywało różnie. kolega ma SL65, CLS63 najnowszego wlasnie z tym 5.5biturbo ale RWD, wczesniej mial SL55 ktore było okrutnie zdrowe, i z rolki R8 V10 moglo sobie na niego tylko popatrzeć.

kolego jak bys mial tyle do czynienia z mercami co ja to mialbys to samo :) bez obrazy ale normalnie na to gow.. patrzec nie moge zadne testy i zadne papiery mnie do kupienia merca nie przekonaja zreszta po co jak moge miec na weekend za pare groszy :)

szymon bierz gtr nad tym tez myslalem jako kolejne auto chyba ze jakis lambo sie po kasie trafi tez nie bede plakal :)

---------- Post dopisany at 02:13 ---------- Poprzedni post napisany at 02:11 ----------

ale gtr po chipie wywala wszystko inne w kosmos nawet evo :)

evo jest dobre na poczatki zabawy w naped 4x4 ale po jakims czasie brakuje mocy smigalem pewien czas evo ot tak powiem ze lekkie autko i fajnie sie buja ale mnie ten tylny spoiler rozwalal za kazdym razem jak na niego patrzylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ agresji się tu wylało! aż taki merc hater? ja lubie zarowno BMW, Audi jak i AMG, ze wszystkimi mialem do czynienia i nie moge sie zgodzic z aż tak drastycznymi stwierdzeniami. naprawde myslisz ze do 585 konnego auta wstawili by 4matic z GLK? to tylko nazwa, tak jak quattro w a3 i quattro w R8. tam ma być stały 33:67, przepotężny moment no i ten dźwięk. w koncu poszli po rozum do głowy z tym 4matikiem, bo faktycznie z trakcją bywało różnie. kolega ma SL65, CLS63 najnowszego wlasnie z tym 5.5biturbo ale RWD, wczesniej mial SL55 ktore było okrutnie zdrowe, i z rolki R8 V10 moglo sobie na niego tylko popatrzeć.

kolego jak bys mial tyle do czynienia z mercami co ja to mialbys to samo :)

a skąd przypuszczenia że nie mam. nie róbmy ot koledze w temacie, ale nie mozesz tego wiedziec :)

Szymon, bierz GjeTRa, spełniaj marzenia i lej wszystkich :D jakbyś chciał Akrapovicia to możemy pomyśleć o jakimś rabacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się GTRem po torze i będziesz miał jasność :) Auto bajka- wnętrze z wygodami, nie brzydkie, nadaje się na co dzień a na torze to demon ::wink:

Bierz GTR'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem dokształcanie o 3 nad ranem. W poniedziałek będę się kontaktował że sportmile i będziemy coś myśleć. Swoją drogą genialne mody tam rzeźbią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że mają na to papiery i wyniki to potwierdzają. A ceny połowę niższe niż za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audica koks a co do zabawki którą chcesz kupić .....

w Sosnowcu widze co biały GT-R robi z motocyklami i powiem tyle... to jest auto właśnie do tego stworzone... ma dawać fun jak żadne inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...