Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to szykują jakąś niespodziankę, mam nie pytać i się odwalić na kilka dni. Poczekamy zobaczymy, zapną RL i sprawdzą czy to w ogóle jedzie. Co do GTR'a to Adam miał sprzedawać swojego tak jak stoi 650PS, ale zamówił osprzęt silnika z AMS i pakiet do skrzyni HKS.

Z Krapkowic jest moja żona bywam tam na weekendy

To będę wyglądał białasa przy okazji :wink:

Krapkowice, Opole i ogólnie okolice A4

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Szymek no widzę że to będzie chyba niezła niespodzianka:decayed: a powiedz jak tam synek się czuje?

Młody daje radę, ostatnio miał zapalenie płuc był w szpitalu ale wylizał się. Jest git

No to elegancko byle tak dalej:thumbup1:

Na razie jakoś sobie żyjemy za rok ostatnia operacja. Widzimy się na letnim w Ostrowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie to szykują jakąś niespodziankę, mam nie pytać i się odwalić na kilka dni. Poczekamy zobaczymy, zapną RL i sprawdzą czy to w ogóle jedzie. Co do GTR'a to Adam miał sprzedawać swojego tak jak stoi 650PS, ale zamówił osprzęt silnika z AMS i pakiet do skrzyni HKS.

Z Krapkowic jest moja żona bywam tam na weekendy

To będę wyglądał białasa przy okazji :wink:

Krapkowice, Opole i ogólnie okolice A4

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Szymek no widzę że to będzie chyba niezła niespodzianka:decayed: a powiedz jak tam synek się czuje?

Młody daje radę, ostatnio miał zapalenie płuc był w szpitalu ale wylizał się. Jest git

No to elegancko byle tak dalej:thumbup1:

Na razie jakoś sobie żyjemy za rok ostatnia operacja. Widzimy się na letnim w Ostrowie ?

Obowiązkowo:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam link do tematu, bo potrzebuje pomocy a wielu tutaj zagląda

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/pomoc-forumowiczow-zagranicy-316546/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to szykują jakąś niespodziankę, mam nie pytać i się odwalić na kilka dni. Poczekamy zobaczymy, zapną RL i sprawdzą czy to w ogóle jedzie. Co do GTR'a to Adam miał sprzedawać swojego tak jak stoi 650PS, ale zamówił osprzęt silnika z AMS i pakiet do skrzyni HKS.

Z Krapkowic jest moja żona bywam tam na weekendy

To będę wyglądał białasa przy okazji :wink:

W Krapkowicach fajny Lexus LFA mieszka :) Zresztą u Krzyśka (Kimbex) sporo fajnych aut. Przejezdzam tamtędy ze dwa razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to szykują jakąś niespodziankę, mam nie pytać i się odwalić na kilka dni. Poczekamy zobaczymy, zapną RL i sprawdzą czy to w ogóle jedzie. Co do GTR'a to Adam miał sprzedawać swojego tak jak stoi 650PS, ale zamówił osprzęt silnika z AMS i pakiet do skrzyni HKS.

Z Krapkowic jest moja żona bywam tam na weekendy

To będę wyglądał białasa przy okazji :wink:

W Krapkowicach fajny Lexus LFA mieszka :) Zresztą u Krzyśka (Kimbex) sporo fajnych aut. Przejezdzam tamtędy ze dwa razy w tygodniu.

Znam :wink: działkę koło ronda wynajmuje od mojego teścia :decayed:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Dostałem dzisiaj kreski z hamowania na setupie "stock RS6" i powiem szczerze że jest piknie. Turbiny wstają deczko później bo przy 3000 ale kręcą na pełnym ogniu do 6500. Wykresy gładziutkie jak niemiecka autobahna. Bardzo obiecujące wieści no i przede wszystkim co najważniejsze na "nie dostrojonej" mapie totalnie z d*py daje genialne parametry 578PS i 770Nm na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite Audi RS6 C7 w kolorze Merlin Purple

ciekawy kolor

duzo jest doplaty za kolory z palety audi exclusive ?

około 20k

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

MRC po wydechu i dolocie

mrc_rs6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite Audi RS6 C7 w kolorze Merlin Purple

ciekawy kolor

duzo jest doplaty za kolory z palety audi exclusive ?

około 20k

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

MRC po wydechu i dolocie

http://s30.postimg.org/87blyj2gd/mrc_rs6.jpg

czas hamowania :jerk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite Audi RS6 C7 w kolorze Merlin Purple

ciekawy kolor

duzo jest doplaty za kolory z palety audi exclusive ?

około 20k

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

MRC po wydechu i dolocie

http://s30.postimg.org/87blyj2gd/mrc_rs6.jpg

szału nie ma....

Remap z pięciuset iluśtam na ponad 700 z dwóch hamowaniach , ostani nieco poprawiony i prawie się pokrywa z nr 2. :)

Zastanawiają mnie tylko "fale Dunaju" pierwszego , jakby coś nie tak z cewkami było , może przepływka. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ceramikę szukac:)

Jak cos to założę Alcony jakieś wyczynowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoje kreski Szymek?

nie to jest zrobione prze MRC pierwsze RS6 z "napisaną" mapą, na takim setupie jak u mnie, czyli dolot i wydech. Parametry serii ma te same co u mnie. Jak Adam się zgododzi, wrzucę zdjęcie wykresu z pomiaru po modach bez strojenia. Jest sporo do uzyskania u mnie widać to po wykresie tej RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite Audi RS6 C7 w kolorze Merlin Purple

ciekawy kolor

duzo jest doplaty za kolory z palety audi exclusive ?

około 20k

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

MRC po wydechu i dolocie

http://s30.postimg.org/87blyj2gd/mrc_rs6.jpg

szału nie ma....

+150 koni i +160 niutów i szału nie ma? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(szału nie ma ;) to tak napisałem dla jaj....,a chodzi mi o falowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(szału nie ma ;) to tak napisałem dla jaj....,a chodzi mi o falowanie.

każdy wykres bez wygładzenia faluje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...