Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

te czasy to nie sa jego ostateczne mozliwosci . To jest 10.x sek samochod a 100-200 bedzie lepsze bo jedziemy wieczorem dopieszczac zmiane biegow . To jest bez watpienia namocniejsze na swiecie s6 c7 i najszybsze . Rekord do tej pory nalezal do apr albo abt i wynosil 600 hp ..... no to maja chlopaki co robic ;)

p.s. co musze zrobic zeby nie byc poczatkujacym .... troche mnie wkurza ten podpis ?

musisz dokładnie opisać modyfikacje w działach technicznych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

100-200 5.1s:wink:

co to za myśliwiec? :shock3:

Jest tylko szybsze czy i mocniejsze i szybsze?:decayed:

PS

Zaciekawiliście mnie z tymi prawdopodobnie najmocniejszymi :grin: może i ja sobie wstawię że :eusathink: np. prawdopodobnie najmocniejsze A4 lub A4tdi w klubie :decayed:

chyba Orzeł ma najmocniejsze TDi:wink:

wiem wiem :decayed: dlatego "prawdopodobnie" nie podpada :wink:

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Cichociemne S6 :grin:

Będzie sleeper jak trzeba :grin:

:grin::grin::grin:

civiki na swiatlach beda stawac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czasy to nie sa jego ostateczne mozliwosci . To jest 10.x sek samochod a 100-200 bedzie lepsze bo jedziemy wieczorem dopieszczac zmiane biegow . To jest bez watpienia namocniejsze na swiecie s6 c7 i najszybsze . Rekord do tej pory nalezal do apr albo abt i wynosil 600 hp ..... no to maja chlopaki co robic ;)

p.s. co musze zrobic zeby nie byc poczatkujacym .... troche mnie wkurza ten podpis ?

Przez półtora tygodnia słyszałem że się nie da, że "sześćset pare" itp. Jesteś kur.. kox :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czasy to nie sa jego ostateczne mozliwosci . To jest 10.x sek samochod a 100-200 bedzie lepsze bo jedziemy wieczorem dopieszczac zmiane biegow . To jest bez watpienia namocniejsze na swiecie s6 c7 i najszybsze . Rekord do tej pory nalezal do apr albo abt i wynosil 600 hp ..... no to maja chlopaki co robic ;)

p.s. co musze zrobic zeby nie byc poczatkujacym .... troche mnie wkurza ten podpis ?

Szymek i chociażby dla takiego miana warto było poświęcic kilka tygodni rozłąki z furą i wydać to wiadro monet :oklasky:

a już o frajdzie z jazdy nie wspomnę i jak ktoś już wcześniej zauważył przeciążeniach wpływających negatywnie na odcinek szyjny kręgosłupa a co się z tym wiąże bezcennym obowiązkowym masażem żony (lub nie żony) po przejażdzce:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek Gratki Fury.

Adaś, jak zwykle Prze c**j odjebałeś masakrę.

Czasy 100-200 zejdą pewnie do 6.5 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś - uśmiechnij się do MOD'ów - zrobią Ci rookie zamiast początkującego, to będzie bardziej profesjonalnie :decayed: Gratuluje wyniku - śledzę poczynania od momentu, jak Szymek Wam oddał auto i jestem kolejny raz pod wrażeniem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zacząć odliczanie do Bukowiny :grin: i pierwszych zawodów na 1/4 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez przylaczam sie do gratulacji :D Fura robi przeciag niesamowity :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wrócił z szkolenia vw z Poznania i stoi tam jedyne na swiecie nowe rs6 v10 biturbo złozone przez fabryke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosimy o fajne filmiki :wink:

Popytam kto ma Go Pro

Na BT podczepię Ci moje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zacząć odliczanie do Bukowiny :grin: i pierwszych zawodów na 1/4 :grin:

Szymek ja bardziej czekam na to drugie - co tam BT - zlot jak zlot

Ps. daj znać jak będziesz w pobliżu

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ciekawe czy soft na 701 i 880 będziesz miał wgrany na stałe czy był tylko wgrany do pokazania że się da (jako zabieg dla wizytówki firmy) a na co dzień masz coś bezpieczniejszego wgrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zacząć odliczanie do Bukowiny :grin: i pierwszych zawodów na 1/4 :grin:

Szymek ja bardziej czekam na to drugie - co tam BT - zlot jak zlot

Ps. daj znać jak będziesz w pobliżu

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ciekawe czy soft na 701 i 880 będziesz miał wgrany na stałe czy był tylko wgrany do pokazania że się da (jako zabieg dla wizytówki firmy) a na co dzień masz coś bezpieczniejszego wgrane

Jutro lecę do Wawy po auto, jeszcze dzisiaj powinny być wyniki z RL'a po poprawkach. Widzieliście co Adam napisał jakie czasy są do zrobienia 2,9 ; 6,7 i 10,xx na 1/4mili

Miron wpadnę na spota za tydzień, bo będę w OKR to podlece do Was.

Mam nadzieje że się spotkamy w Kamieniu na kresce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zacząć odliczanie do Bukowiny :grin: i pierwszych zawodów na 1/4 :grin:

Szymek ja bardziej czekam na to drugie - co tam BT - zlot jak zlot

Ps. daj znać jak będziesz w pobliżu

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ciekawe czy soft na 701 i 880 będziesz miał wgrany na stałe czy był tylko wgrany do pokazania że się da (jako zabieg dla wizytówki firmy) a na co dzień masz coś bezpieczniejszego wgrane

Jutro lecę do Wawy po auto, jeszcze dzisiaj powinny być wyniki z RL'a po poprawkach. Widzieliście co Adam napisał jakie czasy są do zrobienia 2,9 ; 6,7 i 10,xx na 1/4mili

Miron wpadnę na spota za tydzień, bo będę w OKR to podlece do Was.

Mam nadzieje że się spotkamy w Kamieniu na kresce :wink:

obowiązkowo :wink:

a na zlota zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...