Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Po co wam wogule to wklejałem? Ale to tylko na prośbę Szymka. i koniec OT.

Luz, ale to jakiś ściemniacz. Właściciel się pokazał na fejsie, ale nie on prowadził i wcale go nie zdziwiło że jego auto zebrało baty

skrab, robisz tylko niepotrzebną porutę wrzucając wyrwany z kontekstu kawałek. To są żarty, tak jak dalej ze spalania itd. itp.

Akurat tak się składa, że wujka waldusia poznałem osobiście i nie jest to typowy burak w BMW (wbrew potocznie panującej opinii mało jest takich) tylko ktoś ... podobny do Szymka. Młody chłopak z głową na karku i łbem do interesów, który sam dorobił się E92 M3 do którego ostatnio wsadził pakiet Gpower SK I, lubi pośmigać na Ringu i innych torach i umie się wypowiedzieć w sposób inteligentny, co niektórym może wydawać się dziwne, ale tak właśnie jest. Sorry. Takie mamy czasy.

Baaa. Nawet pochwalił Szymka Audi, bo pozwoliłem sobie wrzucić na inne forum BMW skrót projektu z czasami z RL.

Więc zluzujcie poślady.

A ha.

Beemka owego wujka robi 100-200 w 8,2 sek jeśli dobrze pamiętam, więc czas mniej więcej jak S6.

Szymek, jakbyś miał kiedyś wolny wieczór w Wawie i chciał face to face się złapać z taką M3, to chłopaki pewnie chętnie.

A szykuje się też kolejne M3 z pakietem SK II, więc na wiosnę będzie ciekawie.

Dlatego nie podejmowałem tematu :grin: bo wiedziałem co się święci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tu raczej zadne tylnopędne M3 rady nie da..

Ze startu oczywiście, że nie, ale z rolki 100-200 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soolek tutaj jest 7s od 100-200km/h więc 8,2s przy takiej prędkości to będzie przepaść kilka długości.

Jak zmodzą więcej tą M3 to będzie ciekawy test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, te 7 sek. mi gdzieś uciekło w natłoku informacji.

Poza tym ta M3 jeszcze chyba będzie coś dłubana jeszcze a druga ze skrzynią DKG będzie miała wyższy setup, więc będzie dawać radę.

Pomiary RL napewno kolejne będą, więc kiedyś wrzucę jako ciekawostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę autografy rozdawał :grin: to jest jakaś masakra. Ja nie wiem jak to się tak rozeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że zapodali linka z YT na kilka forum i np na takim Tico czy Matiz nie mówiąc o Uno na pewno się podjarali i każdy musiał oblookać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę autografy rozdawał :grin: to jest jakaś masakra. Ja nie wiem jak to się tak rozeszło

Szymek zamykaj firmę , postaw bloga , szukaj fur do objechania i wklejaj filmiki - "biznes jak ta lala" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe miazga S6 z lekkim hakiem..... ale gosciu na filmiku malo jaja nie zniosl jak lambo zostalo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że zapodali linka z YT na kilka forum i np na takim Tico czy Matiz nie mówiąc o Uno na pewno się podjarali i każdy musiał oblookać :grin:

No tam tak :wink:...:decayed: ....,a tu....:nuda: ......co chwilę sie słyszy o jakimś np. dobrze pobrojonym dieslu z pakietem esy :naughty::decayed: ...także ....kwestia przyzwyczajenia :wink: do szybkich furek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe miazga S6 z lekkim hakiem..... ale gosciu na filmiku malo jaja nie zniosl jak lambo zostalo :))

Jak bys przeczytal wiecej niz jedna strone to bys wiedzial ze ten "gosciu" to wlasciciel...

Szymek zablokuj na filmie mozliwosc dodawania komentarzy bo idzie sie pociac jak sie czyta wypociny obsrancow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty autka... super wynik:wink::banan:

Odnośnie komentów to najlepiej odpowiadać tak:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe miazga S6 z lekkim hakiem..... ale gosciu na filmiku malo jaja nie zniosl jak lambo zostalo :))

Jak bys przeczytal wiecej niz jedna strone to bys wiedzial ze ten "gosciu" to wlasciciel...

Szymek zablokuj na filmie mozliwosc dodawania komentarzy bo idzie sie pociac jak sie czyta wypociny obsrancow

to kanał sportmile więc Szymon za bardzo nie może zablokować

Poza tym po co. Fajnie się czyta takie komentarze:decayed:

Jak człowiek nie ma nerwów i nie lubi hejtów to lepiej niech kompa nie uruchamia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...