Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

No mi sie ciezko czyta teksty typu: ja tam wole lambo bo....

Teksty ludzi ktorzy z lambo mieli stycznosc w internecie badz tv, ludzie ktorzy tylko pieprza glupoty i nigdy nic nie zrobili i na 99,9% nie zrobia ze soba i swoim zyciem a do usranej smierci beda narzekac na caly swiat.

Nikt kto nie byl w Szymka sytuacji, ze objezdza sie auto kilkukrotnie drozsze i teoretycznie szybsze nie wie co sie wtedy czuje.

Pamietam jak dzis jak swoim A4 2.0 objechalem w Pile na zlocie S4 Malika, radosc jest wtedy niesamowita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzucając film na YT czy gdziekolwiek indziej do internetu trzeba sie z tym liczyć. Albo przyjmiesz to na klatę i będziesz się z tego śmiał albo możesz od razu kupić leki uspokajające i antydepresanty.

Dziwi mnie że się tak przejmujecie tym wszystkim jakbyście dzisiaj pierwszy raz korzystali z internetu i nie znali magii hejterów. Tutaj są tylko komentarze odnośnie samochodu a co mają powiedzieć dzieciaki które próbują się zabić czytając komentarze na swój temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucając film na YT czy gdziekolwiek indziej do internetu trzeba sie z tym liczyć. Albo przyjmiesz to na klatę i będziesz się z tego śmiał albo możesz od razu kupić leki uspokajające i antydepresanty.

Dziwi mnie że się tak przejmujecie tym wszystkim jakbyście dzisiaj pierwszy raz korzystali z internetu i nie znali magii hejterów. Tutaj są tylko komentarze odnośnie samochodu a co mają powiedzieć dzieciaki które próbują się zabić czytając komentarze na swój temat?

Idealne podsumowanie!

Internet swoją siłą potrafi zdemolować najsilniejszą psychikę.

Podobne zdanie mam na temat FB, co prawda jak do tej pory nie założyłem konta, ale przecież miliony much nie mogą się mylić:bag:

A co do Sportmile to nie martwcie się o nad podaż, jak Rosjanie się otrząsną, to nie oni będą walić drzwiami i oknami, tylko przyjadą po ekipę SM, zabiorą z całym inwentarzem do siebie i będą trzymać aż wyjdzie 800ps u nich:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że zapodali linka z YT na kilka forum i np na takim Tico czy Matiz nie mówiąc o Uno na pewno się podjarali i każdy musiał oblookać :grin:

Na a4-klub to chyba najbardziej jednak sie jaraja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jarają czy nie jarają, raczej dopingują swojego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Sam ogladalem filmik kilka razy. Nie chcialem zeby to kąśliwie zabrzmialo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czemu sie dziwicie lambo to sinlik wysokoobrotowy osiaga max moment dopiero okolo 6500obr a moze i wyzej w dodatku mogl miec manulalna skrzynie co juz go zostawia w tyle a nwet z tym e-gear ( przestarzala konstrukcja tez) nie ogarnie czasow ponizej 3sec - seria ma miec 3,4 a s6 po chipie robi to w 2,9 wiec nie ma koles startu - coprawda ma przewage mocy na kg masy bo 1350 / 560ps to jakies 2,4kg na ps a w s6 jest 2000/700 to jakies 2,8kg ale s6 ma moment od 2000obr a nie tak pozno jak lambo i w dodatku s-tronic zmienia biegi blyskawicznie o wiele szybciej od e-gear albo manuala i wiem co mowie :)

tylko aventador moze stawac na kreske z s6 i twierdzenie ze gallaro go objedzie nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

jak tak może nie na temat :)

Podświetlany napis quattro.

Nie wiedziałem o tym. Przypadkiem się na to natknąłem.

Co myślicie ?

http://imageshack.us/a/img138/3680/fi9e.jpg

http://imageshack.us/a/img153/7413/gg2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio, lambo waży 1250kg Adam ją ważył w sportmile, zna przecież właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio, lambo waży 1250kg Adam ją ważył w sportmile, zna przecież właściciela.

to polepsza coprawda moc na kg ale nie zmienia faktu zmiany biegow i brakujacych "nieuturbionych" 150ps

sam moment rozni sie dosyc znacznie 560(LB) do 880(S6) dlatego auta z turbo maja w zasadzie lepsze odejscie no chyba z wolnossak ma 6litrow pojemnosci i ten sam moment :)

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

a z drugiej strony patrzac ja sie nie scigam bo nie uwazam to za mus i nie czuje takiej potrzeby i czy mnie objedzie 2.0 czy 3.0 tdi co to za roznica ? lubie pozapierniczac jak jest wolna autostrada i to mi w zupelnosci styka ....

wiec moze koles w lambo dokladnie tak samo mysli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio, lambo waży 1250kg Adam ją ważył w sportmile, zna przecież właściciela.

Pablo-

Nie możliwe żeby oo Lambo ważyło 1250. Seria Superleggery waży (wg. katalogów) 1340kg. Nie wiem co właściciel by musiał zrobić żeby zejść jeszcze o 100kg

z wagą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

jak tak może nie na temat :)

Podświetlany napis quattro.

Nie wiedziałem o tym. Przypadkiem się na to natknąłem.

Co myślicie ?

http://imageshack.us/a/img138/3680/fi9e.jpg

http://imageshack.us/a/img153/7413/gg2m.jpg

400ojro to nie tak drogo

RS6 quattro logo lightning unit - Neidfaktor Hamburg GmbH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, to już zapytajcie 2fast4you i wam powie jak z jego wagą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co ta dyskusja :grin: dostał wjeby i tyle, na co to drążyć temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internet jest wszedzie :grin: wlasnie dzis podbil koles do mnie w pracy i mowil ze wy polacy jestescie pojeb....i pokazal mi ten film.....mowil ze fura zapierd...nieziemsko ......i juz mysli zeby tu sciagnac swoje s3 do dlubania.......

szymek gratulacje,twoje auto juz zyskalo slawe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...