Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

458 italia nie jest szybkie ? :shock3:

Miałem na myśli tylko i wyłącznie odniesienie do Vipera bo to będzie ta sama półka cenowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:wink: ...może będę niedługo we Wrocku - można by browarka spić jakoś :naughty:

Zapraszam, czym chata bogata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: ...może będę niedługo we Wrocku - można by browarka spić jakoś :naughty:

Zapraszam, czym chata bogata :decayed:

spoko , dzięki, ale nie wiem jeszcze kiedy - może w czerwcu jeszcze albo początek lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę skromnie coś od siebie dodać - Nowy Aston Martin oficjalnie! - Motoryzacja w INTERIA.PL

Tylko dla Szymona pewnie trochę mało "kuniów" będzie :decayed::whistling:

Spoko, ale to będzie kosztowało jakieś ca. 200k euro a ja myślę maksymalnie o powiedzmy 130-140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę skromnie coś od siebie dodać - Nowy Aston Martin oficjalnie! - Motoryzacja w INTERIA.PL

Tylko dla Szymona pewnie trochę mało "kuniów" będzie :decayed::whistling:

Spoko, ale to będzie kosztowało jakieś ca. 200k euro a ja myślę maksymalnie o powiedzmy 130-140

Sugerowałem się ceną 458 Italii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę skromnie coś od siebie dodać - Nowy Aston Martin oficjalnie! - Motoryzacja w INTERIA.PL

Tylko dla Szymona pewnie trochę mało "kuniów" będzie :decayed::whistling:

Spoko, ale to będzie kosztowało jakieś ca. 200k euro a ja myślę maksymalnie o powiedzmy 130-140

Sugerowałem się ceną 458 Italii :wink:

Astony mają ceny kosmiczne a i używki nie tanie, za to Ferrari bardziej "masowe" to i z drugiej ręki Italie za 140 da się wyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę skromnie coś od siebie dodać - Nowy Aston Martin oficjalnie! - Motoryzacja w INTERIA.PL

Tylko dla Szymona pewnie trochę mało "kuniów" będzie :decayed::whistling:

Spoko, ale to będzie kosztowało jakieś ca. 200k euro a ja myślę maksymalnie o powiedzmy 130-140

Sugerowałem się ceną 458 Italii :wink:

Astony mają ceny kosmiczne a i używki nie tanie, za to Ferrari bardziej "masowe" to i z drugiej ręki Italie za 140 da się wyjąć

Otóż to, ceny kosmiczne bo ich mało jeździ, a dlaczego mało ich jeździ bo ceny kosmiczne i błędne koło się zamyka. Mi się zawsze Astonki podobały dlatego zasugerowałem taki zakup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duży przebieg:grin: Chyba, że dokładają te Panie widoczne na zdjęciach i z ceny znika 1 i 9 to można brać :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes SLS GT3 Jedyny w PL,Jeden z 40 na Świecie (3270122734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Księciem Abu-Dhabi nie jestem a za te pieniądze można mieć auta klasy Pagani i coś jeszcze do tego to przeca 500 000 euro. Ale niestety zejdźmy na ziemię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry czas wykręciło LFA na Nurburgringu ale jest dosyć drogie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73 strony i ani jednego moda :decayed:

Nie modzę bo gwarancja, a zanim gwarancja minie to już powinienem mieć coś szybkiego i do zabawy

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Bardzo dobry czas wykręciło LFA na Nurburgringu ale jest dosyć drogie:decayed:

330 tys. chociaż to akurat inwestycja na przyszłość ale po co takie auto żeby wstawić do garażu ? Będzie kiexys jak teraz Mclareny F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja tu mógłbym rzec ,czego jeszcze koledzy nie powiedzieli :slina: ...mako boka ,ręce mi opadły z wrażenia . Dla mnie to ideał auta . Jestem odwiecznym fanem marki ,na 8 aut ...6 to było audi heh. Mam nadzieję ,że pewnego czasu stanę się posiadaczem takiego egzemplarza . Narazie jednak budowa domu ,ślub itd :) Życzę oczywiście samej przyjemności z jazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie upgrade :decayed: myślę że taki lekko rwący suty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś ten soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie soft :grin: chooy z gwarancją :decayed: na dzień dziecka sobie małego prezencika zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...