Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

73 strony i ani jednego moda :decayed:

73 strony a w schowku dalej wali żółcią :grin:

moze zmienił :whistling:

Nie miałem kiedy :decayed: a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią :grin:

Widzę ze nie daja ci żyć :grin:

Bartek od czasu do czasu mi "delikatnie" przypomni o tym jakże istotnym szczególe. Najbardziej mi utkwił w pamięci jeden moment, jak na Orlenie zatankowałem wracam do auta, Grzegorz leży z tyłu na kanapie obczaja LED'y a Bartek z kamienną twarzą mówi do mnie czy widziałem "to coś" i pokazuje na schowek po czym dodaje że tym paździerzem jeździł nie będzie :grin:

Czegos sie trzeba było czepnać a nie chciałem ci wbijac ze auto jedzie jak moje 1.8 wiec znalazłem to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś się spotkał z kontrolą radarową na autobahnie? Bo wczoraj jadać na A4 między Wro a Opolem na tablicach elektronicznych widniał napis "Kontrola radarowa" i nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać.

Mieszkam w Opolu i czasem kursuje ta trasą a takiego zj**...o komunikatu nie widziałem.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę codziennie do Wro i nie widziałem jeszcze takiego napisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tam wcześniej o propozycji fun car. Nie wiem dlaczego pomyślałem o suprze, można z niej 1200koni lekko wytargać :D tylko się zastanwiam czy to jest na tor...Chociaż na draga byś rozpie****. GTR albo WRX STI/EVO też bardzo dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info sie świeciło na tablicach tuż przed Mc Donaldem na Lotosie 4 km od zjazxu Oława Strzelin. Wydawało mi się że coś tam stało na kladce dla pieszych nad autobahnom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info sie świeciło na tablicach tuż przed Mc Donaldem na Lotosie 4 km od zjazxu Oława Strzelin. Wydawało mi się że coś tam stało na kladce dla pieszych nad autobahnom.

Skoro dałeś radę to zauważyć to znaczy...za wolno jechales :-)

Więcej gazu :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wam sie chwaliłem zacząłem cos kombinować w sprawie pakietu moc w moim autku. Dowiedziałem się w dodatku dzisiaj że podobno da sie złamać mój sterownik i wystroic grata. W ciągu kilku dni sprawdzimy co jest możliwe do uzyskania. Na razie tylko nie oficjalnie wiem że po wydechu na wiekszym IC jest do wystrojenia ponad 600 koni i 780nm. Do tego będę zamierzał na chwilę obecną jeśli tylko Bosch się podda to damy radę.

RS 3 na s-tronicu po programie robi 0-100 w 3,9 pomierzone GPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS 3 na s-tronicu po programie robi 0-100 w 3,9 pomierzone GPS

Mowisz o czerwonym popierdalaczu z Gdanska?

Szupryk daje rade:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS 3 na s-tronicu po programie robi 0-100 w 3,9 pomierzone GPS

Mowisz o czerwonym popierdalaczu z Gdanska?

Szupryk daje rade:kox:

Dokładnie o tym. Widziałem jakie czasy robi i optymistycznie patrzę w przyszłość :grin: w kontekscie swojego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej smigal rs6 c5.

Swoja droga jego mamuska ma b7 i Szupryk jest tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówimy o 3.9 do 100km/h to dziś jeździłem RS6 i powiem szczerze że różnica między moim A6 a RS6 to przepaść i nie mówie tu tylko o osiągach, ale o aucie jako całości

Auto jest fantastycznie wygłuszone, przy 280 jest ciszej w środku niż u mnie przy 200, mimo felg 20 cali, zawieszenie pracuje o wiele lepiej i ciszej, jeździłem po wszystkich rodzajach dróg, łacznie z powojenną kostką i nie spodziewałem się że na 20 można tak komfortowo jeździć. prowadzenie rewelacja, auto jeździ jak przyklejone, przy dużych prędkościach zero myszkowania po drodze mimo silnego wiatru. 2h później wracałem tą samą autostradą i powyżej 200 jak wiało to mnie mocno nosiło.

Co do osiągów to słów brak by opisać jak to jedzie. jak wracałem swoim to z 200km nie mogłem się przestawić i miałem ochotę go w rowie zostawić.

Pojeździłem też RS4 i w porównaniu z RS6 to jest ogromna różnica. Dużo gorzej się prowadzi, bardzo głośno w środku i generalnie nie zrobiło na mnie większego wrażenia.

Mam trochę filmów i postaram się wrzucić na YT, 8 sek 100-200km/h robi wrażenie

efc928f3583c26efmed.jpg

ca0276cf0742b6bamed.jpg

4d8b36ad3720910emed.jpg

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

a i jeszcze jedno, mocno ściemnia Audi w cennikach, każą sobie płacić 40tys za zdjęcie ogranicznika na 305km/h i ceramike z felgami 21 cali, a tu wszystkie auta były na felgach 20 i zwykłych hamulcach i żaden nie miał ogranicznika...

czyli widać można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po torze poznan jezdzlismy r8 v10 ale niestety padalo i nie dalo sie jezdzic na 100%. W sumie bylo do jazd 15 R8, 7 RS6 i 7 RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak, kto kupuje RS6 :decayed: kolega Rossi46 (Kacper) też pojechał na ten event, pewnie po RS6 też będzie chciał swoje S4 oddać w piguły :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem ze byl. Mysle ze jak zrobil przeciag RS6 po trasie to na pewno sie zdecyduje. Auto bajka.

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Z tego co skyszalem wczoraj to z osob ktore testowaly juz 3 szt dzis zamowione takze chwila moment beda smigac po drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...