Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

A takie głupie pytanie co na te 700 km i 880 nm mówi S-tronic ?

Jestem beta-testerem, ale na razie odpukać, idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakladajac te same moce w s6 i rs6 jaka jest przewaga stronica nad tipem np na cwiare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jaki sens ma porównywanie do czegokolwiek?

to był po prostu uliczny wyścig który ma jasne i proste zasady

równie dobrze można napisać że S6 na pewno dostanie wp***dol od Nissana Navara jak pojedzie w pola.

BTW polecam popcorn i poczytać jak się hejtuje u nas

https://www.facebook.com/GlebaNisko?hc_location=timeline

to dopiero początek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, po wczorajszym powrocie przyjdzie pewnie album fotek z fotoradarów co? :decayed: na szczęście rozmazanych...:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon wracajac z Wawy jechałes krajowa 8?

A2 przez Berlin :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon wracajac z Wawy jechałes krajowa 8?

Tiaaa

Parę metrów od mojej chaty - jakbym wiedział to by się spota zrobiło i bym S6 oblukał:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na FB że ktoś tam Szymka cisnął że władował tyle kasy w to auto i spokojnie mógłby kupić za tą cenę takie lambo które objechał. Ludzka zazdrość nie zna granic... Ale twoja riposta podsumowała wszystko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie komentarze że Szymek źle zrobił pakując kasę w to auto to ludzie których na to nie stać...jedni lubią palić pieniądze w ognisku inni trzymać na koncie ... po co się wpierda.ć tam gdzie nie ma się nic konkretnego do powiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie komentarze że Szymek źle zrobił pakując kasę w to auto to ludzie których na to nie stać...jedni lubią palić pieniądze w ognisku inni trzymać na koncie ... po co się wpierda.ć tam gdzie nie ma się nic konkretnego do powiedzenia...

amen:decayed:

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

tylko jaki sens ma porównywanie do czegokolwiek?

to był po prostu uliczny wyścig który ma jasne i proste zasady

równie dobrze można napisać że S6 na pewno dostanie wp***dol od Nissana Navara jak pojedzie w pola.

BTW polecam popcorn i poczytać jak się hejtuje u nas

https://www.facebook.com/GlebaNisko?hc_location=timeline

to dopiero początek :grin:

Tak na logikę to masz jednak rację :wink:

Z porównywaniem to trochę jak z wyścigami, nie wszyscy wiedzą, ale pierwszy wyścig przeprowadzono zaraz po tym jak ludzie zbudowali drugie auto:wink:

Jak uzyskasz jakieś parametry to zaraz się zastanawiasz jak wypadasz na tle innych, widzisz Galardo, próbujesz swoich sił i stąd kolejne porównania.

Ja po prostu jestem zwolennikiem stopera, i wyznaczonego odcinka drogi, byle nie prostego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczyly mi sie baterie w szklanej kuli wiec nie wiem co mam napisac . Nie robi uslizgow, ladnie przecina w gore i w dol , zniosła 30 moich lc i chyba tyle . Jak bedzie problem to sie ja wzmocni

A na czym polega wzmocnienie takego S-tronica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy liczy sie tylko auto i nic wiecej. Przy automacie to juz nawet kierownik nie ma co robic.

Na winklach trzeba miec jeszcze jaja i mozg stawiam łychr ze seryjne S2000 by zrobilo wiatrak z esy.

Tylko takie porownania nie maja po prostu sensu ;-)

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Powiedzialbym nawet ze Poziek renufka zrobilby lepszy czas :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczyly mi sie baterie w szklanej kuli wiec nie wiem co mam napisac . Nie robi uslizgow, ladnie przecina w gore i w dol , zniosła 30 moich lc i chyba tyle . Jak bedzie problem to sie ja wzmocni

A na czym polega wzmocnienie takego S-tronica ?

Podobnie jak w GTRze modyfikuje sie sprzęgła. W takim wypadku tak jak Adam pisał to jeszcze można rozwijać. Możliwe że się o tym przekonamy tej wiosny :grin: żeby zbudować napięcie powiem tyle że Sportmile wie jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd to się bierze, najpierw człowiek mówi że zrobi to go jadą że się nie da, potem robi, "supercara" i tak go hejtują. co za kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd to się bierze, najpierw człowiek mówi że zrobi to go jadą że się nie da, potem robi, opierdala "supercara" i tak go hejtują. co za kraj

nasza kraj taka piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem k**wa skąd to się bierze, najpierw człowiek mówi że zrobi to go jadą że się nie da, potem robi, opierdala "supercara" i tak go hejtują. Ja pier**le co za kraj

nasza kraj taka piękna.

taki mamy klimat:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...