Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zmocz się synku :decayed:
Trzeba było być w BT bo byś sie dodatkowo posrał jak by Cię Szymek przewiózł:polew:

Pół życia wozem z koniem jeździłeś, że trochę mocy i kisiel ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmocz się synku :decayed:
Trzeba było być w BT bo byś sie dodatkowo posrał jak by Cię Szymek przewiózł:polew:

Pół życia wozem z koniem jeździłeś, że trochę mocy i kisiel ? :wink:

:grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się nie zgadaliśmy wczoraj... byliśmy niedaleko rybitw paroma konkreatmi:)

Mogłeś looknąć na Krakowskie informowałem chłopaków i zrobiliśmy mini spota :wink:

Szymek telefon po 21:00 do Audi mnie rozjebał, ciekawe co by na to jak byś odebrał nayebany :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grzała się bo wielkiego upalania nie było wieczorem do 23:00 był wielki ruch w Krk i nawet nie było gdzie, kilka butów w podłodze było bo brat chciał sprawdzić jak to w fotel wciska, jeden koleś subarakiem zmodzonym na 380KM chciał się sprawdzić ale później wyciągnął samochód elektryczny i nim popierdzielał po parkingu :polew:

Ciekawiła mnie Supra która przyjechała, mogła być dość mocno zmodzona, we Wrześniu myślę że znajdziemy kilku dobrych killerów i będzie można się sprawdzić, takie auta jak corsa z silnikiem evo czy golfa R32 zrobionego na 600KM nie ma co brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zgrzała się przy upalaniu ?

Spoko Hornet, chłopaki zajarani bo do mnie po 21 dzwonią z monitoringu żeby autoryzować uruchomienie pojazdu. Takie zabezpieczenie. :grin:

Zresztą co chwila sie psiarnia kręciła jak nie wozem to na motorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie auta jak corsa z silnikiem evo czy golfa R32 zrobionego na 600KM nie ma co brać pod uwagę.

chyba faktycznie mialeś orgazm wczoraj i jeszcze cię trzyma:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zgrzała się przy upalaniu ?

Spoko Hornet, chłopaki zajarani bo do mnie po 21 dzwonią z monitoringu żeby autoryzować uruchomienie pojazdu. Takie zabezpieczenie. :grin:

Zresztą co chwila sie psiarnia kręciła jak nie wozem to na motorach

Masz nadzór jak dziecko... :grin: po 21 kontrola auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie auta jak corsa z silnikiem evo czy golfa R32 zrobionego na 600KM nie ma co brać pod uwagę.

chyba faktycznie mialeś orgazm wczoraj i jeszcze cię trzyma:decayed:

Nie zrozumiałeś ironii, ja nie mam zamiaru stawać do auta które na pokładzie ma dwa kubly i ewentualnie resztki deski rozdzielczej bo to się mija z celem.

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Co zgrzała się przy upalaniu ?

Spoko Hornet, chłopaki zajarani bo do mnie po 21 dzwonią z monitoringu żeby autoryzować uruchomienie pojazdu. Takie zabezpieczenie. :grin:

Zresztą co chwila sie psiarnia kręciła jak nie wozem to na motorach

Masz nadzór jak dziecko... :grin: po 21 kontrola auta :decayed:

Bez tego gówna nie ubezpieczą auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? takie auta są robione właśnie po to żeby objeżdżać wypaśne fury :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba faktycznie mialeś orgazm wczoraj i jeszcze cię trzyma:decayed:

Orgazm to mieli chłopaki w Bukowinie:decayed:, dość się nią najeździłem, trzeba rezać z tysiąc kunia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba faktycznie mialeś orgazm wczoraj i jeszcze cię trzyma:decayed:

orgazm to mieli chłopaki w Bukowinie, dość się nią najeździłem, trzeba rezać z tysiąc kunia :grin:

mówisz jakby wiecej u ciebie stała niż u Szymona:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz jakby wiecej u ciebie stała niż u Szymona:grin:

Bez przesady:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba faktycznie mialeś orgazm wczoraj i jeszcze cię trzyma:decayed:

Orgazm to mieli chłopaki w Bukowinie:decayed:, dość się nią najeździłem, trzeba rezać z tysiąc kunia :grin:

No Pablo, nie chcę Ci przypominać, jak przez miesiąc po bukowinie w każdym poście, nawet nie związanym z esą dopisywałeś

P.S Ale Panowie ta esa za***rdala

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody nie przesadzaj auto robi wrażenie i trzeba się cieszyć że człowiek ma okazje chwile tym pojeździć, powinieneś mi dziękować że miałeś okazje się nią przejechać bo tak to by nie było Szymona w BT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...