Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie alarm okazał się jak narazie fałszywy. Wróciłem z krótkiej przejażdżki przed chwilą, a wcześniej skasowalem wskaźnik otwierając maskę. Po jedzie wyłączeniu silnika i poczekaniu 2min poziom pokazał to co wczoraj rano jedną kreskę poniżej max. Z tego co się dowiadywalem to skala jest na 8 kresek każda po 125 ml. Czyli na 1000 wziął mi jakieś 35ml. Chyba nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak jest 8 kresek po 125 a jednej brakuje to skad te 35,jak to wyliczyłeś?

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

a ok.,na 1000km,ale skucha:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie alarm okazał się jak narazie fałszywy. Wróciłem z krótkiej przejażdżki przed chwilą, a wcześniej skasowalem wskaźnik otwierając maskę. Po jedzie wyłączeniu silnika i poczekaniu 2min poziom pokazał to co wczoraj rano jedną kreskę poniżej max. Z tego co się dowiadywalem to skala jest na 8 kresek każda po 125 ml. Czyli na 1000 wziął mi jakieś 35ml. Chyba nie jest źle.

Czym się Ty Szymeniu podniecasz, {szukasz dziury w całym}masz nowe auto, to jak będzie coś nie halo to jedziesz do serwisu i niech się tam martwią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest gwarancja itp ale mam stracha bo jak te specjalisty się zaczną uczyć na moim aucie to daleko nie zajade. Stąd moje zmartwienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale A6, 7, 8 w tej chwili to chyba żadna już bagnetu nie posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja że nie ma bagnetu :kox:

Coraz więcej elektroniki, a co jak się popier^^li MMI i zacznie pokazywać jedną kreskę :kox:

Jak by nie było to bagnecik zawsze powinien być, w końcu my też chyba możemy zaglądać pod machę a nie zostawiać to serwisowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bagnet musialem sobie dokupic.Do S6 tez sie na pewno da kupic serwisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka cenowa zaskakuje, samochody klasy premium i trzeba kawałek drutu dokupować ... Ja wiem że nawet tam się nie powinno zaglądać bo od tego jest serwis, ale wielu z nas lubi wiedzieć co się dzieje z jego autem a tak powoli pozostanie tylko wyświetlacz albo MMI. Czekam na pierwsze auto w którym pod maską odsłonięte będą tylko korki do wlewu płynów a cała reszta szczelnie zamknięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka cenowa zaskakuje, samochody klasy premium i trzeba kawałek drutu dokupować ... Ja wiem że nawet tam się nie powinno zaglądać bo od tego jest serwis, ale wielu z nas lubi wiedzieć co się dzieje z jego autem a tak powoli pozostanie tylko wyświetlacz albo MMI. Czekam na pierwsze auto w którym pod maską odsłonięte będą tylko korki do wlewu płynów a cała reszta szczelnie zamknięta

Takie auto jest/było - Audi A2 :decayed:

Niestety, ale zdecydowana większość nie zagląda pod maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość to kompletnie nie wie, że olej się sprawdza... Albo tylko o tym słyszało... A pod maskę zaglądają tylko, gdy trzeba nalać płynu do spryskiwaczy.

Prawda jest taka, że samochody będą wyglądać tak jak mówisz- bo takie są trendy. My jako świadomi użytkownicy się w te trendy nie wpisujemy.

PS. Opcja sprawdzania oleju z poziomu wyświetlacza w aucie jest wg. mnie za***ista- można monitorować stan na bieżąco (np. codziennie) ale bagnet być powinien- chociażby do weryfikacji wskazań z wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że wyświetla to za***ista rzecz ale że nie ma fizycznie takiej opcji to tragedia. wiem że osoby kupujące tego typu auta nie mają pojecia o tym bo takie auta służą do zupełnie innych celów (bez urazy dla Szymona) ale upalaj teraz i niech ci czujnik padnie:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka cenowa zaskakuje, samochody klasy premium i trzeba kawałek drutu dokupować ... Ja wiem że nawet tam się nie powinno zaglądać bo od tego jest serwis, ale wielu z nas lubi wiedzieć co się dzieje z jego autem a tak powoli pozostanie tylko wyświetlacz albo MMI. Czekam na pierwsze auto w którym pod maską odsłonięte będą tylko korki do wlewu płynów a cała reszta szczelnie zamknięta

juz masz np: nowe 911 :wink:

2012-Porsche-911-Carrera-S-engine-3.jpg

Cos pisles o wydechu.MG motorsport zrobilo juz jedna S8 i chyba Michal tez zrobil juz S6.Cenowo nadal taniej niz zagraniczna konkurencja , mozliwosc indywidualnego dostrojenia gloscnosci , no i jaksc z dwa razy lepsza niz niektorych renomowanych producentow.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym Prosiakiem to mnie zaskoczyłeś, a co do wydechu to jak najbardziej tylko że nie bardzo wiem gdzie uderzyć bo nie robiłem takiej modyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche Panamera GTS 430 (2012) VS Audi S7 (2012) acceleration 0-200 km/h - YouTube

S6 za 2/3 ceny Panamery GTS spokojnie ją rozjedzie :D , o Panamerze S i 4S nawet nie wspomnę.

na tym filmie eSka startuje z dołu, a Panamera z LC. Nie chcę nawet myśleć co byłoby gdyby eSa też poszła z Launch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MG robi juz na prawde tluste fury ferrari prosiaki gtry sa u nich bardzo czesto a plusem jest to ze to mala manufaktura a nie masowa produkcja.Ogarna co bedziesz chvial i jak bedziesz chcial tylko musisz sie umowic z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche Panamera GTS 430 (2012) VS Audi S7 (2012) acceleration 0-200 km/h - YouTube

S6 za 2/3 ceny Panamery GTS spokojnie ją rozjedzie :D , o Panamerze S i 4S nawet nie wspomnę.

na tym filmie eSka startuje z dołu, a Panamera z LC. Nie chcę nawet myśleć co byłoby gdyby eSa też poszła z Launch

nie wierzę w takie filmiki - jak takie s7 stanie koło panamery nawet 4s i kirownik będzie świadomie się z tobą ścigał to uwierzę - od kiedy poprzedni porównujący filmik wkleiliście tu z BMW dla mnie takie filmiki są śmieszne ...oczywiście niczego nie wykluczam ... poza tem nie za osiągi się tylko płaci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...