Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wskaznikiem paliwa


rzuku007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem:

Wsiadam odpalam i nie łapie więc podnoszę maskę biorę drugi samochód i odpalam na lejce i po odpaleniu komputer zresetował mi godzinę datę i pokazuje że mogę przejechać 0 km. i nie pokazuje stanu paliwa twierdzi że go BRAK a mam ponad pół zbiornika i nie wiem co zrobić po podłączeniu pod VAG nie wyskoczył żaden błąd POMOCY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kluczyk prosto zakodujesz.

Procedura kodowania kluczy:

Wchodzisz do auta, zamykasz drzwi, włączasz zapłon, wyłączasz, wyciągasz kluczyk naciskasz zamknij drzwi. I po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagnełem i dalej to samo nie widzi paliwa ale mnie już wk***ia

---------- Post dopisany 30-10-2012 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 20:16 ----------

Teraz jest zmiana sytuacji widzi paliwo ale mniej niż ma w baku i mniej km. do przejechania pokazuje co jest grane czy to jest wina akumulatora POMOCY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keidyś przez głupotę bawiłem się vagiem w liczniku i nie pamietam dokładnie co zrobiłem, ale nagle na wyswietlaczu ilość km do przejechania spadła do zera i miała się ni jak do tego co było w baku (podobnie jak u ciebie). Też na początku spanikowałem, ale pojeździłem trochę, wskazania km do przejachania z czasem wyrównały się z tym co w baku i potem juz było ok. może u ciebie będzie podobnie. Nie pamietam ile dokładnie km tak jezdziłem, ale trochę tego było, bodajże ok 150km (u ciebie zależy ile masz w baku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie do pełna dziś żona jeździła to wskaznik skakał. zatrzymała się zgasiła i po 5 min uruchomiła znowu skoczyło do 500 km później jeszcze raz przestawiała samochód i było 0 straszne wahania nie wiem czemu tak jest może ma ktoś pomysł gdzie szukać usterki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...