Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Blacksucz by wojthass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pięknie wygląda :shock3:

Wrzuć aktualne foty do pierwszego wątku

Opublikowano

wdzianko eleganckie dostała :thumbup1:

Opublikowano

o fffff pytkę piękny sedan :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Kolejny S4 w klekocie :facepalm: tylko nie pisz tak jak H4mm3R,że bulgocze prawie jak V8 :whistling:

:wink:

Opublikowano
Kolejny S4 w klekocie :facepalm: tylko nie pisz tak jak H4mm3R,że bulgocze prawie jak V8 :whistling:

:wink:

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Kolejny S4 w klekocie :facepalm: tylko nie pisz tak jak H4mm3R,że bulgocze prawie jak V8 :whistling:

:wink:

Kazdy ma swoje zdanie, krytyke szanuje, mi całość pasuje:naughty:

Opublikowano

bbbardzo ładnie :)

Opublikowano

No to kolega z grubej rury pocisnął :decayed: Prawie jak moja:kox:

Graty:wink:

proponuje wysłać zgłoszenie do B6 DIVISION

Opublikowano

niezła metamorfoza autka :D naprawdę robi wrażenie

Opublikowano

Bardzo ladny sedan.... no i srodek:slina:... chyba juz nie masz co tam wiecej robic:decayed:

Opublikowano

Jest kosa :slina:

Opublikowano
Bardzo ladny sedan.... no i srodek:slina:... chyba juz nie masz co tam wiecej robic:decayed:

Mylisz się :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bardzo ladny sedan.... no i srodek:slina:... chyba juz nie masz co tam wiecej robic:decayed:

Mylisz się :decayed:

Oj planów jeszcze troszkę jest do wakacji, jeden gruuuubyyyyyy :decayed: Bart-s liczę na Ciebie w sprawie sufitu:hi:

Opublikowano

Wojtek, a jaka felga na lato wlatuje ?

Opublikowano
  • Autor

I to jest mój znak zapytania największy:kwasny:

Zastanawiam się nad 18 czy 19, nie moge sobie wyobrazic ktore będa wygladac lepiej na aucie, kolor albo grafit albo złoty pewnie, srebrny odpada, no i został jeszcze wzór, jakiś penerski musi być:decayed:

A narazie wlece stare czarne matowe 17stki jak sie pogoda poprawi:doh:

Opublikowano
Bardzo ladny sedan.... no i srodek:slina:... chyba juz nie masz co tam wiecej robic:decayed:

Mylisz się :decayed:

Mam nadzieje:whistling::decayed:

Opublikowano
Bardzo ladny sedan.... no i srodek:slina:... chyba juz nie masz co tam wiecej robic:decayed:

Mylisz się :decayed:

Bart-s liczę na Ciebie w sprawie sufitu:hi:

Ciasno będzie ale zostaję w Polsce 2 tygodnie więc damy radę :wink:

Opublikowano

kto Ci przerabiał przednie reflektory - Qwerty ? I możesz wrzucić foto podświetlenia schowków i zdradzić swój patent ? :wink: za***isty projekt Wojtku, murzyn ma swój urok, z zewnątrz jak i w środku miazga, co do felg...na 19 z wzorem RS4 B7 będzie kosa :decayed:

Opublikowano

Kozak jak się patrzy... tylna klapa z lotką + zderzak S4 wymiata. Jest na co popatrzeć :D A jeśli chodzi o fele to również proponuję 19" to efekt będzie piorunujący bo w swojej mam 18" RS6 i szału wielkiego nie ma a oglądałem zdjęcia tych samych felg ale 19" to bajka :D ale wiadomo też jakie są nasze drogi także wybór należy do Ciebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.