Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I nikt nie wbił, patrzyłem na serwer i pusty :kwasny:, to co środa aktualna? Duds ogarnij się ze studiami i graj! :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj ogarnąłem jeden egzamin, teraz tydzień przerwy, więc od jutra łoooogień :naughty: Tylko, że ojciec w szpitalu, więc raczej późne godziny :kwasny:

---------- Post dopisany 30-01-2013 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 23:55 ----------

To jak dzisiaj Pany? Wieczorem raczej powinienem być wolny, chyba, że będę u dziewczyny no to nie :decayed:

21.30?

Opublikowano

ja moglbym pograc o 21 bo rano do pracy.

Opublikowano

Jak zdążę to może być i jak będą nieduże lagi:wink:

Opublikowano

Piszę się na to :decayed:

Opublikowano
Piszę się na to :decayed:

Tylko bez płaczu że was karam :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

o 21 na serwerze w c**ja nie leciec tylko :D

Opublikowano
Piszę się na to :decayed:

Tylko bez płaczu że was karam :decayed::decayed::decayed:

:polew::polew:

Tylko mnie nie będzie gdzieś tak od 21:30 do 22:20 :kwasny:, tylko grajcie dłużej trochę :decayed:

Opublikowano

Ja dopiero wróciłem, niedługo wejdę :naughty:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Kur... zapomniałem podkładki z Wro :facepalm: Teraz nie ogarnę myszki.. Ale trudno. Wbijać, ja gram do 23, bo potem rzekomo maja być jakieś prace techniczne.

Opublikowano

Jak by ktoś grał to bym wbił :przebiegly:

Opublikowano
Jak by ktoś grał to bym wbił :przebiegly:

Mogłeś dołączyć, przecież masz nas na steam' ie :wink:.

Fajnie się grało, z Dudsem na deathmatchu ludzie wychodzili haha :decayed::kox:

Opublikowano

Bo gracie znów bez ścian :cry:

Opublikowano

Co Marcin sadził głowy z deagla to ja nie mam pytań:grin:

Opublikowano

wczoraj też chwilę grałem, ale włączyła się mapa z awp a nie nawidzę tych map :decayed: dzisiaj coś gramy?

Opublikowano

Ja odpadam. Kupiec po auto przyjeżdża, nauka na egzamin, a potem do dziewczyny. :wink:

Opublikowano
Ja odpadam. Kupiec po auto przyjeżdża, nauka na egzamin, a potem do dziewczyny. :wink:

kupiec przyjeżdża kupić czy klient obejrzeć? :decayed:

Opublikowano

Raczej kupić :decayed: Z forum :wink:

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Męczy mnie od tygodnia, a ja teraz nie bardzo chciałem sprzedawać, bo potrzebuję pewnego auta. No, ale na dzisiaj go ustawiłem. Mówiłem żeby przyjechał obejrzeć i kupi za tydzień załóżmy to się uparł, że od razu z kasą jedzie i koniec :decayed:

Opublikowano
Raczej kupić :decayed: Z forum :wink:

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Męczy mnie od tygodnia, a ja teraz nie bardzo chciałem sprzedawać, bo potrzebuję pewnego auta. No, ale na dzisiaj go ustawiłem. Mówiłem żeby przyjechał obejrzeć i kupi za tydzień załóżmy to się uparł, że od razu z kasą jedzie i koniec :decayed:

i co następne?

Opublikowano

Pokażę jak będzie :decayed: Na pewno coś mocniejszego w dieslu :naughty:

Opublikowano
Pokażę jak będzie :decayed: Na pewno coś mocniejszego w dieslu :naughty:

:whistling::whistling:

Mogę dzisiaj zagrać :decayed:, ta sadziłem banie, ale i tak każda mapa Twoja była :kox:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.