Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, a co to zmienia? Grają tylko ci co się składali?

Tak.

Ja mogę dziś wieczorem zagrać :wink:

Ahaa... A kiedy była ta składka w ogóle? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie głośno o tym było. Ponad tydzień zbieraliśmy chętnych, a dokładniej 10 dni. Opłata za miesiąc to 2 zł.

Rozmawiajcie z DudsA4. Im więcej ludzi tym lepiej, ale kulturka musi być :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce się dorzucić to pisać na pw, będzie na następny miesiąc. Ale zobaczę jakieś chamstwo albo bezpodstawne oskarżenia o wspomagacze (od tego jest hltv) to od razu leci ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce się dorzucić to pisać na pw, będzie na następny miesiąc. Ale zobaczę jakieś chamstwo albo bezpodstawne oskarżenia o wspomagacze (od tego jest hltv) to od razu leci ban.

Na nastepny miesiac? Dopiero ten sie zaczął. Z resztą za co płacić, jak nie ma się admina i tak? Za slot? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admina ma każdy, wystarczy zapytać o rcona i umieć się nim posługiwać. No, a płacić na następny miesiąc, bo co ja teraz z tą kasą zrobię? Wezmę sobie? :decayed:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Gramy o 22?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mixa byśmy zagrali :decayed: ale nie na klubowym serwie.

dlaczego nie?

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Wchodźcie na serwer, zagramy jakieś ffa, bo mixa i tak większość nie ogarnie. I tak pewnie połowa nie ma TSa. Jak ktoś spoza listy chce hasło to zapraszam na pw po dane do wpłaty :grin:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

wchodzi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MARCINq co wchodził i wyzywał to ładny bot jest :grin::grin: Wszedłem na mixa, gdzie grał (zgadłem hasło :kox:) i co ujrzałem? 0:7 agent :polew:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

aaa nie chceta grać to idę esla nawalać :decayed: Jak coś to niech mi ktoś pisze na steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...