Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś? Po meczu będzie nas trzech :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było kiedy :decayed: O 23 wejdziemy.

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

DAWAĆ! :decayed:

---------- Post dopisany 27-02-2013 at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 23:04 ----------

Dzięki za grę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie u niego nie zadziała, bo domyślnie ma fps_max 101. Pewnie musisz wyłączyć synchronizację pionową w karcie graficznej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja gram na pewno. Arek, szukaj ustawień grafiki i wyłącz synchronizację pionową. A w grze włącz konsolę i wpisz tylko fps_max i Ci pokaże ile masz wpisane. Jak będzie mniej to zmień na 101, chociaż ja mam teraz 99 wpisane po update steam i mam 100fps, chociaż wczoraj miałem duże spadki...

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Proponuję o 21 :wink:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Znowu jakiś meczyk :kox::kox::kox: A może dziś z TSem? Znaczy myśmy wczoraj mieli łatwą komunikację, bo graliśmy w jednym pokoju, ale można pomieszać i zagrać z TSem. Wymieszać możemy losowo, wytłumaczę jak coś na TS.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

Kumple jednak dzisiaj odpadają, bo idą na imprezę :whistling: kto dziś będzie?

1. Duds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie dam rady :kwasny:

Jak zwykle :grin:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

W piz*u, serwer się skończył :facepalm: Mogę przedłużyć jak mi potem przelejecie kaskę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przelewać :decayed: nr konta 11 1050 1171 1000 0090 7943 6540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...