Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

193.33.177.30:27111 hasło esl123

Proszę żeby ktoś podwiesił :wink:

A tu kilka mapek żeby potem nie trzeba było pobierać. To nie są wszystkie, ale jakąś część można sobie pobrać :decayed:

maps.rar - Speedy Share - upload your files here

Opublikowano

yyyy chłopaki można sie przyłaczyć do kilku headshooootów ?:decayed::decayed:

Opublikowano

Ty nie :punish::decayed:

Opublikowano
Ty nie :punish::decayed:

boli Cie że nawet boty Cię killowały? :grin:

Opublikowano
Ty nie :punish::decayed:

boli Cie że nawet boty Cię killowały? :grin:

Niech milczy :kox:

Opublikowano
193.33.177.30:27111 hasło esl123

Proszę żeby ktoś podwiesił :wink:

A tu kilka mapek żeby potem nie trzeba było pobierać. To nie są wszystkie, ale jakąś część można sobie pobrać :decayed:

maps.rar - Speedy Share - upload your files here

Też zagram :decayed:, ostatni raz grałem chyba z Wami na naszym serwerze, znowu Duds cziter będzie nas jechał :facepalm::decayed:.

Opublikowano

Co Ty, nie grałem odkąd skończył się serwer :naughty:

Opublikowano
Co Ty, nie grałem odkąd skończył się serwer :naughty:

Haha jasne :polew:, pewno jedno się nie zmieniło, że WhyMe będzie zamykał tabele :kox::whistling::decayed:

Opublikowano
Co Ty, nie grałem odkąd skończył się serwer :naughty:

Haha jasne :polew:, pewno jedno się nie zmieniło, że WhyMe będzie zamykał tabele :kox::whistling::decayed:

Ja... :whistling:

Opublikowano

Jeszcze moją siostrę wciągnę dzisiaj, ale ona dosyć kara :D

Naciapane z kalkulatora :)

Opublikowano

Duds, dawaj na fb.

Opublikowano
Jeszcze moją siostrę wciągnę dzisiaj, ale ona dosyć kara :D

Naciapane z kalkulatora :)

Cała rodzina widzę gra w cs-a :decayed:. Kobieta będzie to kulturka musi być :wink:.

Opublikowano
Jeszcze moją siostrę wciągnę dzisiaj, ale ona dosyć kara :D

Naciapane z kalkulatora :)

Cała rodzina widzę gra w cs-a :decayed:. Kobieta będzie to kulturka musi być :wink:.

Oczywiście wszyscy "słyszymy" się na TS?

Opublikowano

Mi raczej mikro nie działa, ale zobacze jeszcze :kwasny:. Albo podjade zaraz do tesco kupie jakiś shit za 20 zeta.

Opublikowano
Mi raczej mikro nie działa, ale zobacze jeszcze :kwasny:. Albo podjade zaraz do tesco kupie jakiś shit za 20 zeta.

Zuch chopok :kox:

Opublikowano
Co Ty, nie grałem odkąd skończył się serwer :naughty:

Haha jasne :polew:, pewno jedno się nie zmieniło, że WhyMe będzie zamykał tabele :kox::whistling::decayed:

Ja wam kurfa fory daje a wy dalej tego nie rozumiecie :facepalm::decayed:

Opublikowano
Co Ty, nie grałem odkąd skończył się serwer :naughty:

Haha jasne :polew:, pewno jedno się nie zmieniło, że WhyMe będzie zamykał tabele :kox::whistling::decayed:

Ja wam kurfa fory daje a wy dalej tego nie rozumiecie :facepalm::decayed:

:polew::polew:

Jendka muszę pojechać coś kupić, bo nawet słuchawki nie działają jakiś yebany kabelek się oderwał :facepalm:. Dzielnie posłużyły ponad 4 lata :grin:.

Opublikowano

To za***rdalaj, bo ja już się szykuje pomału :kox:

Opublikowano

Już zakupiłem słuchawki markowej firmy CANYON ZA CAŁE 24,99 :decayed:, moge najebiać :wink:.

Opublikowano

no i fajno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.