Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... po update steam mam "could not connect to server" i za bardzo nie wiem co na to poradzić więc nie wiem czy zagram :facepalm: podziałam i jak przed jakąś 20 się uporam z tym to moge grać :hi:

@edit to może przez mape i jak się zmieni z fy_snow na inną to będzie działać, bo inne serwery śmigają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była aktualizacja steam i mi się coś dupcy ciągle :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z zielonym paskiem w csie ale nie wiem dlaczego się nie mogę połączyć :/ Inna sprawa, że ciągle jedna mapa jest na serwerze i akurat taka, że nie moge wejść :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z zielonym paskiem w csie ale nie wiem dlaczego się nie mogę połączyć :/ Inna sprawa, że ciągle jedna mapa jest na serwerze i akurat taka, że nie moge wejść :kox:

Trzeba planszę zmienić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fucktycznie, zmiana planszy może pomóc :polew: ja proponuje jakiś eurobiznes :decayed: A tak serio to coś gramy czy nie gramy ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się już odechciało :decayed: Pograliśmy troche, ale do bani sie gra z lapkiem na kolanach a mi sie za fajnie siedziało w fotelu żeby zmieniać pozycje :banan: Trzeba się skrzyknąć w więcej osób, może jutro wieczorkiem coś? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogram jak ogarnę csa, bo update steam, bo to jakaś porażka na razie :facepalm:

---------- Post dopisany 18-02-2013 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 23:19 ----------

Jako tako ogarnięte, mogę dziś grać o dowolnej godzinie :naughty:

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

wbijać jak się komuś nudzi :wink:

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Gdyby coś nie działało z serwerem to piszcie, bo robię aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę. Ten update steama mnie dobija, do d*py się teraz gra. Recoil mi się zepsuł, cfg skasował (na szczęście odzyskałem), a na serwerze nie mogę wchodzić na jakąkolwiek dograną mapę typu awp_glass2, de_dust2_long itd. Myślałem, że wina serwera, ale z nonsteama wszystko działa. Zrobiłem najpierw aktualizację serwera, bo na stronie pojawiła się informacja o zmianach w związku z update steam, ale dalej nic, więc na razie przywróciłem starą wersję. To co, 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałeś gdzieś czy jak? :decayed: Podać Ci dane na stronkę? Jak wiesz co i jak to możesz wrzucić, bo mnie wkur... ten steam po update :facepalm: Jak tak będzie to zacznę na NS grać :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam taki zestaw plików, który spowoduje, że będzie Ci się grało jak przedtem, będziesz mógł wejść na każdy serwer itp. itd. Miałem problem w wejściem na serwer, ale po tym wszystko się zmieniło :decayed:. Tylko to ma ponad 360MB :whistling::naughty:.

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

O 21:00 będziesz mógł go ściągnąć :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu, dobre łącze mam :decayed: To gramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folder cstrike_downloads instalujesz do:

np. C,D lub E (zależy gdzie masz zainstalowanego CS'a):\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads

Pliki do pobrania tutaj:

http://215088.node50...e_downloads.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pobieram :naughty:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

1 min do końca :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...