Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powiększenie Mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc wam:)

chciałbym sie zapytac czy zamieniając zawór n75 w miejsce N18 i na odwrót czy wzrosnie cos siła? słyszałem ze mozna nawet na tym do 5 km wyciagnac zamieniajac te zawory czekam na odpowiedzi

Opublikowano

mity

Opublikowano
mity

Zgadza się. Było o tym kilka miesięcy temu w Mythbusters. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
mity

a wiesz moze jak jeszcze mozna zwiekszyc osiagi samochodu? mam chip + airbox chodzi mi zeby przyrosło wiecej Nm zeby sie szybciej zbierał..

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

mity

Zgadza się. Było o tym kilka miesięcy temu w Mythbusters. :decayed:

mówisz ze cos zwiększy moc? ale czy nic sie przez takie cos nie uszkodzi silnik

?

Opublikowano

a wiesz moze jak jeszcze mozna zwiekszyc osiagi samochodu? mam chip + airbox chodzi mi zeby przyrosło wiecej Nm zeby sie szybciej zbierał..

wiem

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

Opublikowano

n75 i n18 to bliźniacze zaworki działąją tak samo tylko ze jeden od turbo drugi od egr, mocy nic nie doda.

Opublikowano
  • Autor

dzieki za rade;) pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej

to znaczy ze zamiast n75 mozna wstawic n18,bo jest róznica w cenie...czy lepiej dołozyc i kupic taki jak był:)

Opublikowano

a przeczytałeś co wcześniej było napisane?

Opublikowano
mity

a wiesz moze jak jeszcze mozna zwiekszyc osiagi samochodu? mam chip + airbox chodzi mi zeby przyrosło wiecej Nm zeby sie szybciej zbierał..

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

mity

Zgadza się. Było o tym kilka miesięcy temu w Mythbusters. :decayed:

mówisz ze cos zwiększy moc? ale czy nic sie przez takie cos nie uszkodzi silnik

?

to ile masz po tym chipie i air boxie ze Ci malo?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

mi wciaz mało kolego:)

Opublikowano

No to rezystor na czujnik temp paliwa + dziura w przeplywomierzu. Jesli nadal malo to strumienica zamiast kata i koniecznie 3 magnetyzery na dolot i 4 na paliwo (wazne by te mocniejsze byly na powrocie)....

Opublikowano
No to rezystor na czujnik temp paliwa + dziura w przeplywomierzu. Jesli nadal malo to strumienica zamiast kata i koniecznie 3 magnetyzery na dolot i 4 na paliwo (wazne by te mocniejsze byly na powrocie)....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

+ diesel v-power trzeba zalac i dodatkowe 5 naklejek na drzwi:naughty:

Opublikowano
mi wciaz mało kolego:)

pytam bo sam chip to wiem ale zeby do chipa jeszcze air boxa to nie slyszalem a na tym przecierz na tym wdupia paliwa co nie miara, kolega mial to zara wyrzucil to.

Jak Ci malo to moze podnies moc jak to przykazalo i jest odpowiedni post co i jak robic i jakie osiagi mozna uzyskac

Opublikowano
No to rezystor na czujnik temp paliwa + dziura w przeplywomierzu. Jesli nadal malo to strumienica zamiast kata i koniecznie 3 magnetyzery na dolot i 4 na paliwo (wazne by te mocniejsze byly na powrocie)....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

+ diesel v-power trzeba zalac i dodatkowe 5 naklejek na drzwi:naughty:

No i jeszcze pomalować zaciski na czerwono +5 KM:kox: sorry za OT:decayed:

Opublikowano

No i jeszcze pomalować zaciski na czerwono +5 KM:kox: sorry za OT:decayed:

Tu sie mylisz kolego...zaciski malujesz jak chcesz miec lepsze hamulce- czerwona farba lepiej cieplo odprowadza w pewnych krechach sprawdzali :D

Mocy dodaje pomalowanie kolektora ssacego ale na niebiesko !

Opublikowano

Buahahaha panowie panowie co się z wami dzieje ? nikt nie napisze że BOX to zuo? :>

PS. nikt nie dodał że pozbycie się n75 i zmostkowanie podniesie ciśnienie doładowania?

Opublikowano

box to syf:hi:

Opublikowano
box to syf:hi:

e tam, przeciez wgniata w fotel przy 1800:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.