Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziwna sprawa z chipem? silnikiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie są efekty jak się od d*py strony zaczyna :kwasny:

Opublikowano
bardzo smieszne :D ale diagnostyki nie zrobisz bo Vag nie polaczy sie z silnikiem pisze ze bład sterownika urzadzenia i jak to zrobic wróżko zeby sie polaczyc? tylko nie chodzi mi ze bezposrednio pod ECu tylko przez zlacze diagnostyczne zeby np ustawic wtryski...

Przemek

nie zrobisz czy nie umiesz?

ja wrozka nie jestem (czasem na polsacie widze reklamy 0700 do wrozek - sprobuj)

Jak juz bedziesz dzwonil to zapytaj sie jakie parametry portu nalezy ustawic. jezeli Ci nie pomoze to poeksperymentuj (poszukaj w googlach.. na bank znajdziesz co i jak). Dodatkowo moze sprawdz czy ktos nie odcial diagnozy (np jako zabezpieczenie przeciwkradziezowe)

W tak starym aucie to juz wszystko sie zepsuc moze wiec moze ale nie musi to miec cokolwiek wspolnego z modyfikacja map w tym sterowniku

Wtryskow w tym aucie nie ustawia sie "przez kabel" - moze pomylimo Ci sie z adaptacja wtryskow w silniku CR :)

Opublikowano
miałem u siebie takową akcję, że jeden tłok popłynął - diagnoza: Zesrany program.

I raczej na to stawiam, bo kilka razy padlo pytanie co tam ma dlubniete, czy tylko program, a w podpisie 160kunia, wiec teoretycznie winno byc AWX+216. Ktos gotowca zapakowal i to nie najlepszego, powiedzial ze 160 koni i hulaj duszo :wink:

Teoretycznie to wtrysk dwu sprężynowy nie będzie pasował do głowicy PD:wink: Chyba że chodzi o kolektor dolotowy. Wtedy to sorry :hi:

Opublikowano
miałem u siebie takową akcję, że jeden tłok popłynął - diagnoza: Zesrany program.

I raczej na to stawiam, bo kilka razy padlo pytanie co tam ma dlubniete, czy tylko program, a w podpisie 160kunia, wiec teoretycznie winno byc AWX+216. Ktos gotowca zapakowal i to nie najlepszego, powiedzial ze 160 koni i hulaj duszo :wink:

Teoretycznie to wtrysk dwu sprężynowy nie będzie pasował do głowicy PD:wink: Chyba że chodzi o kolektor dolotowy. Wtedy to sorry :hi:

To kolega ma PDka?Zobaczylem w podpisie 96rocznik :decayed: Chyba ze mnie nie zrozumiales, chodzilo o turbawke od AWXa i wtryski 216 do Afna czy innego na pompce

Opublikowano
  • Autor

chłopaki wszystko wam powiem na dniach... a nie laczy sie bo immo wywalony i musze sobie pociagnac kabel od ECU do gniazda diagnostycznego:) wiec wtedy wszystko sie dowiemy co i jak...

Opublikowano
miałem u siebie takową akcję, że jeden tłok popłynął - diagnoza: Zesrany program.

Jakby był kijowy program to by tłok nie puscil.Poddymial by na czarno ale paliwo by szło mgła na tłok a nie sikał w punkt

na 99,9% wtryski lały,a jak leja to i na serii moze strzelil tłok

Opublikowano
miałem u siebie takową akcję, że jeden tłok popłynął - diagnoza: Zesrany program.

Jakby był kijowy program to by tłok nie puscil.Poddymial by na czarno ale paliwo by szło mgła na tłok a nie sikał w punkt

na 99,9% wtryski lały,a jak leja to i na serii moze strzelil tłok

no właśnie wtryski nie lały, bo wtryski były dobre. Po głębszej analizie okazało się że na jeden tłok komp podawał dawkę paliwa x3

Opublikowano
  • Autor

słuchajcie moze i ciezknąl wtrysk bo tez mechanik tak mówił wymienili wstryski al zostawili mój wtrysk sterujacy bo jest dobry. narazie zrobilem to zlacze zeby sie laczylo z ECU i blad jest taki ze zawór N18 pokazuje i EGR. dzis mam jechac z tym zrobic wiec sie okaze co i jak :D a jak mi przyjdzie kabel to zrobie LOGI i wszystko bd wiadomo Pozdrawiam

Opublikowano

kolego jest jedna żelazna zasada.

1. się robi logi komplet.

2. po analizie ich jedzie do mechanika

bo Ci nawymienia, nawciska a problem może pozostać !!!!!!

Opublikowano
  • Autor

jak tylko bd mial kabel robie Logi i wam podesle

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

i co wyszlo z tego calego cyrku doszedles juz do jakis konkretnych przyczyn?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.