Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej


TyBucu

Rekomendowane odpowiedzi

o USA moge zapomnieć :kwasny: naprawde nie chce sie użerać z norweskimi niebieskimi...

A błotniki, to jak dopasuje koło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu dopasowywać, zaklepujesz rant zwyczajnie przed malowaniem, póxniej bedziesz robił drugi raz malowanie jak odłozysz

A tak zagiete ranty zawsze będzie mozna wypchnać mniej inwazyjnie maszynką jak okaże sie za mało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz, o zaklepaniu nie pomyslałem :dziura: jak dobrze ze sa ludzie ktorzy czuwaja.

A to stan sprzed 2 godzin :wink:

ezuda9y3.jpg

Tylko wyciac przednia szybe i jazda z podkladem.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty ale co ty chcesz od niebieskich ja jezdze sporo czasu na sporej glebie,auto zmodzone dosc mocno,mialem kilkanascie kontroli w tym 3 ze statensa i nikt sie nie czepil nigdy,przecie klape usa mozna zapodac bez problemu a tablice takowa ci wydadza w rozmiarze USA...malo tu przecie amerykanow jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam do niebieskich ze jestem "znajoma twarza" i bardzo lubia mnie trzepać. Tablic US nie dostaniesz od tak, musisz zaniesc pełną dokumentacje potwierdzająca ze twoje auto zostalo zimportowane z usa z tymi specyfikacjami. A nie bede zginal zwyklej blachy bo mija sie to z celem. Widze ze nie miales jeszcze przyjemnosci rozmawiac z BT na temat legalnosci twojego auta...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam do niebieskich ze jestem "znajoma twarza" i bardzo lubia mnie trzepać. Tablic US nie dostaniesz od tak, musisz zaniesc pełną dokumentacje potwierdzająca ze twoje auto zostalo zimportowane z usa z tymi specyfikacjami. A nie bede zginal zwyklej blachy bo mija sie to z celem. Widze ze nie miales jeszcze przyjemnosci rozmawiac z BT na temat legalnosci twojego auta...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

ja zdaje sobie sprawe ze wiekszosc moich modow jest nielegalna,albo legalna tylko poprostu niepytalem ich sie o zgode i nieokazalem sie papierami itd....jak na zjeba trafie to sie przyczepi,ale tak myslac to nigdy na ulice nie wyjade...ja mam czesto kontrole ze wzgledu na kolor....gdy mnie zatrzymuja to pytaja sie a to auto nie powinno byc czarne itd.....po wyjasnieniu co i jak zawsze jest ok ,ha de bra,jak jestes czlonkiem vw-audi.no to pogadaj z chlopakami co juz takie przekladki robili a jest ich w uj.....a przy rejestr.auta pytali sie czy chcem normalna czy USA ,gdzie bylo jak byk ze auto bylo z salonu w norge...ale racja co statens to inne gatki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie ogarnij bo ja pusto mambujagaju.jpg

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziales sie z czego ten bimber byl? Mnie tak hukło ze nie wiedzialem gdzie gora a gdzie dół. :polew:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zapytać ale łeb to mnie jeszcze boli:decayed:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Ale w sumie nie ma się co dziwić po dwóch browcach, paru kielonkach cytrynówki i flaszce bimbru:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące później, po całej stercie nerwów i niedoróbek. Świerzo wykluty forfitter:

IMG_2741.jpg

IMG_2748.jpg

IMG_2768.jpg

IMG_2783.jpg

IMG_2786.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche poczekasz, ja za tydzien wyruszam na północ...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...