Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze w audi a4 avant 97 rok


yarek shalom

Rekomendowane odpowiedzi

Ile dokladnie wystepuje wahaczy z przodu? 4? pytam bo moj ojciec przyjechal z naprawy wahacza i został mu wymieniony na taki (pierwszy od prawej lub lewej)

http://www.noweauto.com.pl/media/k2/galleries/7/wah_3.jpg

Zaplacil 400 zl, zastanawiam sie czy mechanicy nie zrobili go w "jajo". Na allegro widzialem taki wahacz lemfordera za 260 zl, czy to mozliwe aby jeden wahacz kosztowal 400 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wahacz to tzw."banan" i chyba jest najdroższy spośród pozostałych z kompletu.Jeśli dał 400 za niego to przepłacił,natomiast jeśli policzyli 400 z wymianą to myślę że cena dobra.U kontrahentów na forum napewno taniej by Cie wyniosło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakiej firmy założyli bo banana można już kupić poniżej 100pln a jak reszta to robocizna to tak jakby trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie trzeba,wymieniono uszkodzony na sprawny i chyba to na tyle.U kolegi wymienialiśmy wszystkie wahacze bez sprawdzania zbieżności,auto jedzie prosto,przy hamowaniu nie ściąga,opon nie ścina a jeździ już rok i problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisz do kolego Tom77 lub Dzik.Oni napewno nie orżną Cie.Z tego co pamiętam to Lemforder 240zł/szt. Febi 160 zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje, za ile moglbym juz ten wahacz kupic dobrej jakosci? Jak duzo ojciec przeplacil?

ja dzisiaj za banana dałem podajrze 140 nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja za wymianę 4 wahaczy zapłaciłem 620zł z robocizną więc się przestraszyłem trochę tej ceny którą kolega/autor wątku podał. Wymienione zostały 2 górne z lewej, jeden górny z prawej i właśnie ten "banan" z lewej. Sam "banan" kosztował mnie 230zł. Nie pamiętam marki ale podobno lepszy od febi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...