Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem takie Kumho ale 225/40/18 - bardzo dobra opona.

Mam pytanie - czy klimatronik w B6 i B7 działa w ten sam sposób? Zmieniałem klimatronik bo założyłem grzanie d*p i teraz w aucie jest za gorąco - nawet jak mam ustawione 19 st to powietrze z kratek leci gorące, dopiero jak dam na LO to czuć że zimne. Wcześniej nagrzewanie auta było bardziej płynne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie jeszcze autko nie rozebrane ale już rozglądam się za sprzęgłem... :whistling: Obejrzeliśmy tylko z góry jak to wygląda bo kanał jeszcze zajęty i cosik ze sprzęgłem (coś się tam rozpadło). Aż iskra leci jak mocno na obroty wejdzie, głośno słychać jakby jakiś łańcuch się obijał w środku i sporo opiłków wokół... Pytanie czy tylko sprężyna czy wszystko będzie do wymiany. Jutro już może uda się to rozebrać. :good: Już patrzę na ceny sprzęgła jakby co. :naughty: Sachs bydzie OK?

SACHS SPRZĘGŁO AUDI A4 B7 A6 C6 2.0 TDI 136 140 KM (2865761908) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

I nie wiem co z kołem dwumasowym będzie... Jakby co to co myślicice o takim zestawie?

SACHS SPRZĘGŁO AUDI A4 B7 A6 C6 2.0 TDI 136 140 KM (2865761908) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już rozbierasz i robisz dla siebie a nie na handel to za jedną robotą załóż kpl. sprzęgło i dwumasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie Kumho ale 225/40/18 - bardzo dobra opona.

Mam pytanie - czy klimatronik w B6 i B7 działa w ten sam sposób? Zmieniałem klimatronik bo założyłem grzanie d*p i teraz w aucie jest za gorąco - nawet jak mam ustawione 19 st to powietrze z kratek leci gorące, dopiero jak dam na LO to czuć że zimne. Wcześniej nagrzewanie auta było bardziej płynne.

w B6 jest troszkę inaczej jeśli chodzi o odpalenie ogrzewania tylnej szyby czy lusterek

jest temat podwieszony jak sobie z tym prosto poradzić

jeżeli chodzi o zbyt cieple powietrze to najprawdopodobniej kupiłeś klimatronik, który przed wyjęciem był ustawiony np. na 18'C

a jak wypinałeś swój stary to miałeś w aucie ustawione np. na 23'C

i najprawdopodobniej teraz na 18'C jak ustawione masz to grzeje jak na 23'C a żeby było chłodno to na maxa musisz iść w low

Nie wiem czy to co napisałem jest w pełni zgodne z prawdą ale pamiętam jak było u kumpla

Jest też możliwość z-czytania na-stawów z starego klimatronika i wgranie przez vag-a do nowego i będzie liga:wink:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

jak już rozbierasz i robisz dla siebie a nie na handel to za jedną robotą załóż kpl. sprzęgło i dwumasa

jak nie chcesz w koło wyciągać skrzyni to najlepiej, żeby sprzęgło i dwumasa była jednego producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już rozbierasz i robisz dla siebie a nie na handel to za jedną robotą załóż kpl. sprzęgło i dwumasa
jak już rozbierasz i robisz dla siebie a nie na handel to za jedną robotą załóż kpl. sprzęgło i dwumasa

jak nie chcesz w koło wyciągać skrzyni to najlepiej, żeby sprzęgło i dwumasa była jednego producenta

Chcę zrobić dla siebie i chcę żeby było dobrze. :good: Po tym zabiegu jadę na korektę softu bo właśnie teraz coś Rogalowi nie pasowało jak zajechałem i nie zrobił softu i dobrze bo pewnie by się rozsypało u niego na hamowni...

Co myślicie o tym zestawie?

SPRZĘGŁO KOŁO DWUMASOWE AUDI A4 A6 2.0 TDI BLB (2805182070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam na twoim miejscu szukałbym kompletu pod silnik BRD 2.0 170 podobno jest mocniejsze:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja mowie o AWX + Q w b7 :) jak ktos by nie plakal ze przekladany silnik to fajna opcja. Sam nie wiem co tam jeszcze wloze :P moze 1,8T :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Panel z A5 - sterowanie szyb lewa strona (kierowca) z A5ki podejdzie do B7ki?

I czy same przyciski z A2 podejdą do B7ki? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim odnośnie naklejek B7 CREW po rozmowie z Jarko byłby to za drogi gips,:kwasny: są wykonane magnesy w bardzo dobrym projekcie i nawet fajnie wyszły tak twierdzi Jarko.Będzie wysyłał do mnie w poniedziałek jak dotrą porobie fotki przelicze koszty produkcji podziele, wycenię.Ja nic nie chcę na tym zarabiać :wink: aby tylko zwróciły mi się koszty.Chętni będą mogli pisać na moje PW.Wiadomo,że pierszeństwo mają Ci których autka widnieją w pierwszym poście :wink: chyba wystarczy dla wszystkich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w nowym roku uda mi się przygotować nowe logo B7 Crew... Teraz krucho z czasem ale w wolnych chwilach będę kombinował. Plus jest taki, że jak skończę będzie można testować różne setupy naszych B7-ek :wink:

Tu próbka: pierwszy to model 3d, oteksturowany model.

041.jpg

012red.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomniałem gdzie to jest zakodowane:

Chcę w(y)łączyć tylną wycieraczkę która się automatycznie włącza podczas wrzucenia wstecznego gdy mam wycieraczki w pozycji AUTO (w aucie jest czujnik deszczu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomniałem gdzie to jest zakodowane:

Chcę w(y)łączyć tylną wycieraczkę która się automatycznie włącza podczas wrzucenia wstecznego gdy mam wycieraczki w pozycji AUTO (w aucie jest czujnik deszczu)

A dlaczego chcesz to wyłączyć toż to fajna sprawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkur.iająca

na tylnej szybie pełno piachu i syfu a ona mi się włącza :kwasny:

kiedyś to wyłączałem ale nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...