Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak Hammer napisał - mialem takie BBSy - te co wkleilem sa pod banderą AUDI i sa skrecane

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogarnąłem składane lustra z S4 ale ma pytanko czy ktoś ogarnął składanie luster z kluczyka? Czy tylko panel sterowania pozostał? :angry: Fajna sprawa składanie luster ale z kluczyka byłoby kozacko! :wink4:

Opublikowano

ktoś dokładał jakiś dodatkowy silniczek do tego, w dziale warsztat to było, chyba w b6, no ale fabryczne rozwiazanie zakłąda tylko sklądanie z joya

Opublikowano

Myślałem o takiej naklejce ? Jaka to czcionka, to może dało by się w krzywych strzelić :)

38d3873f5a62.jpg

Opublikowano

Encient German Gothic :wink4:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

Może coś takiego? :mysli:

b7_crew_wszystkie_male.jpg

W większym rozmiarze troche lepiej to wygląda :wink: jak cos teraz zachowałem wiekszy rozmiar.

Można też zrobić żeby "w" nie wyglądało jak "m" .

Opublikowano

nie chce się wam wcinać ale czy literka "W" nie była by bardziej widoczna w takiej wersji?

9bdae02a701f4b98.jpg

Opublikowano

Dlatego napisałem że można ją zrobic żeby tak właśnie wyglądała :wink4:

Opublikowano

podzielam zdanie antonio

Opublikowano

:hi:prośba do posiadaczy ETKI o numerki klamek szarych z podświetleniem.

Opublikowano

Zapraszam Wszystkich do przesyłania zdjęć do Kalendarza na Rok 2014 :hi:

Opublikowano

Chopy, ile kosztuje zderzak s4 przedni kompletny w ASO?? Mam usiąść??:decayed::decayed:

Aaaa no i odwieczne pytanie, sedan czy avant:facepalm::facepalm: Są jakieś ciekawe opcje lamp na tył do sedana??

Opublikowano
  • Autor

Zderzak ok 1650zł + kratki 120zł/szt + atrapa gray 770zł / black 890zł + mocowanie tablicy 190zł to tak m/w:wink:

Opublikowano
Zderzak ok 1650zł + kratki 120zł/szt + atrapa gray 770zł / black 890zł + mocowanie tablicy 190zł to tak m/w:wink:

Czyli ze 3k:eusathink::eusathink: A co z lampami??

Opublikowano
  • Autor
Zderzak ok 1650zł + kratki 120zł/szt + atrapa gray 770zł / black 890zł + mocowanie tablicy 190zł to tak m/w:wink:

Czyli ze 3k:eusathink::eusathink: A co z lampami??

Nowy bix kompletny to jakieś 2200zł/szt :wink:

Opublikowano

Pytałem o tylne. Do avanta można przeszczepić C6 a do sedana??

A co do przodu to raczej na allegro coś się dorwie myślę

Opublikowano

do sedana nie przeszczepisz z A6

do zderzaka jeszcze spryski dochodza + cała instalacja

Opublikowano

Na pewno chodzi ci o sensowne ledy, mam u siebie tak zrobione, wyglądem bardzo przybliżone do oryginału :wink:

nmxatw.jpg

Opublikowano

nie masz większego foto? ile kosztowały?

Opublikowano

Daj fotke z bliska bo nie dowidzę i jak jest ciemno :wink:

Opublikowano

dsc00086zv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

na fotach slabo widac:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.