Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i pieknie, to jest sens sie ladowac czy nie? A 2.7tdi?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak sie sciąga dekor na desce,chodzi o ten z góry na fotce

3089586999

Opublikowano

musisz zdjac ta listwe nad uchwytem na kubek, masz tam dwie srubki, potem zdejmujesz schowek pod kierownica i masz jedna srubke (albo 2) i pozniej od strony pasazera zdejmujesz ten plastik gdzie bezpieczniki po stronie kierowcy i tam jedna

Opublikowano

dzięki:hi:

Opublikowano
  • Autor
musisz zdjac ta listwe nad uchwytem na kubek, masz tam dwie srubki, potem zdejmujesz schowek pod kierownica i masz jedna srubke (albo 2) i pozniej od strony pasazera zdejmujesz ten plastik gdzie bezpieczniki po stronie kierowcy i tam jedna

Wystarczy go szarpnąć z góry i odchylić w dół, nie trzeba bo odkręcać :wink:

Opublikowano

Mozna i tak, mozna tez wylamac a pozniej na super glue:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mozna i tak, mozna tez wylamac a pozniej na super glue:decayed:

No właśnie, jak u Ciebie :decayed:

Opublikowano
No i pieknie, to jest sens sie ladowac czy nie? A 2.7tdi?

2.7 TDI to te same bolączki tylko występuje zazwyczaj w FWD i spalanie ok. 1,5 l mniejsze w porównaniu do 3.0 quattro

tylko z możliwościami 3.0 i napędem nie opłacalne wg mnie

generalnie jak kupisz ASB to jedynie koszt z klapkami chyba ze ktoś już naprawił lub świeżo wymienił

chyba, że duży przebieg to może wtryski się odezwą

wszystkie te bolączki nadrabia elastyczność i moc w każdej prędkości obrotowej silnika

np. moje B7 3.0 ASB quattro 300 KM 600 NM z przyczepka, na przyczepce 3 lub 2 motory typu ścigacz samochód leci jak na pusto i w trasie z takim zestawem pali 8,2-8,5 litra przy bardzo żwawej jeździe i z wyprzedzaniem nie ma problemu

z takim samym zestawem 2.0 BLB 200 KM 420 NM pali 10 litrów i ledwo się wciąga w górki

w trasie pełen ogień komplet pasażerów jakiś tam bagaż, na autostradach chwilami nawet po 250 km/h spalanie ok. 9 litrów :wink:

Opublikowano

Czekam na wycene ubezpieczenia i bedziem dzialac :decayed: dzieki za info!

a przebiegi to takie do 200k km patrze wiec jeszcze powinny byc ok chyba

Opublikowano
Czekam na wycene ubezpieczenia i bedziem dzialac :decayed: dzieki za info!

a przebiegi to takie do 200k km patrze wiec jeszcze powinny byc ok chyba

co tu dużo gadać to nie podlega dyskusji im mniejszy przebieg tym lepiej :wink:

Opublikowano

BPP to bliźniaczy silnik z ASB,poprawili bolaczki BKN,tak powastał 2,7 i na jego podstawie zrobili ASB,w zasadzie jedyna różnica miedzy BPP 2,7 a ASB 3,0 to skok tłoka

Opublikowano

w B7 2.7TDI występuje TYLKO FWD, bierz 3.0 TDI ASB. będziesz zadowolony. a jak Ci pójdą kolektory to pojedziesz/wyślesz je do Ola i będzie za***iście :good:

Opublikowano

dokładnie,w B7 ASB w automacie to optymalna jednostka,a klapy,po modyfikacji przez Ola nie wyobrażam sobie,żeby te cięgna w jakikolwiek sposób sie wyrobiły.

Opublikowano
w B7 2.7TDI występuje TYLKO FWD, bierz 3.0 TDI ASB. będziesz zadowolony. a jak Ci pójdą kolektory to pojedziesz/wyślesz je do Ola i będzie za***iście :good:

występuje B7 2.7 TDI quattro tylko to rodzynki :wink:

Olo daje dożywotnią gwarancję na swoją modyfikację :banan:

Opublikowano

w 2,7TDI nie było Q,natomiast były wersie individual robione przez quattro gmbh i stąd ludzie mylą,taka wersja nazywała sie A4 B7 2.7 V6 TDI INDIVIDUAL QUATTRO GmbH

[h=1][/h]

...przynajmniej z tego co mi wiadomo.

Opublikowano

Ja patrzę chyba bardziej na c6 niż na b7 3.0tdi q ale co sie znajdzie to już inna sprawa

Opublikowano

W C6 dostaniesz Q w 2.7 tylko że z tipem.

Opublikowano
Ja patrzę chyba bardziej na c6 niż na b7 3.0tdi q ale co sie znajdzie to już inna sprawa

C6 to już ogromna locha.. dla mnie przynajmniej za duże auto to było.. jak już będziesz szukał to też od 2006 żeby był ASB, a nie BMK :wink:

Opublikowano

Właśnie przegladam C6 2.7tdi i 3.0tdi i wszystko automat:kwasny: Najwyżej się trzeba będzie przyzwyczaić do automatu:decayed:

Opublikowano

automat za***ista sprawa, po miesiącu jazdy nie będziesz chciał więcej skrzyni manualnej :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.