Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta wy tam w UK macie wszystko na opak

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe, no tu się po części zgodzę... Ale to może jakoś na odwrót? ;-))

To jutro muszę pogrzebać pod wykładziną.

To antenka BT też tam będzie?

Opublikowano

tego to ja ci juz nie powiem

Opublikowano

Ks1adz:

Moduł BT powinien być w tym samym miejscu co MK tylko po drugiej stronie :decayed:

Układ powinien się sam odpowietrzyć- jeśli nie działa ogrzewanie to może być nagrzewnica zasyfiona. W dziale zrób to sam jest manual do czyszczenia bez wyciągania.

Soprano:

W serii tylko BiXenon lub BiXenon skrętny.

Opublikowano
  • Autor
:hi:

pytanie ???

czy w modelu B7 wychodzimy same xenony bez bi ??? czy zawsze wychodziły bi

jezeli tak to posiada ktos dane na temat numerów jakich nie kupować

i jeszcze jedno ?

jak to jest z tymi zestawami naprawczymi mocowań górnych w lampach jest to jakoś sensownie rozwiązane czy jest to jakaś rzeźba ?

Bix lub bix skrętny, w dziale warsztat masz temat o rezaniu bixa, tam znajdziesz wszystkie informacje.

Opublikowano
:hi:

pytanie ???

czy w modelu B7 wychodzimy same xenony bez bi ??? czy zawsze wychodziły bi

jezeli tak to posiada ktos dane na temat numerów jakich nie kupować

i jeszcze jedno ?

jak to jest z tymi zestawami naprawczymi mocowań górnych w lampach jest to jakoś sensownie rozwiązane czy jest to jakaś rzeźba ?

Bix lub bix skrętny, w dziale warsztat masz temat o rezaniu bixa, tam znajdziesz wszystkie informacje.

wiem juz go chyba z 1000 razy przegladałęm

powiedzcie mi jeszcze jak jest z tymi zestawami naprawczymi i czy za dobre pieniądze warto zaryzykować kupno bixow skrętnych z pourywanymi uchwytami górnymi

Opublikowano
  • Autor
:hi:

pytanie ???

czy w modelu B7 wychodzimy same xenony bez bi ??? czy zawsze wychodziły bi

jezeli tak to posiada ktos dane na temat numerów jakich nie kupować

i jeszcze jedno ?

jak to jest z tymi zestawami naprawczymi mocowań górnych w lampach jest to jakoś sensownie rozwiązane czy jest to jakaś rzeźba ?

Bix lub bix skrętny, w dziale warsztat masz temat o rezaniu bixa, tam znajdziesz wszystkie informacje.

wiem juz go chyba z 1000 razy przegladałęm

powiedzcie mi jeszcze jak jest z tymi zestawami naprawczymi i czy za dobre pieniądze warto zaryzykować kupno bixow skrętnych z pourywanymi uchwytami górnymi

Ja się w druciarstwo nie bawię :decayed:

Opublikowano
:good::naughty:
Opublikowano

jakie żaróweczki wchodzą w światła cofania w sedanie? - W16W?

wymieniał je ktoś na ledowe?

Opublikowano
Panowie.

Wyciągnąłem zegary, bo mi ikona postojowek się nie świeci, a tam diody. Wymienia się je jakoś ? Chyba, że można jakoś to sprawdzić VCDS'em.

Druga sprawa, po ponownym podłączeniu brak ikonki radiowej zegarka i datownika. VCDS'em to jakoś włączyć ?

Ja diody SMD spokojnie w zegarach wymienialem, trzeba lutowac :( tylko sprawdź polaryzację

Zegarek powinien sam się aktualizować...

" piep...ony tapatalk, myślałem ze to ostatni post, jak odpisałem 19 nowych sie pojawiło... "

Opublikowano

panowie czy to jest dokładka s line ???

9121413_1_644x461_dokladka_na_2_wydechy_a4_b7_ko.jpg

Opublikowano

dzieki

Opublikowano

Tak wiem tylko aso

Opublikowano

A wrzucę Wam :decayed:

Opublikowano
Panowie.

Wyciągnąłem zegary, bo mi ikona postojowek się nie świeci, a tam diody. Wymienia się je jakoś ? Chyba, że można jakoś to sprawdzić VCDS'em.

Druga sprawa, po ponownym podłączeniu brak ikonki radiowej zegarka i datownika. VCDS'em to jakoś włączyć ?

Ja diody SMD spokojnie w zegarach wymienialem, trzeba lutowac :( tylko sprawdź polaryzację

Zegarek powinien sam się aktualizować...

" piep...ony tapatalk, myślałem ze to ostatni post, jak odpisałem 19 nowych sie pojawiło... "

Zegarek sam się "naprawił"

Diody kupowałeś w ASO ?

Opublikowano
Ładnie, seria? czy coś zmodzone?

Nie no serią do 140 konnego BLB bym nie miał szans... remapik i czyli AVG z małym +

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.