Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

To wymień amortyzatory i sprawdź geometrię.

to zrobione amorki,wahacze,łożyska geometria i zbieżność także wszystko jest z tym ok wina leżała po stronie opon bo na zimówkach nic się nie dzieje. Dlatego szukam czegoś sprawdzonego na lato by nie ząbkowały zwłaszcza ze auto mało kiedy jest pod większym obciążeniem

Edytowane przez jarku21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w tym roku latałem na uniroyal rainsport 3 225/35/19 i bardzo byłem zadowolony. Opony robione na licencji continental.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sprawdzić jaki ma kolor dywanika czy odcień, mam troszkę zużyty od strony kierowcy i chciałbym sobie kupić w lepszym stanie. Mama czarny , chyba były różne odcienie, ale nie wiem na pewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były czarne, szare i beżowe. Chyba jeszcze wersja exlusive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilna sprawa. Mam 3.0Tdi 2005r czyli BKN. Czy podejdzie turbina od wersji tej 230KM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zdarzyło się wam że przy wyłączonych wycieraczkach załączała się tylna wycieraczka i chodziła non stop bez żadnych przerw. Dodatkowo potrafiła sią zatrzymać w dziwnym miejscu np na środku szyby (pionowo) lub pod kątem 45 stopni.

Wycieraczka przestawała działać w dziwny sposób jak włączałem przednie wycieraczki ale tylko na krótki okres czasu.

Zanim tylna wycieraczka zaczęła fiksować to mocno spryskiwałem tylną szybę, nie wiem czy ma to związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zdarzyło się wam że przy wyłączonych wycieraczkach załączała się tylna wycieraczka i chodziła non stop bez żadnych przerw. Dodatkowo potrafiła sią zatrzymać w dziwnym miejscu np na środku szyby (pionowo) lub pod kątem 45 stopni.

Wycieraczka przestawała działać w dziwny sposób jak włączałem przednie wycieraczki ale tylko na krótki okres czasu.

Zanim tylna wycieraczka zaczęła fiksować to mocno spryskiwałem tylną szybę, nie wiem czy ma to związek.

Pewnie masz zalane styki w kostce która jest wpięta do mechanizmu tylnej wycieraczki, szukaj nowy mechanizm i wymień. Też tak miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer pamiętasz to kodowanie tylnej wycieraczki ( chodzi mi o to aby wyłączyć wycieraczkę tył jak wrzucam wsteczny i mam włączone wycieraczki ) ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema!

Panowie co ile wymienia się rozrząd w B7 2.0 TDi 170 PS (nie znam kodu silnika)? auto z 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer pamiętasz to kodowanie tylnej wycieraczki ( chodzi mi o to aby wyłączyć wycieraczkę tył jak wrzucam wsteczny i mam włączone wycieraczki ) ????

09 - Centralny zespol elektroniki --> adaptacja -> kanal 13 i wpisujesz wartosc pomniejszona -64 , test zapisz i gotowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer pamiętasz to kodowanie tylnej wycieraczki ( chodzi mi o to aby wyłączyć wycieraczkę tył jak wrzucam wsteczny i mam włączone wycieraczki ) ????

09 - Centralny zespol elektroniki --> adaptacja -> kanal 13 i wpisujesz wartosc pomniejszona -64 , test zapisz i gotowe :)

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema!

Panowie co ile wymienia się rozrząd w B7 2.0 TDi 170 PS (nie znam kodu silnika)? auto z 2007 roku.

Co 80-90kkm jak nie ori.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...