Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko ostatnie puszki z 2.7tdi, reszta "rura" i nie zostawia kłębów dymu. Jak zrobi program z głową to dymienie będzie nieznaczne.

To zapomnij o 210km, licz bardziej na 190-195...

Czyli robić DPF CUT do programu aby dało rade na 200+ ? No zależy mi na braku kłębów dymu i daltego szukam opini u kogo najlepiej to zrobić :)

PS: W leonie miałem 193 chyba już nie pamiętam, ale jak dostawał do pieca to z tyłu czarno było , pełen przelot :)

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest diesel, na pełnym bucie na pewno puści bąka a zwłaszcza latem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz jechał delikatnie i nagle będzie but to nie ma sily żeby baka nie puścić, przeciez musi wypluć to co się osadzilo po dziadkowej jeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Diesel kopcić musi. Ale jest możliwe żeby mało kopcił, ale bez wywalenia dpf nie poznasz czy program jest dobry czy nie.

Jak chcesz 200+ to nie będzie łatwo.

Ja wybrałem opcje poniżej 200 i kopci tyle co nic. Nawet na przeglądzie w Niemczech nie było problemu ze spalinami, a mam pełen przelot do puszek z tylu. (Duplex)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Diesel kopcić musi. Ale jest możliwe żeby mało kopcił, ale bez wywalenia dpf nie poznasz czy program jest dobry czy nie.

Jak chcesz 200+ to nie będzie łatwo.

Ja wybrałem opcje poniżej 200 i kopci tyle co nic. Nawet na przeglądzie w Niemczech nie było problemu ze spalinami, a mam pełen przelot do puszek z tylu. (Duplex)

Rozumiem wiec wybiorę raczej do 200 i zostawię dpf :) ale może mi się zmieni narazie jadę na szyby i swapuje hamulowanie :) zamówiłem tez moduł do zegarów xD bajer 100 %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie teraz pytanie

autko obniżone znacznie

chce założyć felgi

18 - 8 cali z ET 29 na to opona 225/40

i teraz pytanie bo wejść wejdzie

ale pytanie czy będzie obcierać jak zapakuje trochę gratów na tył

czy szukać z ET 47 i pakować dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 19 8,5 et30 235/35 na tyle bez dystansów chowa się w nadkole delikatnie więc u Ciebie powinno przy obciążeniu być bez tarcia.

Wg kalkulatora pomiędzy naszymi felami 5mm różnicy - dla Ciebie do wewnątrz.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam bo mam możliwość zakupić ten sam rodzaj felgi 8 cali ale już z ET 47 i tak myślę ze do tego dystans 12 albo 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już działałem z tym kalkulatorem ale głownie chodzi mi czy będzie tarło jak zapakuje auto

a jaki jest odpowiedni ET przy 8 feldze 18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b7 z tyłu masz to do siebie, że podczas załadunku robi się negatyw i koła się kryją w nadkolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już działałem z tym kalkulatorem ale głownie chodzi mi czy będzie tarło jak zapakuje auto

a jaki jest odpowiedni ET przy 8 feldze 18 ?

Nie ma czegoś takiego jak odpowiednie ET wszystko zależy jaką oponę założysz , założysz oponę na te 8 J 205/40 to przy ET nawet 24 nie będzie Ci nic tarło ale jak na tą samą felgę założysz oponę 235/40 to przy ET 30 będzie tarło , Ja zakładam do siebie 9Jx19 z ET 33 z oponą 215/35 i chyba będę musiał dystans 5 mm założyć bo dla mnie felga za mocno się chowa .

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Od kiedy to za brak wycieraczki z tyłu można dostać mandat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można, jeżeli jej nie ma tam gdzie była fabrycznie, czyli np w każdym kombi ;) słyszałem o tym jak zdejmowałem w swoim S4 B5 Avant....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dostałeś?

Nie. Jeszcze nie. Dzisiaj znajomy mi o tym powiedzial. Kurde to ja tu specjalnie ja sciagalem bo mnie wqr... ten syf na niej i jak się okazuje mogłem ja zostawić. To jest niemożliwe ze juz o wszystko się czepiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba trzeba mieć pecha i na upierdliwca trafić żeby do wycieraczki się doczepił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile Nm wytrzymuje Tip tronic w B7 z 3.0tdi?

Jakies 550 te okolice jej nie zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...