Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A normalne opony to są jakie? :P te są 235/40

Na 8J 225/40 wystarczy w zupełności ;)

Ja na przyszły sezon naciągam 215/35/19 na 9cali :D

na 215/35 strach w zakręty wchodzić :whistling:

Ja jeżdżę tylko prosto :grin: interesuje mnie naciąg :wink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A normalne opony to są jakie? :P te są 235/40

Na 8J 225/40 wystarczy w zupełności ;)

Ja na przyszły sezon naciągam 215/35/19 na 9cali :D

na 215/35 strach w zakręty wchodzić :whistling:

Ja jeżdżę tylko prosto :grin: interesuje mnie naciąg :wink:

To trzeba było 10J felgi kupić :decayed:

Opublikowano

A normalne opony to są jakie? :P te są 235/40

Na 8J 225/40 wystarczy w zupełności ;)

Ja na przyszły sezon naciągam 215/35/19 na 9cali :D

na 215/35 strach w zakręty wchodzić :whistling:

Ja jeżdżę tylko prosto :grin: interesuje mnie naciąg :wink:

pamiętaj jeszcze jaka oponę założysz bo 215 np conti to tak jakbyś założył 225 pirelke lub dunlopa :wink:

Opublikowano

Pany kto ma w ori czujnik deszczu? Potrzebuje wartosc z Centr. Elekt. 09 -> adaptacje 10 -> kanal 13

Jaka macie tam wartosc?

Dokladalem czujnik deszczu i mnie tylko wku...

Na postoju moze jest ok, ale jak jade pow. 30 to chyba juz nie dziala. Nie widze zaleznosci w ustawieniu manetki 1-2-3-4 (częstotliwość pracy czujnika )

Tomasz, ze skretnym nie wiem bo mam zwykly. Dzwon do Grzeska. Lampy nadal robi a na forum nie byl kuupe czasu...

Mam dokładany, ale chyba wszystko jest ok, bo sam reaguje na zmiany natężenia deszczu...

Jak chcesz to ci zapodam wartość....

Opublikowano

Pany kto ma w ori czujnik deszczu? Potrzebuje wartosc z Centr. Elekt. 09 -> adaptacje 10 -> kanal 13

Jaka macie tam wartosc?

Dokladalem czujnik deszczu i mnie tylko wku...

Na postoju moze jest ok, ale jak jade pow. 30 to chyba juz nie dziala. Nie widze zaleznosci w ustawieniu manetki 1-2-3-4 (częstotliwość pracy czujnika )

Tomasz, ze skretnym nie wiem bo mam zwykly. Dzwon do Grzeska. Lampy nadal robi a na forum nie byl kuupe czasu...

Mam dokładany, ale chyba wszystko jest ok, bo sam reaguje na zmiany natężenia deszczu...

Jak chcesz to ci zapodam wartość....

pewnie, czekam z niecierpliwoscia ;)

Opublikowano

Nie dotykaj tego ustawiania częstotliwości,to odłącza czujnik,przynajmniej na jakiś czas,czujnik sam reguluje natężenie

Opublikowano

U mnie działa tak, że czasami podczas deszczu przez dłuższy moment wycieraczki się nie włączają, wtedy ręcznie zmieniam czułość, po chwili znowu przestawiam na najmniejszą, a czasami podczas małego deszczu latają jak szalone, i wtedy muszę je wyłączać :) Nie do końca wiem o co w tym chodzi :)

Opublikowano

Panowie jakimi śrubami są przykręcone lampki podświetlenia rejestracji??

Opublikowano

Panowie jakimi śrubami są przykręcone lampki podświetlenia rejestracji??

Na sróbokret krzyżakowy;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Panowie jakimi śrubami są przykręcone lampki podświetlenia rejestracji??

Na sróbokret krzyżakowy;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

raczej chodzi mi o rozmiar a nie o to jakiego śrubokrętu użyć

Opublikowano

Wykręć i dokup, sam rozmiar nic nie podpowie. Szukałem numeru tej części, ale chyba nie występuje.

Opublikowano

:hi: Dziękuje bardzo, trzeba podjechać i kupić, będzie jak znalazł przy wymianie podświetlenia.

Opublikowano

Ty masz b7, tam sie nic nie wyciera. Problem byl w b6...

Pany, jaki jest przybliżony koszt nowej turbiny do BPW? Orientuje sie ktos?

Takie info dostałem ze sklepu Moto Remo.

"Witam

Nowe, oryginalne turbo firmy Garrett kosztuje 2000 plus vat z zestawem uszczelek.

Po fabrycznej regeneracji (robionej przez Firmę Garrett) 1515 plus vat przy zwrocie starej turbiny

bez zwrotu 1815 plus vat."

Jeśli masz auto po chipie to nie opłaca się regenerować. Moja po regeneracji wytrzymała 2 lata po czym zaczeła puszczać olej i gwizdać.

W tej chwili wsadziłem nowe turbo i zupełnie inaczej śilnik chodzi.

no to chyba czas na moja turbinke, wczoraj zlapalem notlaufa, blad 000564

gdzie kupiles i wymieniales turbine? w moto remo?

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie, da się zakodować doświetlanie zakrętów z halo w B7?

cube sprzedaje moduły. Działają do 30km/h po 3cim kierunku

Sa tez droższe biorące sygnał z obrotu koła kierownicy

Sam bym sobie zakupił ale nie ogarnę montażu :)

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

rodzyn889, Jest gdzieś temat o tym?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.