Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki POWER-KRIS Znalazłem coś takiego 16/ ET40 6J 5X112 myślę że te będą odpowiednie! Oglądałem u siebie zapas , ma ET33, jakąś felgę znalazłem od audi jak nówka ale ET 45 , i troszkę zgłupiałem, ale dzięki za podpowiedz! Te felunki mają być tylko do opon zimowych, mam opony i nie chcę ich zakładać na ALU , lepiej jest kupić stalówki i przekładać kiedy będzie potrzeba!

Edytowane przez Janusz72

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ET 33 to zapewne 15. 16 by już tarły prawdopodobnie ranty nadkola. Chociaż przy 6J pewnie nie, moje są 7,5J ET 42 ale mogłem szukać bliżej 35 [emoji12]

6c0566e5f3a79eb22aeed22f9583f02b.jpg

Opublikowano

Czy może ktoś kupował taki zestaw naprawczy przełącznika świateł? Na zdjęciach wygląda obiecująco, ja na razie mam jak nowe, ale wiadomo ciągle trzeba teraz za ten włącznik łapać i oczywiście farba się ściera! Chciałem wkleić linka ale za chiny nie mogę, nie wiem co jest grane, aukcja jest na gratka.pl za 20zł

Opublikowano

Ty masz b7, tam sie nic nie wyciera. Problem byl w b6...

Pany, jaki jest przybliżony koszt nowej turbiny do BPW? Orientuje sie ktos?

Opublikowano

Niestandardowy, pocieszyłeś mnie, bo często widziałem strasznie powycierane przełączniki, a czy to też dotyczy przycisków klimatronika?

Opublikowano

Niestandardowy, pocieszyłeś mnie, bo często widziałem strasznie powycierane przełączniki, a czy to też dotyczy przycisków klimatronika?

Tak;) końcówka produkcji b6 już miała poprawione , w byłej b6 miałem coś około 320-350 tyś km i zero zadrapań ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Ty masz b7, tam sie nic nie wyciera. Problem byl w b6...

Pany, jaki jest przybliżony koszt nowej turbiny do BPW? Orientuje sie ktos?

Takie info dostałem ze sklepu Moto Remo.

"Witam

Nowe, oryginalne turbo firmy Garrett kosztuje 2000 plus vat z zestawem uszczelek.

Po fabrycznej regeneracji (robionej przez Firmę Garrett) 1515 plus vat przy zwrocie starej turbiny

bez zwrotu 1815 plus vat."

Jeśli masz auto po chipie to nie opłaca się regenerować. Moja po regeneracji wytrzymała 2 lata po czym zaczeła puszczać olej i gwizdać.

W tej chwili wsadziłem nowe turbo i zupełnie inaczej śilnik chodzi.

Opublikowano
  • Autor

Ty masz b7, tam sie nic nie wyciera. Problem byl w b6...

Pany, jaki jest przybliżony koszt nowej turbiny do BPW? Orientuje sie ktos?

Takie info dostałem ze sklepu Moto Remo.

"Witam

Nowe, oryginalne turbo firmy Garrett kosztuje 2000 plus vat z zestawem uszczelek.

Po fabrycznej regeneracji (robionej przez Firmę Garrett) 1515 plus vat przy zwrocie starej turbiny

bez zwrotu 1815 plus vat."

Jeśli masz auto po chipie to nie opłaca się regenerować. Moja po regeneracji wytrzymała 2 lata po czym zaczeła puszczać olej i gwizdać.

W tej chwili wsadziłem nowe turbo i zupełnie inaczej śilnik chodzi.

Jak turbo pada to najtaniej wychodzi kupić środkową część, czyli wirnik z uszczelniaczami fabrycznie składany przez Garrett. Koszt ok 600-800zł. Przełożyć część gorącą i zimną, ustawić sztangę i mamy nowe turbo.

Źle by było jak po wymianie turbinki nie byłoby poprawy ;)

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Osoby nie będące w B7 CREW nie mogą tu pisać? :) Takie luźne pytanie mam :)

Opublikowano

Osoby nie będące w B7 CREW nie mogą tu pisać? :) Takie luźne pytanie mam :)

A dlaczego by nie mogły? ;) temat otwarty dla wszystkich :wink:

Opublikowano

Pytam z ciekawości, bo chwalić się na razie nie mam czym, tyle co golfa rozsprzedałem i kupiłem b7, reszta na wiosnę :)

Opublikowano
  • Autor

Pytam z ciekawości, bo chwalić się na razie nie mam czym, tyle co golfa rozsprzedałem i kupiłem b7, reszta na wiosnę :)

Kolejna czerwona B7 na SMI :decayed:

Opublikowano

Kuba właśnie coś rozbiera, niby powrót do serii, więc może nie będzie tego tyle :)

Opublikowano

36ED428E-0B7E-4699-94D6-E72EF9A31A84_zps

Ho ho ho! :D

Mam pytanie : jak wyglądają te lampy za dnia , bo w nocy widzę że super i oczywiście cena oraz gdzie można kupić ! :)

Opublikowano

no to juz sie pochwaliles jak b7 kupiles :)

36ED428E-0B7E-4699-94D6-E72EF9A31A84_zps

Ho ho ho! :D

a stare leca na handel:

http://allegro.pl/lampy-led-owe-audi-a4-b7-i4901320770.html

mow co tam wrzuciles...

Ktos mi zajebał fotkę z YouTube - nie pierwszy raz...

Opublikowano

no to juz sie pochwaliles jak b7 kupiles :)

36ED428E-0B7E-4699-94D6-E72EF9A31A84_zps

Ho ho ho! :D

a stare leca na handel:

http://allegro.pl/lampy-led-owe-audi-a4-b7-i4901320770.html

mow co tam wrzuciles...

Ktos mi zajebał fotkę z YouTube - nie pierwszy raz...

To te ??

http://www.dectane-outlet.com/TAILLIGHTS/Taillights-AUDI/LITEC-LED-taillights-Audi-A4-Avant-B7-04-08-red-smoke-RA16LARS.html

Opublikowano
  • Autor

Kuba właśnie coś rozbiera, niby powrót do serii, więc może nie będzie tego tyle :)

To bierz graty od niego :wink:
Opublikowano

Potrzebuje nr czujnika ciśnienia w kołach i gdzie najlepiej kupić,aso?

4f0 907 275B ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.