Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki. Czyli nowy wydatek na święta, bo z ori juz nie wyrobie dłużej. Trochę śniegu i nie wiadomo co ona robi. [emoji12]

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też polecam od Q5 jest super i fajnie wygląda :decayed:

Opublikowano

Ale ja nie chce jej wywalac calkowicie, niech sobie bedzie tylko odlaczona. Fak to wlaczanie ze wstecznym drazni zwlaszcza jak szyba brudna to wtedy wycieraczka szoruje i rysuje a to widac zwlaszcza na przyciemnionych szybach.

Opublikowano

Rozpiąć silniczek w klapie i nie będzie rysować :wink:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Ale co wy kombinujecie?

09-Centralny zespół elektroniki --> adaptacja --> numer kanału 13 i wpisujecie wartość -64 później test, zapisz i gotowe. U mnie to działa i mam spokój.

Opublikowano
  • Autor

Ale co wy kombinujecie?

09-Centralny zespół elektroniki --> adaptacja --> numer kanału 13 i wpisujecie wartość -64 później test, zapisz i gotowe. U mnie to działa i mam spokój.

Ale my to już wiemy :wink:

Opublikowano

Ale co wy kombinujecie?

09-Centralny zespół elektroniki --> adaptacja --> numer kanału 13 i wpisujecie wartość -64 później test, zapisz i gotowe. U mnie to działa i mam spokój.

Ale my to już wiemy :wink:

Na poprzedniej stronie pisałeś co innego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale co wy kombinujecie?

09-Centralny zespół elektroniki --> adaptacja --> numer kanału 13 i wpisujecie wartość -64 później test, zapisz i gotowe. U mnie to działa i mam spokój.

Ale my to już wiemy :wink:

Na poprzedniej stronie pisałeś co innego :decayed:

Ale kodowanie znamy :decayed:

Pany ma ktoś foto jak wygląda 288mm z przodu i 255mm z tyłu na aucie?

m/w takie foto

sam24251280x768.jpg

Opublikowano

mam tył 255 we wtorek moge zrobićfoto bez koła, przód 312

Opublikowano

Ale co wy kombinujecie?

09-Centralny zespół elektroniki --> adaptacja --> numer kanału 13 i wpisujecie wartość -64 później test, zapisz i gotowe. U mnie to działa i mam spokój.

Ale my to już wiemy :wink:

Na poprzedniej stronie pisałeś co innego :decayed:

Ale kodowanie znamy :decayed:Pany ma ktoś foto jak wygląda 288mm z przodu i 255mm z tyłu na aucie?

m/w takie foto

sam24251280x768.jpg

A jak niby ma wygladac ?

jak z d....y

Opublikowano
  • Autor

Ale co wy kombinujecie?

09-Centralny zespół elektroniki --> adaptacja --> numer kanału 13 i wpisujecie wartość -64 później test, zapisz i gotowe. U mnie to działa i mam spokój.

Ale my to już wiemy :wink:

Na poprzedniej stronie pisałeś co innego :decayed:

Ale kodowanie znamy :decayed:Pany ma ktoś foto jak wygląda 288mm z przodu i 255mm z tyłu na aucie?

m/w takie foto

sam24251280x768.jpg

A jak niby ma wygladac ?

jak z d....y

To akurat wiem, ale zbieram foty do kompendium wiedzy o heblach w A4 B6/7 :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze niestety mam z tyłu 255 więc w poniedziałek bede zmieniał opony na zimowe to moge Ci cyknąć zdj.

PS. H4mm3r dzięki wielkie za rozrząd. Szybko sprawnie .

Opublikowano

Ale co wy kombinujecie?

09-Centralny zespół elektroniki --> adaptacja --> numer kanału 13 i wpisujecie wartość -64 później test, zapisz i gotowe. U mnie to działa i mam spokój.

Ale my to już wiemy :wink:

Na poprzedniej stronie pisałeś co innego :decayed:

Ale kodowanie znamy :decayed:Pany ma ktoś foto jak wygląda 288mm z przodu i 255mm z tyłu na aucie?

m/w takie foto

sam24251280x768.jpg

A jak niby ma wygladac ?

jak z d....y

To akurat wiem, ale zbieram foty do kompendium wiedzy o heblach w A4 B6/7 :decayed:

daj spokój, nie warto, napiszesz sie jak głupi a póżniej polecą pytania bo nie beda wiedziec jak sobie tyłki podcierać :facepalm:

Opublikowano

Panowie, orientujecie się ile może kosztować pokrywa zaworów do silnika 1.9 BRB 2006r?

Opublikowano

Co jest Qurwa ????

dalej cieknie ?????

Opublikowano
  • Autor

Panowie, orientujecie się ile może kosztować pokrywa zaworów do silnika 1.9 BRB 2006r?

ASO 712zł (kpl z uszczelką i korkiem)

Opublikowano

A no. Dziś, przy zmianie opon na zimowe zerknąłem pod samochód. Uwalona ta osłona od oleju i na bagnecie tez coraz mniej go jest, aczkolwiek jeszcze w normie.

DEV, o której jutro jesteś w firmie?

Opublikowano

Pytanko takie:

W tych opcjach ustawień wycieraczki jest w podpowiedziach standard 115.

Jak to rozumieć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.