Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pytanko takie:

W tych opcjach ustawień wycieraczki jest w podpowiedziach standard 115.

Jak to rozumieć?

Wybacz ale tu nikt niema ori vcdsa :grin:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanko takie:

W tych opcjach ustawień wycieraczki jest w podpowiedziach standard 115.

Jak to rozumieć?

MCE Channel 013: Wiper Setup

Standard: 115

+001 = Speed Reset

+002 = Short to Plus Monitoring

+004 = Rain Sensor active

+008 = Long Post Wiping after Washing (Drop/Tear Wiping)

+016 = Speed dependent Wiper interval active

+032 = Headlight Washer System active

+064 = Reverse Gear Wiping active

Czyli masz np 64+ 32 +16 +2 +1 = 115

I teraz od tej sumy 115 odejmujesz Reverse Gear Wiping active czyli -64 i w pole gdzie masz 115 wpisujesz 51 bo 115-64 =51 rozumiesz?

Opublikowano

Dokladnie. Dzisiaj ja w koncu wylaczylem. W adaptacji odejmujesz od aktualnego kodowania -64 i tylna wycieraczka po wrzuceniu wstecznego juz sie nie zalaczy. Jak mnie to irytowalo. :)

Tylko ja wyjsciowa pozycje mialem 119 minus 64 i nowa wartosc wyszla 55.

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie. Dzisiaj ja w koncu wylaczylem. W adaptacji odejmujesz od aktualnego kodowania -64 i tylna wycieraczka po wrzuceniu wstecznego juz sie nie zalaczy. Jak mnie to irytowalo. :)

Tylko ja wyjsciowa pozycje mialem 119 minus 64 i nowa wartosc wyszla 55.

Ale tylko jak pada...

Opublikowano

No tak. Jak masz zalaczone wycieraczki podczas deszczu i wrzucisz wsteczny to sie aktywuie tyl. Ja ogolnie nie uzywam tylnej wycieraczki i w koncu spokój. ..

Opublikowano

Pytanko takie:

W tych opcjach ustawień wycieraczki jest w podpowiedziach standard 115.

Jak to rozumieć?

Wybacz ale tu nikt niema ori vcdsa :grin:

Czułem ze z czymś wyskoczysz. :P
Opublikowano
  • Autor

To jest ciekawe.. +008 = Long Post Wiping after Washing (Drop/Tear Wiping)

Opublikowano

To jeszcze to rozszyfruj

Opublikowano
  • Autor

Jak dobrze to rozumiem to najpierw spryskuje a po chwili startują wycieraczki, zakoduje - sprawdzę..

Opublikowano

Brat w b6 ma tak ze po spryskaniu uruchamiaja sie wycieraczki na trzy razy i po 5 sekundach jeszcze raz przejada... moze to to?

Opublikowano

nie chce mi się już wychodzić do auta ale jutro to również sprawdzę

Opublikowano

Brat w b6 ma tak ze po spryskaniu uruchamiaja sie wycieraczki na trzy razy i po 5 sekundach jeszcze raz przejada... moze to to?

tak jest w B6 na przodzie chyba nawet fabrycznie zakodowane. u mnie przynajmniej tak jest

Opublikowano

Brat w b6 ma tak ze po spryskaniu uruchamiaja sie wycieraczki na trzy razy i po 5 sekundach jeszcze raz przejada... moze to to?

tak jest w B6 na przodzie chyba nawet fabrycznie zakodowane. u mnie przynajmniej tak jest

U mnie też w b6 tak było ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

To jest ciekawe.. +008 = Long Post Wiping after Washing (Drop/Tear Wiping)

9624951B-C974-434C-BAE7-39E4638AD278_zps

umiesz szprechac? :P

Brat w b6 ma tak ze po spryskaniu uruchamiaja sie wycieraczki na trzy razy i po 5 sekundach jeszcze raz przejada... moze to to?

tak jest w B6 na przodzie chyba nawet fabrycznie zakodowane. u mnie przynajmniej tak jest

U mnie też w b6 tak było ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

taaa, tylko ze B6 nie ma czujnika Deszczu.... :facepalm:

Opublikowano

Nie ma to znaczenia czy ma czujnik czy nie. Po trzech sekundach jeszcze raz przelecialy po szybie.

Opublikowano
  • Autor

To jest ciekawe.. +008 = Long Post Wiping after Washing (Drop/Tear Wiping)

9624951B-C974-434C-BAE7-39E4638AD278_zps

umiesz szprechac? :P

Sehr gut :decayed:

To dodatkowe przetarcie wycieraczką tyczy się chyba tylko jak myjesz szybę, z czujnikiem pracuje normalnie.

Opublikowano

umiesz szprechac? :P

Andrzej07, dnia 24 List 2014 - 22:40, napisał:



turzol, dnia 24 List 2014 - 22:34, napisał:



niestandardowy, dnia 24 List 2014 - 22:17, napisał:

Brat w b6 ma tak ze po spryskaniu uruchamiaja sie wycieraczki na trzy razy i po 5 sekundach jeszcze raz przejada... moze to to?


tak jest w B6 na przodzie chyba nawet fabrycznie zakodowane. u mnie przynajmniej tak jest

U mnie też w b6 tak było ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk



taaa, tylko ze B6 nie ma czujnika Deszczu.... :facepalm:

Jak to B6 nie miały czujnika deszczu ? jak to już golf 4 miał to passaty też na pewno miały ( oczywiście jako dodatkowe wyposażenie )

Opublikowano
  • Autor

Dorzuciłem +008 i działają komfortowe wycieraczki, przeleci 3 razy a po 5sek poprawi jeszcze jeden raz.

Opublikowano

Też to muszę zrobić :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.