Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

chlopaki, powoli uslizguje mi sie czasami sprzeglo, i zaczynam sie rozgladac za kompletem. macie cos sprawdzonego co byscie polecili? kto na forum dwumasy zalatwial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie które elementy trzeba zmienić ubierając b7 Avant w body RS4? Wiem, że na pewno zderzak przód, zderzak tył, błotniki przednie, błotniki tylne, progi, drzwi tylne. Coś jeszcze? Przednie drzwi są te same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie które elementy trzeba zmienić ubierając b7 Avant w body RS4? Wiem, że na pewno zderzak przód, zderzak tył, błotniki przednie, błotniki tylne, progi, drzwi tylne. Coś jeszcze? Przednie drzwi są te same?

drzwi przód/tył są też do zmiany, pas przedni i w ciool innych teili. wpisz w google rs4 widebody conversion i wylinkuje ci kilkanascie projektow z audizine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie które elementy trzeba zmienić ubierając b7 Avant w body RS4? Wiem, że na pewno zderzak przód, zderzak tył, błotniki przednie, błotniki tylne, progi, drzwi tylne. Coś jeszcze? Przednie drzwi są te same?

drzwi przód/tył są też do zmiany, pas przedni i w ciool innych teili. wpisz w google rs4 widebody conversion i wylinkuje ci kilkanascie projektow z audizine

Dzięki za odpowiedz.

Z innej beczki. Jakie (ile) powinny być wolne obroty w 3.0TDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na luzie jak silnik rozgrzany, wskazówka od dołu opiera się o 800. Chodzi mi o to, że górna krawędź wskazówki jest na 800, a nie idealnie po środku.

Edytowane przez poczekaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak książkowo ktoś wie? Nigdzie przez google nie mogę znaleźć info. Chciałem kompem ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum jakiś temat o szybach czołowych? Czy w B7 była samo ściemniająca się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum jakiś temat o szybach czołowych? Czy w B7 była samo ściemniająca się...

to byłby rarytasik, szczególnie ze resztę mam już ściemnione

szukam kompletu sprzegla ( z dwumasem ) i do BPW nie idzie nigdzie dostac sachs-a ...

jedynie luk-a :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyszły naklejki :) Zrobiłeś wymiar na tylną szybę ?

W katalogu nie u sachsa ?

Ja wczoraj odebrałem do BRB, niedługo trzeba będzie się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wymieniam zderzak na s line pozamawiałem w aso to co jest niezbędne czyli kierownice powietrza , spryski ,zaślepki spryskó , czarną ramkę pod rejestracje , kratki pod halogeny i teraz pytanie w dziale stylizacja i tuning optyczny w temacie pakiet zew s-line jest taka rzecz : 8E0 807 105 F nakładka zderzaka s-line ze spryskami, bez pdc może mi ktoś powiedzieć co to jest , pokazać na zdjęciu ?? wujek google pokazuje duzo tylko nie to .

podziękował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczone na rysunku nr 1.


105f_zpsjdta6nhj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaa pie.... :facepalm: :facepalm: czyli najzwyczajniej jest to goły zderzak :grin: :grin: :grin: a jak idiota od paru godzin szukam co to jest :facepalm: , to oni zamiast napisać po ludzku GOŁY ZDERZAK to napisali nakłada zderzaka hahaha

Dzięki wielkie za pomoc :hi: bo pewnie szukałbym dalej w goole jak wpisywałem ten nr to owszem pokazywały mi sie zderzaki ale nigdy bym nie wpadł na to że to konkretnie chodzi o zderzak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się lekko ruszył jutro przymiarka

20150227_211352.jpg

:D kiedy ruszają zapisy jak coś jedna sztuka dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...