Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm ja nie mam takiej rozpórki

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

gdzie? nie moge tego znalesc. :D

jechalem ostatnio s-line 1.8 T i byl sztywny jak cholera. mysle ze to zasluga wlasnie tej rozporki ...

Tu była :grin:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-2002-wspornik-poprzeczny-8e1805645-i5068865888.html

W B6 przedni stabilizator w 1BE BV jest taki jak w rs4

Opublikowano

Myślicie, że warto w to zainwestować? :mysli:

Przy okazji podrzućcie nry stabilizatorów P&T z S4? :hi:

Opublikowano

Myślicie, że warto w to zainwestować? :mysli:

Przy okazji podrzućcie nry stabilizatorów P&T z S4? :hi:

na moje warto. auto sie trzyma jak przyklejone, moze na minus jest troszke bardziej podsterowne. tu masz wszystko o stabi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20949-czy-ktos-zakladal-stabilizatory-z-rs4-b7-do-zwyklej-a4-b6-b7/

przod :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20949-czy-ktos-zakladal-stabilizatory-z-rs4-b7-do-zwyklej-a4-b6-b7/?p=3849929

tyl:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20949-czy-ktos-zakladal-stabilizatory-z-rs4-b7-do-zwyklej-a4-b6-b7/?p=3849929

ja za stabi dalem 300zl za przod i tyl :)

przodu szukaj po wadze...

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

:hi:

Jakby ktoś gdzieś coś widział to wyślijcie info! :wink4:

Opublikowano

gdzie? nie moge tego znalesc. :D

jechalem ostatnio s-line 1.8 T i byl sztywny jak cholera. mysle ze to zasluga wlasnie tej rozporki ...

Tu była :grin:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-2002-wspornik-poprzeczny-8e1805645-i5068865888.html

W B6 przedni stabilizator w 1BE BV jest taki jak w rs4

http://allegro.pl/wspornik-poprzeczny-audi-a4-b6-8e1805645-i5064720802.html

7 dyszek :)

Opublikowano
  • Autor

Myślicie, że warto w to zainwestować? :mysli:

Przy okazji podrzućcie nry stabilizatorów P&T z S4? :hi:

na moje warto. auto sie trzyma jak przyklejone, moze na minus jest troszke bardziej podsterowne. tu masz wszystko o stabi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20949-czy-ktos-zakladal-stabilizatory-z-rs4-b7-do-zwyklej-a4-b6-b7/

przod :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20949-czy-ktos-zakladal-stabilizatory-z-rs4-b7-do-zwyklej-a4-b6-b7/?p=3849929

tyl:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20949-czy-ktos-zakladal-stabilizatory-z-rs4-b7-do-zwyklej-a4-b6-b7/?p=3849929

ja za stabi dalem 300zl za przod i tyl :)

przodu szukaj po wadze...

Nie wydaje mi się żeby to była wyłącznie zasługa tej rozpórki.

Mogłem Cię przewieźć w BT :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieje ze bedzie jeszcze okazja ;)

Opublikowano

Stabilizatory to i ja bym przytulił :) musze dzisiaj zajrzeć czy ta rozpórka tam siedzi

Opublikowano

gdzie? nie moge tego znalesc. :D

jechalem ostatnio s-line 1.8 T i byl sztywny jak cholera. mysle ze to zasluga wlasnie tej rozporki ...

Tu była :grin:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-2002-wspornik-poprzeczny-8e1805645-i5068865888.html

W B6 przedni stabilizator w 1BE BV jest taki jak w rs4

Nie jest taki sam.
Opublikowano

Kupował ktoś nie ori osłony pod silnik/skrzynie? są jakieś sprawdzone? pewnie cena za ori powala...

Opublikowano
  • Autor

Plastik lipny, lepiej kupić jak secio aluminiową osłonę.

Opublikowano

Plastik lipny, lepiej kupić jak secio aluminiową osłonę.

Nie chce alu bo to też swoje waży :kwasny:

Opublikowano

Też brałem od Jarka ale zastanawiam się nad tą ameliniową. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Plastik lipny, lepiej kupić jak secio aluminiową osłonę.

Nie chce alu bo to też swoje waży :kwasny:

Ile? 3-5kg? Tego nawet nie poczujesz

Opublikowano

Mówisz o tych z blachy ryflowanej na allegro ? :D

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Szkoda że nie robią takich jak do golfa4/octavi/leona 1M bo te troche słabo wyglądają. Niby tego nie widac, ale jednak..

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Ja mam tę alu, super podeszła, jak już mam auto na windzie dobrze wygląda. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.