Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chlopaki, mamy gdzies manuala o tylnych czujnikach PDC?

znalazlem w dobrej cenie zderzak i mysle nad dolozeniem czujnikow na tyl. , modul pdc 8E0919283B bedzie pasowal?

jakie graty sa potrzebne? zderzak + czujniki + modul pdc i cos jeszcze?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie o felgi 19" do quattro
Brać przód 8,5" tył 9,5" do tego opony przód 225/35, tył 245-255/35? musiałbym dobrać taką szerokość, żeby obwód koła był taki sam jak z przodu..
Nie kombinować i brać przód i tył 8,5" plus opona 225, albo 235/35
Przodu nie chce 9,5" bo musiałbym naciągać 225/235, żeby nie przycierało.

11030854_1028497827168359_64086137131116

Edytowane przez IroN_87

Opublikowano
  • Autor

chlopaki, mamy gdzies manuala o tylnych czujnikach PDC?

znalazlem w dobrej cenie zderzak i mysle nad dolozeniem czujnikow na tyl. , modul pdc 8E0919283B bedzie pasowal?

jakie graty sa potrzebne? zderzak + czujniki + modul pdc i cos jeszcze?

Moduł 8E0 919 283 D

Czujniki + wiązka

Brzęczek 8E0 919 279

Zderzak

Opublikowano

dziekuje Tomaszu :wink:

Opublikowano
  • Autor

A jakie nr mają te części żeby przez przypadek nie kupić zwykłych.

Kierownica 8E0 117 335 N

Prawa kratka 8E0 807 682 G 01C

Pytanie o felgi 19" do quattro

Brać przód 8,5" tył 9,5" do tego opony przód 225/35, tył 245-255/35? musiałbym dobrać taką szerokość, żeby obwód koła był taki sam jak z przodu..

Nie kombinować i brać przód i tył 8,5" plus opona 225, albo 235/35

Przodu nie chce 9,5" bo musiałbym naciągać 225/235, żeby nie przycierało.

11030854_1028497827168359_64086137131116

Jest tolerancja 3% w obwodzie w przypadku Q, jak nie chcesz naciągów to bierz 4x 8,5J lub 9J. W przypadku 9,5J z tyłu musi być min. ET40 i hamulec 300mm inaczej felga oprze się o zacisk a wtedy musisz dać dystans i może trzeć. Choć możesz zastosować inne gumy, np 265/30R19 ale nie gwarantuję że nie przytrze jak auto załadujesz..

Opublikowano

8,5j (ET44)

9,5j (ET40)
Z przodu kolejnym powodem 8,5" jest to, że będzie gruby zacisk i ET felgi będzie musiało być koło 35-40

Czyli najbezpieczniej 4x 8,5J et44 i bawić się dystansami...

Opublikowano
  • Autor

8,5j (ET44)

9,5j (ET40)

Z przodu kolejnym powodem 8,5" jest to, że będzie gruby zacisk i ET felgi będzie musiało być koło 35-40

Czyli najbezpieczniej 4x 8,5J et44 i bawić się dystansami...

Najlepiej, gruby? czyli? S4?

Opublikowano

8,5j (ET44)

9,5j (ET40)

Z przodu kolejnym powodem 8,5" jest to, że będzie gruby zacisk i ET felgi będzie musiało być koło 35-40

Czyli najbezpieczniej 4x 8,5J et44 i bawić się dystansami...

Najlepiej, gruby? czyli? S4?

6tłok.. Muszę poczekać na niego do maja, aż kolega ogarnie 370mm

10559868_823283601035304_114930353555529

Opublikowano
  • Autor

To faktycznie lepiej 8,5 i jak trzeba będzie to odsadzisz koło na dystansie.

PS. tarcze z merca podobno szybko ubywają w zestawie z tym zaciskiem ;)

Opublikowano

Na szczęście nie są takie drogie :P
Trzeb będzie nad tyłem jeszcze pomyśleć.

Opublikowano

Tomku, Ty masz heble tył 330mm na zaciskach z S4 czy RSa? Dużo rzeźby potrzeba by zrobić tył wentylowany 330mm na zaciskach z RSa?


Zaciski eSowe to towar deficytowy, a pojawiły się w giełdzie tyły z RSa i ciężko znaleźć info z czym to się je.

Opublikowano

Tu masz opis tyłu:
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267397-b7-bpg-limo-us-by-michal/page-3

Najtaniej to chyba jarzma z a6 c6 i do tego zaciski z s4 b6/7 i tarcza s4 b8 przetoczona na 326

Jak dobrze popytasz na allegro to idzie kupić tył z S4 za 1200zł z używanymi tarczami i klockami..

Edytowane przez IroN_87

Opublikowano

W tym problem, że na portalach pustki, na forum pustki. Ciężki temat, a potrzebuję tylko zaciski.


A z zaciskami z RSa chyba jednak za dużo cudowania..

Opublikowano
  • Autor

Tomku, Ty masz heble tył 330mm na zaciskach z S4 czy RSa? Dużo rzeźby potrzeba by zrobić tył wentylowany 330mm na zaciskach z RSa?

Zaciski eSowe to towar deficytowy, a pojawiły się w giełdzie tyły z RSa i ciężko znaleźć info z czym to się je.

Tak mam, zacisk z S4 i RS4 to ten sam, różnica jest taka że ten z RS4 jest z aluminium i przez to lżejszy. Jarzmo z RS i z A6 ma to samo odsadzenie, więc potrzebujesz tylko tarczę z S4 B8 i ją pomniejszasz do 326mm

Oczywiście zwrotnicę musisz przerobić.

Opublikowano

8,5j (ET44)

9,5j (ET40)

Z przodu kolejnym powodem 8,5" jest to, że będzie gruby zacisk i ET felgi będzie musiało być koło 35-40

Czyli najbezpieczniej 4x 8,5J et44 i bawić się dystansami...

Najlepiej, gruby? czyli? S4?

6tłok.. Muszę poczekać na niego do maja, aż kolega ogarnie 370mm

10559868_823283601035304_114930353555529T

jaki masz model hebli 17 czy 18 ? 17 jest o pare centymetrów węższa i nie trzeba tak kombinować z ET

Opublikowano

18 będzie

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Za grosze oddam jesli ktos potrzebuje

fc8495b3c19e24ed0d403e39d9ba5e8a.jpg

bbaf4d64d8a188cc4f4eb7354082e1be.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Panie wyrzuć to i nie rób obciachu że jeszcze coś za to chcesz...

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

:polew:

Siema Pany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.