Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuby (djim) jest na forum wątek

800zł za fmic trochę dużo :whistling:

Nie sam icek tylko komplet :grin:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Chyba z montażem, sam IC to jakieś 350zł + złączki 200zł

Opublikowano

no w reszte sie zaopatrze ;) ale jaki mam wrzucic? 140 wysoki?

Opublikowano

Ja u nich nie widzę kompletu do klekota 2.0 w B7.

Z tego co podpatrywałem to i 180 powinno wejść, bo taki siedzi w kilku B7.

Opublikowano

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b7-1-9-130-km-igla-gwint-nowy-rozrzad-s-line-zarejestrowana-CID5-ID9vWfW.html#d9ddf30ce9;promoted

:facepalm::facepalm:

Hamer myślałem że icek rury i złączki za 800 to dobra kasa.

Sam będę zakładał i jestem ciekaw co wejdzie bez belki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zapytaj dyda, miki, djim oni wkładali FMIC ile ich to kosztowało i skąd brali części.

Opublikowano

Dziękuję za podpowiedź.

Opublikowano

Battalion i Division już poszły, kiedy kolej na Crew? :grin:

Opublikowano

Wyjąłeś mi to z ust :kox:

Opublikowano

tu za spokojnie :D

Opublikowano

halo, dzień dobry. O czym można tu porozmawiać? o Audi a4 b7 rozumiem ? O konkretnych modelach ? Konkretne kolory ?

Chcę wiedzieć, żeby ZK nie zamknęło wątku, ani żebym bana nie dostał.

Opublikowano

Jak widać tu też są zadawane luźne, szybkie pytania i wszystkim to pasuje ... :facepalm:

Info dla pozka: post zgłoszony. Nie trzeba dziękować...chciałem odp w Divisionie ale zdążyliście zamknąć, więc sory za OT ...

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

halo, dzień dobry. O czym można tu porozmawiać? o Audi a4 b7 rozumiem ? O konkretnych modelach ? Konkretne kolory ?

Chcę wiedzieć, żeby ZK nie zamknęło wątku, ani żebym bana nie dostał.

Musisz przerobić B6 na B7 i czytać, broń Cię Boże nie pisać! :grin:

Opublikowano

Słuchaj Bieniek, bo chyba coś trzeba Ci wytlumaczyć. Wątki A4 Klub Polska B5 Battalion i B6Division powstały w celu luźnych rozmów miedzy posiadaczami owych modeli, ORAZ pytań na szybko tak aby nie robić syfu w działach technicznych. Rozumie? Na Battalionie nie raz padały te same pytania i nikt nie "szurał" że coś było parę stron wcześniej. Rozumiecie czy nie? A poziek ma syndrom Wladiego chyba, skoro cały czas gada o kolbie i kukurydzy, hmm, dziwne :-D

Opublikowano

Bujać sie stad,chociaż tu nie róbcie remizy...

Opublikowano

A teraz to o co Ci chodzi?

Opublikowano

Słuchaj Bieniek, bo chyba coś trzeba Ci wytlumaczyć. Wątki A4 Klub Polska B5 Battalion i B6Division powstały w celu luźnych rozmów miedzy posiadaczami owych modeli, ORAZ pytań na szybko tak aby nie robić syfu w działach technicznych. Rozumie? Na Battalionie nie raz padały te same pytania i nikt nie "szurał" że coś było parę stron wcześniej. Rozumiecie czy nie? A poziek ma syndrom Wladiego chyba, skoro cały czas gada o kolbie i kukurydzy, hmm, dziwne :-D

+1 :wink:

Opublikowano

Lukaszu, tu sie prowadzi gadki o wszystkim, a czasami rowniez o b7.

Wydaje mi sie ze przesadzacie z moderowaniem tematow, juz Wam na forum nie zalezy?

Opublikowano

Tomeks, czemu usunąłeś swój post?

Cytuję "Bujać się stąd, chociaż tutaj nie róbcie remizy", a ja się pytam co Ty tu nagle robisz? Moge tak samo przebywać tutaj tak jak Ty ;-)

Widzisz niestandardowy, tak to właśnie są tematy o wszystkim i o niczym, tak ja poprzednie dwa tematy już zamknięte. Ale jak widać wczoraj "władzy" nawet to nie pasuje...

Edytowane przez ?ukaszA4

Opublikowano

Niczego nie usuwałem :)

Oczywiscie,ze możesz,jak każdy......tylko nie rób tu remizy,jaką robisz w innych tematach,nie zadymiaj,nie zaczepiaj itd. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.