Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba z montażem, sam IC to jakieś 350zł + złączki 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich nie widzę kompletu do klekota 2.0 w B7.

Z tego co podpatrywałem to i 180 powinno wejść, bo taki siedzi w kilku B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b7-1-9-130-km-igla-gwint-nowy-rozrzad-s-line-zarejestrowana-CID5-ID9vWfW.html#d9ddf30ce9;promoted

:facepalm::facepalm:

Hamer myślałem że icek rury i złączki za 800 to dobra kasa.

Sam będę zakładał i jestem ciekaw co wejdzie bez belki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj dyda, miki, djim oni wkładali FMIC ile ich to kosztowało i skąd brali części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo, dzień dobry. O czym można tu porozmawiać? o Audi a4 b7 rozumiem ? O konkretnych modelach ? Konkretne kolory ?

Chcę wiedzieć, żeby ZK nie zamknęło wątku, ani żebym bana nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać tu też są zadawane luźne, szybkie pytania i wszystkim to pasuje ... :facepalm:

Info dla pozka: post zgłoszony. Nie trzeba dziękować...chciałem odp w Divisionie ale zdążyliście zamknąć, więc sory za OT ...

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo, dzień dobry. O czym można tu porozmawiać? o Audi a4 b7 rozumiem ? O konkretnych modelach ? Konkretne kolory ?

Chcę wiedzieć, żeby ZK nie zamknęło wątku, ani żebym bana nie dostał.

Musisz przerobić B6 na B7 i czytać, broń Cię Boże nie pisać! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Bieniek, bo chyba coś trzeba Ci wytlumaczyć. Wątki A4 Klub Polska B5 Battalion i B6Division powstały w celu luźnych rozmów miedzy posiadaczami owych modeli, ORAZ pytań na szybko tak aby nie robić syfu w działach technicznych. Rozumie? Na Battalionie nie raz padały te same pytania i nikt nie "szurał" że coś było parę stron wcześniej. Rozumiecie czy nie? A poziek ma syndrom Wladiego chyba, skoro cały czas gada o kolbie i kukurydzy, hmm, dziwne :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Bieniek, bo chyba coś trzeba Ci wytlumaczyć. Wątki A4 Klub Polska B5 Battalion i B6Division powstały w celu luźnych rozmów miedzy posiadaczami owych modeli, ORAZ pytań na szybko tak aby nie robić syfu w działach technicznych. Rozumie? Na Battalionie nie raz padały te same pytania i nikt nie "szurał" że coś było parę stron wcześniej. Rozumiecie czy nie? A poziek ma syndrom Wladiego chyba, skoro cały czas gada o kolbie i kukurydzy, hmm, dziwne :-D

+1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszu, tu sie prowadzi gadki o wszystkim, a czasami rowniez o b7.

Wydaje mi sie ze przesadzacie z moderowaniem tematow, juz Wam na forum nie zalezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks, czemu usunąłeś swój post?

Cytuję "Bujać się stąd, chociaż tutaj nie róbcie remizy", a ja się pytam co Ty tu nagle robisz? Moge tak samo przebywać tutaj tak jak Ty ;-)

Widzisz niestandardowy, tak to właśnie są tematy o wszystkim i o niczym, tak ja poprzednie dwa tematy już zamknięte. Ale jak widać wczoraj "władzy" nawet to nie pasuje...

Edytowane przez ?ukaszA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie usuwałem :)

Oczywiscie,ze możesz,jak każdy......tylko nie rób tu remizy,jaką robisz w innych tematach,nie zadymiaj,nie zaczepiaj itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...