Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Jak lubisz mieć nisko samochód, to brak możliwości regulacji kątów przednich kół powoduje że ścina od wew. opony, a ten wynalazek pozwala na regulację kątów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Suli :D - idąc tym tokiem myślenia uzytkownicy B7 sa następni :D a syndrom BMW i "gimbaza" udzieli się kiedyś wszystkim :) Mnie to nie przekonuje. Buda b5 jest najbardziej rozkminiona, są porobione tam najgrubsze mody, wielu użytkowników prześwietliło te auta na wylot, wiedząc co i jak w każdym temacie, oraz jest ich też najwięcej na forum :) Wnioski nasuwają się same. Wielu z nich stać na b6 czy b7, ale po co? Do modów nie ma lepszej budy od tej. A nowsze to i często szkoda przerabiać.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli :D - idąc tym tokiem myślenia uzytkownicy B7 sa następni :D a syndrom BMW i "gimbaza" udzieli się kiedyś wszystkim :) Mnie to nie przekonuje. Buda b5 jest najbardziej rozkminiona, są porobione tam najgrubsze mody, wielu użytkowników prześwietliło te auta na wylot, wiedząc co i jak w każdym temacie, oraz jest ich też najwięcej na forum :) Wnioski nasuwają się same. Wielu z nich stać na b6 czy b7, ale po co? Do modów nie ma lepszej budy od tej. A nowsze to i często szkoda przerabiać. :hi:

I Ci użytkownicy należeli do battalionu. Tam rozkminialiśmy takie rzeczy.

Z czasem część osób sprzedała B5 ale i tak się tam udzielaliśmy. Chociaż widać było, że powoli najwięcej piszą ci, którzy do battalionu nie należą.

W każdym razie, szkoda że battalionowcy (ci należący do battalionu) przenieśli się na inne forum. Szkoda dla osób, które chcą b5 modzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 12:32

Suli :D - idąc tym tokiem myślenia uzytkownicy B7 sa następni :D a syndrom BMW i "gimbaza" udzieli się kiedyś wszystkim :)

Tak pewnie będzie - B8 też to kiedyś czeka :whistling:

Buda b5 jest najbardziej rozkminiona, są porobione tam najgrubsze mody, wielu użytkowników prześwietliło te auta na wylot, wiedząc co i jak w każdym temacie, oraz jest ich też najwięcej na forum :) Wnioski nasuwają się same.

Czyli, że niby jak? Po prostu wszystko było już rozkminione, więc z nudów przestali pisać o samochodach i zaczęli spamować o pierdołach? :unsure:

Do modów nie ma lepszej budy od tej. A nowsze to i często szkoda przerabiać. :hi:

Jako były posiadacz eS4 B5 nie zgodzę się z tym :no4: . Nowsze konstrukcje dają większe możliwości upgarde-ów i modzenia (nie mówię o silnikach - bo tu im młodsza konstrukcja tym większy kibel) tylko jest to bardziej skomplikowane, wymagające większego wysiłku i droższe. Np. wymodzenie pamięci ustawienia foteli w B8 według tego, co mi opowiadał Laguna to już istny Sajgon. :strachliwy:

Pikuś :decayed:

A co to wogóle daje? :eusathink:

Jak lubisz mieć nisko samochód, to brak możliwości regulacji kątów przednich kół powoduje że ścina od wew. opony, a ten wynalazek pozwala na regulację kątów.

A jest coś takiego do B6? Zawsze jak ustawiałem zbieżność mechanik na Nowotyskiej narzekał, ze nie ma regulacji w jednej płaszczyźnie i nie może ustawić zbieżności perfekcyjnie :kox:

Edytowane przez Suli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nie cytuję, ale w pracy mi to nie działa,

Pisząc o nich miałem na myśli raczej to że posiadacze b5-ek, także Ci byli, sa na forum z założenia najdłużej, sa to najbardziej ogarnięte osoby ze względu na długość interesowania się tematem. Nie dziwne że nawiązała się tam największa paczka miłośników, to takie typowe najstarsze drzewo w lesie. Z czasem zeszli trochę na off-top, ale nie oszukujmy się, genezą tych wątków (B5B, B6D i np ten) była luźna rozmowa, włącznie z off-topem. Ktoś akurat jedzie droga w kierunku Katowic i pyta czy sa utrudnienia - za 5 minut ma odpowiedź. Wątek w którym masz najwięcej użytkowników generuje prawdopodobieństwo otrzymania odpowiedzi najszybciej. Temu był taki oblegany z taką ilością osób.

Szkoda też że informacje ze strony ZK o mniejszej ilości bluzgów zostały przekazane tak, powiedzmy szorstko, zbyt profesionalnie (jak rozumiecie co chce powiedzieć, bo temat jak widac teraz był delikatny). Wiadome że trzeba było cos z tym zrobić, ale wg mnie jakby ktoś powiedział "słuchajcie robaczki, są problemy na forum przez zdjęcia i bluzgi, jeżeli zalezy wam na tym aby to dalej działo, postarajcie się nie robić tego tego tego, bo ktoś węszy i wysyła ostrzerzenia z zewnątrz forum". Temu też, tak jak pisze Armi, ubolewam nad tym niezrozumieniem się na wzajem :/

Szerokości :hi:

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest coś takiego do B6?

Jest.

Jakiś namiar? Link czy cóś? :naughty: :naughty:

Może być nawet w Divisionie, co by nie robić Hammerowi :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo, dzień dobry. O czym można tu porozmawiać? o Audi a4 b7 rozumiem ? O konkretnych modelach ? Konkretne kolory ?

Chcę wiedzieć, żeby ZK nie zamknęło wątku, ani żebym bana nie dostał.

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BRD masz na dzień dobry dłuższą skrzynię co jest na +. Do siebie chcesz wrzucić?

Tak, do siebie. Tak rozmyślam, może jak się trafi okazja cenowa to już będę obeznany w temacie.

Wiem, że trzeba by mocy więcej ciągnąć, ale i na serii quattro fajnie się zachowuje :)

Strasznie auto zamulisz, moim zdaniem nie warto :whistling:

Wiem, niestety minusy są, ale gdyby się trafila okazja, mozna by sprobować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na spocie rzucilem luzny temat apropo wizualizacji parktornika. Jak widac chyba jednak da sie rozkminic :P

5eb46b7f8d2e7a89cc0ebd5ca07b82b7.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj o tym wiadomo, już interesowałem się tematem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj o tym wiadomo, już interesowałem się tematem...

To da się to zrobić czy nie? Z tego co wiem to tylko na Led jest taka możliwość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5x112 20" 8,5jET38 i 9,5jET36,

Szybka piłka, wejdzie to przy oponie 225/35 ?

Przód i tył ta sama guma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj o tym wiadomo, już interesowałem się tematem...

To da się to zrobić czy nie? Z tego co wiem to tylko na Led jest taka możliwość?

Da się, trzeba mieć LEDa, inny sterownik i w przypadku B6 emulator CAN

5x112 20" 8,5jET38 i 9,5jET36,

Szybka piłka, wejdzie to przy oponie 225/35 ?

Przód i tył ta sama guma

Wejdzie ale będzie tarło, za wysoki profil gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko 22 mm wyżej, kurde bo mam w dobrej kasie nawet.

Mam gwint, to ustawie jak trzeba, tylko czy to się zmieści w tylne nadkole

Edytowane przez davidlive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj o tym wiadomo, już interesowałem się tematem...

To da się to zrobić czy nie? Z tego co wiem to tylko na Led jest taka możliwość?

Da się, trzeba mieć LEDa, inny sterownik i w przypadku B6 emulator CAN

djim to ogarnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj o tym wiadomo, już interesowałem się tematem...

To da się to zrobić czy nie? Z tego co wiem to tylko na Led jest taka możliwość?

Da się, trzeba mieć LEDa, inny sterownik i w przypadku B6 emulator CAN

djim to ogarnie ?

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Da się, trzeba mieć LEDa, inny sterownik i w przypadku B6 emulator CAN

A w B7 emulator CAN nie jest potrzebny? Sterownik masz na myśli od parktronika? To chyba nie problem, bo z A3 chyba podejdzie, gorzej z tym emulatorem, bo kosztuje chyba 300 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...