Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Da się, trzeba mieć LEDa, inny sterownik i w przypadku B6 emulator CAN

A w B7 emulator CAN nie jest potrzebny? Sterownik masz na myśli od parktronika? To chyba nie problem, bo z A3 chyba podejdzie, gorzej z tym emulatorem, bo kosztuje chyba 300 euro.

B7 jest już CAN i teoretycznie go nie trzeba.

Tak od PDC, z A3 masz 10 czujników a jest potrzebny na 8

Edytowane przez H4mm3R

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś już ma zamontowaną wizualizację w B6 lub B7 ?

Opublikowano

B7 jest już CAN i teoretycznie go nie trzeba.

Tak od PDC, z A3 masz 10 czujników a jest potrzebny na 8

Teoretycznie, a praktycznie ktoś sprawdzał?:)

Hm... to z jakiego auta ten sterownik wziąć?


Patrzę na zderzaki w A3, i widzę że mają po 4 czujniki :)

Opublikowano
  • Autor

B7 jest już CAN i teoretycznie go nie trzeba.

Tak od PDC, z A3 masz 10 czujników a jest potrzebny na 8

Teoretycznie, a praktycznie ktoś sprawdzał? :)

Hm... to z jakiego auta ten sterownik wziąć?

Patrzę na zderzaki w A3, i widzę że mają po 4 czujniki :)

Jakbym wiedział to bym napisał.

Np. z TT R8

Poza tym A3 ma gateway i nie wiadomo czy da się to obejść

Opublikowano

I chyba przez ten gateway trzeba dołożyć jakiś dodatkowy moduł.

Opublikowano

elo :hi: potrzebuje na szybko numer przewodu metalowego od zacisku pod 320 pod przód. Kto poratuje?

Opublikowano

W ETCE masz

jak chcesz to mogę Ci dorobic

Opublikowano

W ETCE masz

jak chcesz to mogę Ci dorobic

Dev a ile za dorobienie chcesz?
Opublikowano

Ktoś już ma zamontowaną wizualizację w B6 lub B7 ?

Tak

https://www.youtube.com/watch?v=uiTXA72dCWc

ja chce to mieć :kox:

Opublikowano

Orientowałeś się w temacie?

na youtube jest filmik jakiegoś niemca, który właśnie zrobił taki dodatkowy moduł, ale więcej szczegółów nie znam :(

Opublikowano

W ETCE masz

jak chcesz to mogę Ci dorobic

Dev a ile za dorobienie chcesz?

40zl za dwie strony

Opublikowano

Dev to i dla mnie zrób takie dwa do tego zestawu

Opublikowano

Dev to i dla mnie zrób takie dwa do tego zestawu

I tak musze zrobic bo masz złom

Dev to Ci chyba pomoże

Wyjałem dzisiaj RNSe i poszła do czyszczenia

ale teraz pali mi sie kontrolka AirBagu.

Jutro zapne VCDSa i obacze co jest grane

mocno mnie to zdziwiło, ma to cos wspólnego ???

Opublikowano

Dev to i dla mnie zrób takie dwa do tego zestawu

I tak musze zrobic bo masz złom

Dev to Ci chyba pomoże

Wyjałem dzisiaj RNSe i poszła do czyszczenia

ale teraz pali mi sie kontrolka AirBagu.

Jutro zapne VCDSa i obacze co jest grane

mocno mnie to zdziwiło, ma to cos wspólnego ???

Tak ... Ten gość z filmiku też o tym mówi , że włączył zapłon zanim podłączył lampkę od airbag-u i na desce wyskoczyła kontrolka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Aaaaa.... :facepalm: faktycznie, nie podpiąłem kabla

Edytowane przez Dev

Opublikowano

B7 jest już CAN i teoretycznie go nie trzeba.

Tak od PDC, z A3 masz 10 czujników a jest potrzebny na 8

Teoretycznie, a praktycznie ktoś sprawdzał? :)

Hm... to z jakiego auta ten sterownik wziąć?

Patrzę na zderzaki w A3, i widzę że mają po 4 czujniki :)

Taki mały hint: Exeo ma wizualizacje na RNS-E :wink:

Nawet tutaj na forum jest kolega, który wymieniał zwykły moduł na taki z obsługą wizualizacji w swoim Exeo i trybiło

Opublikowano
  • Autor

B7 jest już CAN i teoretycznie go nie trzeba.

Tak od PDC, z A3 masz 10 czujników a jest potrzebny na 8

Teoretycznie, a praktycznie ktoś sprawdzał? :)

Hm... to z jakiego auta ten sterownik wziąć?

Patrzę na zderzaki w A3, i widzę że mają po 4 czujniki :)

Taki mały hint: Exeo ma wizualizacje na RNS-E :wink:

Nawet tutaj na forum jest kolega, który wymieniał zwykły moduł na taki z obsługą wizualizacji w swoim Exeo i trybiło

Żeby to było takie proste jak tylko wymiana modułu pdc, aż nie chce mi się wierzyć.

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Taki mały hint: Exeo ma wizualizacje na RNS-E :wink:

Nawet tutaj na forum jest kolega, który wymieniał zwykły moduł na taki z obsługą wizualizacji w swoim Exeo i trybiło

Dawaj namiar na kolegę:)

Też mi się nie chce wierzyć że to takie proste, ponoć Exeo ma taką samą instalację jak B7.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.