Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

co myślicie nad fotelami z B8 s-line do B7 ???

Ja szukam foteli z b8.

W dziale wnetrze ktos wrzucal foty jak to u niego wygla. Zalozyl polskore z alcantara

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli z B8 to tylko z S4 :slina:

19fa5n6x4exdipng.png

Opublikowano

Jest tu ktos z kolbuszowej, majdanu krolewskiego?

Opublikowano

Jest tu ktos z kolbuszowej, majdanu krolewskiego?

W Kolbuszowej mam rodzine w lato bede tam na grillu [emoji6]
Opublikowano

Szukam kogos kto by podjechal na zywo felgi ogejrzec bo nie chce w ciemno kupowac

Opublikowano

Szukam kogos kto by podjechal na zywo felgi ogejrzec bo nie chce w ciemno kupowac

Racja co na żywo to na żywo. Ja na razie się tam nie wybieram na odwiedziny.
Opublikowano

Koledzy kojarzycie kto u nas na forum ma możliwość sprawdzenia historii auta po VINie?

Opublikowano

Pisz pw do Stanley-a

Opublikowano
Opublikowano

Dzięki :)

Opublikowano

Panowie moze ktos posiada ?

14839c24cfb62cad17f5e0af47a36fa2.jpg

Interesuje mnie tylko idealny stan, na allegro obecnie cisza.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mówiłem, że mam, Tylko poczekaj aż zrobię 4xelektrykę :wink:

Opublikowano

Pany bo sie douczam na temat b7 i mam pytanko.

A mianowicie dlaczego do róznych wersji b7 w pakiecie s-line chodzi mi o tylko o wersje diesla montowali rózne maskownice w zderzakach, chodzi mi o element wokól halogenów, np w miejscu ori dolotu do intercoolera. Większośc ma prawą strone normal maskownice a z lewej jest ona jakby cofnięta pod kątem oczywiście po to żeby to powietrze jakoś do tego intercoolera dotarło,a w moim 1.9 jest np takie coś po obu stronach z tym że oczywiście po lewej za tą krateczką jest ta "kierownica" do IC znaczy chodzi mi o ten tumel dolotowy

512d73b3a437e816gen.jpg

Wie ktoś dlaczego nie we wszystkch zderzakach to występowało?


Troche słabo na foto widać tą kratke ale wszyscy wiedzą o co biega :wink:

Edytowane przez gabalo

Opublikowano

W zależności od wersji silnikowej był jeden smic lub dwa i równoznaczne to było z wlotem powietrza po jego stronie lub zaślepką przy jego braku.

Opublikowano

No Ok to rozumiem, a dlaczego jak wyżej na foto u mnie w 1,9 przy jednym coolerze mam po obu stronach tą kratownice identyczną, z tym ze po prawej pod nią nic nie ma a po lewej to oczywiste jest icek... Zrobili tak tylko z kwesti estetyki zeby po obu stronach tak samo to wyglądało... Widziałem tylko kilka s-line takich jak mój a reszta miała własnie z prawej widoczną zaslepke a z lewej widoczny wlot.

Opublikowano

Może miałeś zderzak wymieniany,masz to auto od nowości?

Opublikowano

No nie od nowości nie mam, ale cały zcas była serwisowana, jak była bita tez wiem i przód zmieniany nie był. Ale mniejsza o to nawet jak by był to nie rozwiązuje mojej ciekawości bo tak jak pisałem kilka takich tdi'ków już widziałem ale wiekszość ma to inaczej rozwiązane. Dla mnie to obojętnie czy jest tak czy tak to tylko kwestia mojego zainteresowania i ciekawości :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.